Продава се: Продава се SPORTFACTOR.BG

tarzio

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам сайт за спортни стоки http://sportfactor.bg/
Накратко за сайта: сайта е на около година и половина, сайта работи на принципа на известният sports.mymall.bg . Всъщност системата е уникална, копира зададени продукти от още по известния sportsdirect.com, изчислява цената в бг лева и добавя зададена от вас печалба. Системата е уникална с това че обхожда sportsdirect и постоянно ъпдейтва цените и размерите на продуктите, а при изчерпан продукт от страна на sportsdirect тя го трие.
Друго което прави сайта атрактивен е оптимизацията. На доста ключови думи сме на 1-ва страница в Гуглето
Причина за продажбата - имам друг проект от който печеля повече пари, а както е известно "Две дини под една мишница не може".
За повече инфо тук на лични :))
цена по договаряне.


САЙТА Е ПРОДАДЕН !
 
Последно редактирано:
От: Продава се SPORTFACTOR.BG

Реализира ли продажби сайта ?
би ли ми изпратил данни , като посещения етц. и цена
 
От: Продава се SPORTFACTOR.BG

Здравейте, интересувам се от сайта който продавате. Бихте ли ми изпратили повече информация както и цена на [email protected] или на лично
Благодаря Ви предварително
 
От: Продава се SPORTFACTOR.BG

И аз съм заинтересован има ли реализирани продажби до сега как стават доставките конкретно занимавам ли се аз със някакви доставки или при поръчка директно заявката се поема от спортдайрект и съответно цена на системата и цена на сайта с домейна БЛАГОДАРЯ!
 
От: Продава се SPORTFACTOR.BG

Уеб достъпът до този сайт е временно ограничен

This Account Has Been Suspended

Да не загубиш позициите..(ако вече не е станало..)
 
От: Продава се SPORTFACTOR.BG

Още чакам информацияата каоято поисках.. несериозна работа!
 

Горе