Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Статус
Not open for further replies.
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Аз проявявам интерес , ще ми пратиш ли ЛС , да се разберем
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Здравейте, след няколкодневни преговори и обясняване на идеята и всичко около нея, сайта/бизнеса ще бъде продаден утре на човек от форума.
След като се разплатим и ако няма против ще напиша кой е и за какви пари се договорихме.

Поздрави.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

В тази тема, видях толкова пишман бизмесмени, че даже не знам за кво си чешат езиците. "покажи, та покажи".. Напрегнете си гънките на мозъка, измислете си вариант да печелите пари, поработете, и ще изкарате пари.
Всеки иска тортичка да хапва, ама нали се сещате, че тая тортичка не е безплатна?

@testkiwi, ако не продадеш бизнеса, пиши ми в скайп, знаеш, че имам ресурс и трафик, драсни да направим малко парички ;)
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

В тази тема, видях толкова пишман бизмесмени, че даже не знам за кво си чешат езиците. "покажи, та покажи".. Напрегнете си гънките на мозъка, измислете си вариант да печелите пари, поработете, и ще изкарате пари.
Всеки иска тортичка да хапва, ама нали се сещате, че тая тортичка не е безплатна?

@testkiwi, ако не продадеш бизнеса, пиши ми в скайп, знаеш, че имам ресурс и трафик, драсни да направим малко парички ;)

до вчера продавахме сайтчета за 150 лева.. днеска продаваме "бизнес" за 60 000 ? нещо много бързо му е скочил ратинга на човека. откъде е взет капитала за началото на бизнеса ?
който се е избил < за 2 месеца но иначе са вливани реклами и е имало периоди където е печелено по 1000 лв и по 2500 на ден..
и въпреки че темата е от 3 дни. човека от "няколко" дена преговаря ? дъа.. и ся изведнъш ще продаде духчето на някой от форума.
п.с
продавам самолет... ако ми покажете 1 милион евро на масата.. ще ви дам картинка на самолета... wurf..

не знам какво е "пишман бизмесмен" но мога да ти кажа защо го е страх да покаже сайта.. и това е защото нет wortha "ако има такъв сайт" е миниатюрен .
но ще си спестя скритата тайна защото съм добър човек..
anyway.. хубаво е да подкрепяте хората.. но ако имаше сайт който да продава торби с въздух и да генерира по 10к на месец.. щяхме да знаем за него.
лек и оборотен
 
От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

до вчера продавахме сайтчета за 150 лева.. днеска продаваме "бизнес" за 60 000 ? нещо много бързо му е скочил ратинга на човека. откъде е взет капитала за началото на бизнеса ?
който се е избил < за 2 месеца но иначе са вливани реклами и е имало периоди където е печелено по 1000 лв и по 2500 на ден..
и въпреки че темата е от 3 дни. човека от "няколко" дена преговаря ? дъа.. и ся изведнъш ще продаде духчето на някой от форума.
п.с
продавам самолет... ако ми покажете 1 милион евро на масата.. ще ви дам картинка на самолета... wurf..

не знам какво е "пишман бизмесмен" но мога да ти кажа защо го е страх да покаже сайта.. и това е защото нет wortha "ако има такъв сайт" е миниатюрен .
но ще си спестя скритата тайна защото съм добър човек..
anyway.. хубаво е да подкрепяте хората.. но ако имаше сайт който да продава торби с въздух и да генерира по 10к на месец.. щяхме да знаем за него.
лек и оборотен

Завистта е лошо нещо. Ясно ми е, че си някой смотаняк от форума, който много, много го е яд, че мога да продавам и сайтчета за 200 лв преди няколко години, и за 1500 лв. и сайтове за 25 000 лв. и за 50 000. Пък ти си седи с wp блогчетата с 200 посещения на ден щот си някакъв смотан злобар :) Тия дни като намеря време да ти обърна повече внимание и си получа парите ще се насереш от яд, щото ще ти ги снимам, да видиш, че като си пич можеш да изкарваш пари от интернет, като си мишок - само ще гледаш и ще завиждаш.

Айде поздрави.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Браточка, ако не сте си стиснали ръцете за сделката искам и аз да се включа. Щот много мъ кефиш, ти предлагам двойно на това, което искаш.

