Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

vrwebcoding

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се система за запознанства(изработена от екипа) 680 лв

Здравейте,

Нашия екип реши да продаде най-новия ни проект(26-тия).
Новия ни проект е система за запознанства, работи с PHP & MySQL.

Ето какво съдържа тя:

Гостите имат право на:
преглед на профил, регистрация, влизане в системата, преглеждане на потребителската листа, търсене на потребители...

Потребителите имат право на:
писане на коментари в профилите, триене на коментари на своя профил, пращане, четене и триене на лични съобщения, добавяне и триена на снимки и музика в профилите си, гласуване за други профили, пращане на целувки на други потребители, добавяне на профили в приятели, блокиране на абонати, промяна на профила, преглед на преглежданията на профила си, преглед на личната си статистика...

Модераторите имат право да:
трият потребители, трият коментари, трият снимки, променят потребители, преглед на потребителска информация(влизания от IP адрес на всеки потребител, личнта статистика на потребителя...)

Администраторите имат право да:
добавят и трият банове, добавят и трият колонки(blocks), местят и променят колонки(blocks), добавят и трият езици, определят началните езици и модули, добавят и трият линкове, местят и променят линкове, добавят и трият нови стилове(templates), добавят и трият модули, променят модули, преглеждат логовете(кой какво е правил), сменят мета таговете, пращат масово съобщение, да променят настройките на сайта...
АДМИНИСТРАТОРИТЕ УПРАВЛЯВЯТ САЙТА ОТ САМИЯ АДМИН ПАНЕЛ


това е накратко
цена:680лв - за цената сме се съветвали с фирми изработващи сайтове

Системата бъде ли продадена веднъж няма да бъде продадавана повече

ТЪЙ КАТО ВИДЯХ, ЧЕ ИМА ГОЛЯМ ИНТЕРЕС КЪМ СИСТЕМАТА, МИСЛЯ ДА НАПРАВЯ ЦЕНАТА ПО-МАЛКА, ЗАЩОТО МИСЛЯ, ЧЕ НЯМА МНОГО ХОРА, КОИТО МОГАТ ДА СИ ГО ПОЗВОЛЯТ ПЪК И ПРАЗНИЦИ БЯХА.

НОВА ЦЕНА: 680лв
 
Последно редактирано:
От: Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

някакво демо ? да се прегледа
 
От: Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

Здравейте,

Пратих Ви Лично Съобщение.
 
От: Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

Здравейте,

пратих лични съобщения на всички писали в темата.
Моля, всеки който е заинтересуван да пише.
 
От: Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

Здравейте,

Системата още се продава.
Нова цена: 800лв
 
Последно редактирано:
От: Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

ТЪЙ КАТО ВИДЯХ, ЧЕ ИМА ГОЛЯМ ИНТЕРЕС КЪМ СИСТЕМАТА, МИСЛЯ ДА НАПРАВЯ ЦЕНАТА ПО-МАЛКА, ЗАЩОТО МИСЛЯ, ЧЕ НЯМА МНОГО ХОРА, КОИТО МОГАТ ДА СИ ГО ПОЗВОЛЯТ ПЪК И ПРАЗНИЦИ БЯХА.

НОВА ЦЕНА: 680лв
 
От: Продава се система за запознанства(изработена от екипа)

Здравейте,

Системата е продадена.
 

Горе