Продават се сайт за обяви за Германия

wood

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
Мисля да намаля малко сайтовете ми за който нямам време и пускам за продажба два сайта за обяви. Единият е за Германия, а другият е за Австрия. Първият е на собствен домейн : www . adseu.net, а за Австрия е на суб домейн към сайта за Германия: www . at.adseu.net
Продават се домейна+сайта+базата данни, домейна е в Суперхостинг и сайтовете са хостнати също там.
В началото сайта за Германия се класираше на втора страница по дума безплатни обяви в google.de. За Австрия е същата картинка.
Посещения, в началото 45-50 на ден, сега 10-15 изцяло от търсачки. Приходи, за няколко месеца една продажба от Amazon.de и преди да баннат Адесенс акаута ми имаше adseu - 25 евро за близо година и at.adseu 12 евро за година.

Не търся големи суми но и не подарявам сайтовете, за повече подробности на ЛС.

П.С.
Който купи сайтовете държа линка във футъра да се запази до м. Август.
 
От: Продават се сайт за обяви за Германия

Колеги, нека да сме коректни...както съм написал не търся големи суми, но не и 5$ както един предлагаше.
 
От: Продават се сайт за обяви за Германия

Проявявам интерес към немския, ако е удобно изпрати желана цена за него на ЛС. А защо е баннат адсенса?
 
От: Продават се сайт за обяви за Германия

Адесенса ми беше баннат заради един сайт за флаш игри. Някой беше накликал много по сайта и те ми закриха акаунта.

Имаш ЛС.
 
От: Продават се сайт за обяви за Германия

Сайта за Германия е продаден.
Остава само сайта за обяви за Франция.
 

Горе