Снимал съм парите, както искаше. Специално за теб, 120к на масата, брат, дори са на цяло :) Снимката не е от най-качествените, ама важното се вижда :D

120k.jpg
 
От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Завистта е лошо нещо. Ясно ми е, че си някой смотаняк от форума, който много, много го е яд, че мога да продавам и сайтчета за 200 лв преди няколко години, и за 1500 лв. и сайтове за 25 000 лв. и за 50 000. Пък ти си седи с wp блогчетата с 200 посещения на ден щот си някакъв смотан злобар :) Тия дни като намеря време да ти обърна повече внимание и си получа парите ще се насереш от яд, щото ще ти ги снимам, да видиш, че като си пич можеш да изкарваш пари от интернет, като си мишок - само ще гледаш и ще завиждаш.

Айде поздрави.

Много ми харесва как се изказваш, иска ми се да мога да ти стана ученик.
Започнал си от както каза по 150 - 200 лева на сайт и после до 25 000 - 50 000 с времето, вложените усилия и всичките нерви и внимание.
Искрено завиждам, че нямам подобни познати който само да " следя / шадолвам " за да мога да се науча от тях...

Честито за продажбата и успех на купувача!
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Много ще го сметнат за шега, но...

Аз съм от тези които го сметнаха за шега, не вярвах, че в държавата с най-много молове и най-много Убави жени на глава от населението е възможно от един продукт да се изкарват толкова кинти, но явно нещата са сериозни, още повече, че очевидно имаш умението да водиш преговори и да правиш сравнително големи сделки 60 бимберици не си е шега работа и то за 3 дена, явно си е нещо което си заслужава.
Само ми е интересно защо се отърваваш от такава златна кокошка, но това вече е без значение, успех на новия собственик.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Партньори се намериха. Както казах - който има какво да предложи вече ми предложи и дори се разбрахме. Ще помоля да ми пишат само хора, които имат:

1) Много трафик, фейсбук страници > 2-3 милиона фена, потребители или както искате ги бройте. Ако трафика е от чужбина - изобщо оптимален вариант (но да е Европа)
2) Желание и пари в брой.

Предлагам следното:
- Партньорство. Докарваме хора, купуват стоката/продукта, делим парите.

Тук вече подведе. Първото ти мнение беше, че продаваш бизнеса, и за това не съм ти писал, а сега казваш, че търсиш партньори. Е, кога каза истината, тогава или сега? Не смяташ ли, че така си подвел хората?

И моля, също така не ми излизай с номера, че който е бил инициативен е щял да ти пише. Защото правилата са определени от теб и са ясни: Ти продаваш а не търсиш партньорство!
 
От: От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Завистта е лошо нещо. Ясно ми е, че си някой смотаняк от форума, който много, много го е яд, че мога да продавам и сайтчета за 200 лв преди няколко години, и за 1500 лв. и сайтове за 25 000 лв. и за 50 000. Пък ти си седи с wp блогчетата с 200 посещения на ден щот си някакъв смотан злобар :) Тия дни като намеря време да ти обърна повече внимание и си получа парите ще се насереш от яд, щото ще ти ги снимам, да видиш, че като си пич можеш да изкарваш пари от интернет, като си мишок - само ще гледаш и ще завиждаш.

Айде поздрави.
1 всъшност.. аз имам доходи нещо от сорта 40/100 лева на месец.. от продаване на РП elo boosting middleman и т.н. което ми идва като някакъв дребен + на края на месеца.
2 отговарям blacklisted traders на нашият сайт.
3. не ти завиждам даже те намирам за много забавен.
не искам картинка от парите а .. линк към великият сайт който продава продукт с 99% профит защото ми стана много интересно какъв е този "продукт" който ти струва 1 лев и се продава за 100..
явно хората в България много се задушават.. за да им трябва толкова много въздух че да правиш по 10к на месец.
повече внимание и си получа парите ще се насереш от яд, щото ще ти ги снимам, да видиш
внимание от момчета не ми трябва имам си приятелки , но благодаря.
п.с
тъй като не си дал никаква информация спрямо твоята възраст незнам как да се отнасям към теб.. като младеш/момче/ ?????
като ти чета коментарите немога да си представя друго освен това че си някакъв 20 годишен младеш който се опитва да прецака хората..

