Продава се: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
За триене!

Отказвам се от продажбата! Благодаря за офертите!
 
Последно редактирано:
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

Имам интерес, ако си решил цена пиши ми на лс!
 
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

Имам интерес, ако си решил цена пиши ми на лс!

Батка оспами всички теми а нямаш интерес към нищо. Не направи ли заветните няколко мнения, че да видим какви ги мъдриш ....
 
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

Батка оспами всички теми а нямаш интерес към нищо. Не направи ли заветните няколко мнения, че да видим какви ги мъдриш ....

Батка аз се интересувам и ако ми е изгодно взимам така, че нищо не съм оспамил!
 
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

Батка аз се интересувам и ако ми е изгодно взимам така, че нищо не съм оспамил!
подкрепям мнението на ivo, няма оферта, на която не си написал коментар че имаш интерес. Като ти прочетох коментарите от профила не си направих и труда да ти пратя информация за моя оферта, която коментира също.
 
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

С коя рекламна агенция работиш,защото май с Adsense не може за такъв тип сайт?
В момента съм добавил само адсенс, но има поне още 5 начина да монетизирам сайта просто не ми се занимава.
Относно, че не можело такъв тип сайт защо да не може? Знам 20 такива сайта и 19 от тях имат адсенс.
В сайта има Клипове, текстове на песни и прочие тоест има достатъчно съдържание, а може да се добавят и новини и т.н и това по никакъв начин не е извън правилата на адсенс.
 
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

В момента съм добавил само адсенс, но има поне още 5 начина да монетизирам сайта просто не ми се занимава.
Относно, че не можело такъв тип сайт защо да не може? Знам 20 такива сайта и 19 от тях имат адсенс.
В сайта има Клипове, текстове на песни и прочие тоест има достатъчно съдържание, а може да се добавят и новини и т.н и това по никакъв начин не е извън правилата на адсенс.

Така да , защото като кажеш MP3 сайт подразбирам сайт с пиратски mp3-ки : ))
 
От: Продава се MP3 сайт с РЕДОВНИ ПРИХОДИ + Фен страница 62 000 фена.

Така да , защото като кажеш MP3 сайт подразбирам сайт с пиратски mp3-ки : ))
Ами всеки ще го нарече по различен начин.
Добавени са Видеа от Youtube, което е свъсем допустимо и разрешено. Добавен е и бутон за сваляне на всяко едно видео в мп3 вариант тоест да се конвертира, като се ползва външно апи тоест препратка до сайт за конвертиране.

Сайта със сигурност има много потенциал и ще носи прилични доходи на собственика си, а не се иска никакво подържане, като цяло. Като излезе нова песен качваш и толкова тоест можеш да качиш 5 песни в месеца и да си правиш 50к трафик без усилия. А който знае, как да монетизира добре ще си избие цената за 2-3 месеца :)
 

Горе