Продажба на покер домейн

От: Продажба на покер домейн

Проявявам интерес, може ли ЛС с името на домейна. Коментар на цената възможен ли е?
 
От: Продажба на покер домейн

Може ли лично с домейна?
 
От: Продажба на покер домейн

от 2к на 400лв..наистина не си вярваш за домейна..много бързо падна..ако наистина домейна си заслужава. намери си брокер. (има ги такива )и се опитай да го продадеш .Другото е ако знаеш англиийски да напишеш думата/дуъмите и да видиш на първите 2-3 страници от гугъл какви резултати излизат.запиши си сайтовете някъде и им намери контактите (whois ).След това правиш един емайл като [email protected] и с него пращаш ймейли на събраните контакти/потенциални купувачи..тези които вероятно ще имат някаква заинтересованост.

Hello "този който питаш",

This is (твоето име), owner of (твоя домейн) I am making this
domain available for acquisition. I am sending this email
to parties who could use a short, simple targeted domain
for their business. If you're interested, just reply with
an offer and if it's accepted I will transfer the domain
to you shortly.

Sincerely,

Твоето име.

телефона ти
уеб адреса ти
адреса си

Малък пример .който винаги може да се промени ,времето отделено за това си заслужава защото от 20-30 ймейла можеш да имаш 1-2 отговора като "How much? (страхотен ймайл след това почва интересното защото предполагам не знаеш истинкста цена на домейна..нито да пишеш по малко ,щото клиента може да приеме на момента и ти да си помислиш че си се прецакал..но пък и нито много ,щото може и да няма повече отговор след исканата от теб сума..и просто не се лакумей:)" .или "not interested, no thanks" ..да работа си е но пък так намираш крайния потребител а не реселърска цена нали така?!В повечето случай се говори дори и по телефона ..дано знаеш ангийски:)
не искам да знам името на домейна..благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на покер домейн

Благодаря за добронамереното и полезно мнение
 
От: Продажба на покер домейн

Пускай в sedo.com - аз съм продавал домейн там.
Ако ви е интересно: bindingoffer.com - 500 долара

Не разбирам и защо трябва да се крие името при положение, че е само домейн - няма сайт, няма човешки съдби зад него.
 
От: Продажба на покер домейн

защо е толкова тайно името? от любопитство предимно питам
 
От: Продажба на покер домейн

не е тайно, но нямам намерение да ми се слюнчат насреща хора без работа, обяснявайки ми що съм искал толкова и колко много знаят те пък аз нищо не знам...
 
Последно редактирано:

Горе