ако въопще имаше такъв продукт с 99% profit отдавна да си казал какво продаваш.. да дадеш линк към сайта и отдавна да си намерил купувач/партньор.

надали си първият човек на света който се е сетил..

поздрави . Къци
лека вечер.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Тоя пък неграмотния се счупи да се плюмчи, какво мрънкаш, не завиждаш, ама искал да види сайта. Като не те интересува чий го държиш е тоя форум/тема. Аз пък познавам доста хора изкарващи над 3-4 хиляди лева на месец от сайтове. Защо не 10/20??????
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Тоя пък неграмотния се счупи да се плюмчи, какво мрънкаш, не завиждаш, ама искал да види сайта. Като не те интересува чий го държиш е тоя форум/тема. Аз пък познавам доста хора изкарващи над 3-4 хиляди лева на месец от сайтове. Защо не 10/20??????
Мн ясно че искам да видя сайта.. нали така ще се разбере дали наистина има толкова посещения/поръчки колкото твърди ама аз и 10000 пъти да го напиша никой няма да го види.
Голяма защита ей.. fire wall ряпа да яде... ( я виз и аз съм хапнал малко Къци днес)
това че някой вади по 3/4 не значи че всеки който казва ги вади нали ? сеш са
той ако бизнеса беше легитимен отдавна да сме го видели
1.нито е представил бизнеса кат хората..
2.постоянно се оплита в собствените си думи..
3. държи се детински..
4. филмира се все повече и повече.
5.псува кат на село ( липса на всякъкво въспитание)
много готин бизнесмен..
много рицари на бели коне много нещо.. хубаво защитаваш девойката ама да не те охапе змея пред който стоиш ?
аз спирам до тук късмет на печелившите , лека вечер.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Абе пич, какво се напъваш още, човека си направи сделката, преглътни го и си прави 100-те парчета на месец. Хората са изкарвали милиарди левове, евро и долари от интернет, но в секундата, в която видим някой колега да дръпне по-напред и веднага развързваме бай Ганьо, не може да плюете държавата за беззаконие в една тема, а в другата да плюете хората, че са намерили начин да изкарват пари, айде стегнете се.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Колега, понеже си много нов във форума, явно не си запознат с хората. Не се познавам с testkiwi, никога не сме имали общи взаимоотношения, а дори му писах и във връзка с тази тема но не ми отговори. Въпреки това, смея да твърдя, че успее да пробива. Има доста добър сайт за групово пазаруване, не лош скрипт за групово пазаруване който е продаден не малко пъти, а по едно време имаше и офлай реклама по билбордчетата около НДК за новинарския му сайт.

Не очкавай някой да ти каже току така как да правиш пари. Ако беше дал линк към сайта, в момента щеше да има още 20 предлагащи същата стока за по 20 лева. Това е реалността в Българи, всеки си пази хляба!

Мн ясно че искам да видя сайта.. нали така ще се разбере дали наистина има толкова посещения/поръчки колкото твърди ама аз и 10000 пъти да го напиша никой няма да го види.
Голяма защита ей.. fire wall ряпа да яде... ( я виз и аз съм хапнал малко Къци днес)
това че някой вади по 3/4 не значи че всеки който казва ги вади нали ? сеш са
той ако бизнеса беше легитимен отдавна да сме го видели
1.нито е представил бизнеса кат хората..
2.постоянно се оплита в собствените си думи..
3. държи се детински..
4. филмира се все повече и повече.
5.псува кат на село ( липса на всякъкво въспитание)
много готин бизнесмен..
много рицари на бели коне много нещо.. хубаво защитаваш девойката ама да не те охапе змея пред който стоиш ?
аз спирам до тук късмет на печелившите , лека вечер.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Лично съм си патил след като съм посочвал сайта си. Тук има доста недоброжелатели като теб. Ето заради това няма да се показва нищо.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Абе какво сте се нагледали на тия 50-60 к, вие кво си го представяте , че е седнал човека, и за две седмици е стигнал от нулата до тях ли? Нали трябва бачкане за тая цел, що не му завидяхте за труда, дето го е полагал месеци наред преди да дойдат приходите.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Абе пич, какво се напъваш още, човека си направи сделката, преглътни го и си прави 100-те парчета на месец. Хората са изкарвали милиарди левове, евро и долари от интернет, но в секундата, в която видим някой колега да дръпне по-напред и веднага развързваме бай Ганьо, не може да плюете държавата за беззаконие в една тема, а в другата да плюете хората, че са намерили начин да изкарват пари, айде стегнете се.
ти май не четеш какво пиша.. "освен това че ходя на работа" като + над заплата ми си вадя по 40/100 на месец.. не завиждам на никой аз си върша моята работа.. вземам си парите..
нека колегата да дърпа напред ама да не се филмира "продукт със 99% профит" > въздух/минерална вода

