Продава се акаунт в Икариам.бг

Trader666

New Member
Продава се акаунт в Икариам.бг с над 700 000 общи точки,7 града и над 14 000 генерала.
Има доста добра бойна флота и войска,също и достатъчно злато за потдръжка,дори при далечни военни деайствия,продължително време.
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

това пък какво е?
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

На кой му е притрябвал акаунт в някаква игра, че даже и да плати за него?
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

браво бре
как ти е ника ? и в кой сървър си :)

игра приятна от две години я играя :) зарибявка за свободното врем и за безсънни нощи ... ама напоследък не и обръщам много внимание
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

Тя играта не е лоша и аз съм я играл, но чак пък да се продават акаунти.
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

Ако ти стой още акаунта ми пиши на мейла, в кой свят е и колко му искаш
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

az iskam kak da si q polu4a are kaji mi ako moje bez pari moje li
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

az 6te ti dam parite za akunta namerime da se oto4nim niks4o_niki mi e skypa mn mi xaresa akaunta 6te go kupq nepremeno
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

bravo i az q igraq o6te imam 9 grada i 7 sa ot 24 nivo imma 160 koraba 1000 armiq ot si4ki edinici v gamma sam i imam 6 miliona si4ki sgradi samo ra6ereni do posledno to nivo 20 i tn.
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

az imam 9 grada i 7 ot tqh sa 24 nivo imam 160 koraba 6 miliona 400 000 to4ki 10000 armiq ot si4ki edinici i vsi4ki sgradi sa mi ot posledno nivo
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

и аз продавам акаунт в икариам. свят алфа, топ 20, 10 града средно по 31во ниво (на път към 11сти), около 60 милиона злато... ако има заинтересовани да ми пишат на скайп s_moksa
 
От: Продва се акаунт в Икариам.бг

Абе маймуни , един човек , макс двама си пишат сами в темата :D :D
 
От: Продава се акаунт в Икариам.бг

DAVAM 50 LV AKO SE INTERESUVASG PISHI V SKAYPE DARKO_ABV :)) I AKO NQKOI DRUG PRODAVA DA PISHE V SKAYPEEEEEEEEEEE !!!!!! SPESHNO MI TRQBVA SKAYPE DARKO_ABV
 
От: Продава се акаунт в Икариам.бг

ахахаха икариамски предприемачи :D

А некой да продава в новият battle knight ??
 

Горе