Колега, понеже си много нов във форума, явно не си запознат с хората. Не се познавам с testkiwi, никога не сме имали общи взаимоотношения, а дори му писах и във връзка с тази тема но не ми отговори. Въпреки това, смея да твърдя, че успее да пробива. Има доста добър сайт за групово пазаруване, не лош скрипт за групово пазаруване който е продаден не малко пъти, а по едно време имаше и офлай реклама по билбордчетата около НДК за новинарския му сайт.

Не очкавай някой да ти каже току така как да правиш пари. Ако беше дал линк към сайта, в момента щеше да има още 20 предлагащи същата стока за по 20 лева. Това е реалността в Българи, всеки си пази хляба!
разгледах зделките на човека , малко ми е Хикс откъде е намерил 30к лева за да ги вложи и после да си ги избие.. за това ми е много съмнително..
не ме разбирай погрешно радвам се за момчето/господина.. просто има толкова много скамери тея дни..
виждал съм човек с 2000 мнения/регистриран от 4 години... да мята потребители дето до вчера са му били приятели..
и обикновено такива приятни момчета.. дето имат 5/10 зделки уж сериозни хора.. бам с 1/2 хилки и после иди го търси..
се такива хора дето се оплитат през 2 поста в собствените си думи... всеки нов пост се бори за суверенитет и згъва още повече темата
п.с
ако момчето наистина има такъв бизнес му пожелавам успехи и късмет в начинанието.
аз повече няма да пиша тук , лек и оборотен.
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

ти май не четеш какво пиша.. "освен това че ходя на работа" като + над заплата ми си вадя по 40/100 на месец.. не завиждам на никой аз си върша моята работа.. вземам си парите..
нека колегата да дърпа напред ама да не се филмира "продукт със 99% профит" > въздух/минерална вода


разгледах зделките на човека , малко ми е Хикс откъде е намерил 30к лева за да ги вложи и после да си ги избие.. за това ми е много съмнително..
не ме разбирай погрешно радвам се за момчето/господина.. просто има толкова много скамери тея дни..
виждал съм човек с 2000 мнения/регистриран от 4 години... да мята потребители дето до вчера са му били приятели..
и обикновено такива приятни момчета.. дето имат 5/10 зделки уж сериозни хора.. бам с 1/2 хилки и после иди го търси..
се такива хора дето се оплитат през 2 поста в собствените си думи... всеки нов пост се бори за суверенитет и згъва още повече темата
п.с
ако момчето наистина има такъв бизнес му пожелавам успехи и късмет в начинанието.
аз повече няма да пиша тук , лек и оборотен.

Няма да е зле да вложиш малко време и усилия да се ограмотиш..... Не знам до кой клас си учил, но е смешно да пишеш " зделки" и "згъва "
 
От: Продава се бизнес с приход над 10 000 лв. на месец.

Лошото колеги е, че подобен цирк се развива във всяка тема за продаване на нещо с цена над 1000 лв. От някъде налазват гранде предриемачи и се почва хранилката на автора на темата. Един обяснява колко е зле продавача, друг колко била себестойноста на продукта в близкото минало, трети съветва евентуални купувачи как той щял да им го даде за 20 лв и прочие тъпотии.

Въпреки полезноста на форума и хората знаещи какво правят тук видимо една сериозна част са просто някакви олигофренясали хейтърчета
 
  • Like
Реакции: v0id
Статус
Not open for further replies.

Горе