Продължение от ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ши изтрезнея, като ви гледам глуростите,бас държа, че нямате 50 лева в джоба, ипотечният кредит ви прави нервни или сте на тефтер в близкия хранителен магазин,,, разкрих ли ва, голем профайлър съмм
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не е срамно да си от село, срамно е да си селянин!

Селяните са в селата, селяндурите са навсякъде. Иначе си прав, ама голям офтопик се е заформил тук.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Даммм, как да им обясниш, че две страници реване са си спам, не по-малък от този на Бластера. Бластерини е пич, ама вие нямате правилен подход към него. ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Даммм, как да им обясниш, че две страници реване са си спам, не по-малък от този на Бластера. Бластерини е пич, ама вие нямате правилен подход към него. ;)

НЕ смятам, че когато 1 потребител реши да се заяжда с други 100, да пише мнения и коментари, които нямат никаква основа и са просто цел заяждане без дори някой да го е споменал някъде-НЯКОГА това е правилно!? И ние сме нямали подход ? Нека първо той да се научи на подход и тогава да обсъждаме нашия. В случая говоря за моя! Никога не съм го коментирал, където и да е било от както съм в форума! Аз за 1 година не съм го споменал никъде, а той за 1 седмица се изсра 20 пъти в темата ми без дори да ме познава и т.н от какъв зор моя подход ще е неправилен?

Смятам, че проблема идва от горе! Няма кой да му извие ръчичките и да го предупреди, както е редно да се съобразява с останалите.

В СЛУЧАЯ ТОЙ НЯМА ДУМАТА, какъв е той да идва да ми сере по темите? Нямаш абсолютно никакво право да го защитаваш!

Аз нямам нищо против никой, но трябва да се съобразяваме малко с другите, къде - какво да говорим и т.н!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

НЕ смятам, че когато 1 потребител реши да се заяжда с други 100, да пише мнения и коментари, които нямат никаква основа и са просто цел заяждане без дори някой да го е споменал някъде-НЯКОГА това е правилно!? И ние сме нямали подход ? Нека първо той да се научи на подход и тогава да обсъждаме нашия. В случая говоря за моя! Никога не съм го коментирал, където и да е било от както съм в форума! Аз за 1 година не съм го споменал никъде, а той за 1 седмица се изсра 20 пъти в темата ми без дори да ме познава и т.н от какъв зор моя подход ще е неправилен?

Смятам, че проблема идва от горе! Няма кой да му извие ръчичките и да го предупреди, както е редно да се съобразява с останалите.

В СЛУЧАЯ ТОЙ НЯМА ДУМАТА, какъв е той да идва да ми сере по темите? Нямаш абсолютно никакво право да го защитаваш!

Аз нямам нищо против никой, но трябва да се съобразяваме малко с другите, къде - какво да говорим и т.н!

На твое разположение съм, питай ама за оназ ровота не давам размери,,,, само дето няма недоволен
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много деликатна душевност имат повечето бизнесмени тъдявата, затова е и тоя рев.

Написал му някой нещо по-грубо и ето ти емоционален срив, уронено достойнство, и накърнена мъжественост.

Форумите, също както всяка нестерилна социална среда, умират ако няма сол и пипер.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много деликатна душевност имат повечето бизнесмени тъдявата, затова е и тоя рев.

Написал му някой нещо по-грубо и ето ти емоционален срив, уронено достойнство, и накърнена мъжественост.

Форумите, също както всяка нестерилна социална среда, умират ако няма сол и пипер.

Дай да видим твоята душевност, ама със пазвантите,,, ааа
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За солта и пипера съм съгласен, но да го превръщаме в нужник твърдо ние:lol:

Виж файлът 13773
Нужник става, когато се заформи серия от първични емоции, изклепани в текстов вид.
Като тия на предишната страница.

Писаниците от типа на бластеровите са си нещо безобидно и забавно.

Ако всички се държаха като бастуни и големи бизнесмени, тоя форум нямаше да е никакво къмюнити, ами най-обикновен сайт за малки обяви :rolleyes:
Със съответния (малък) брой редовни посетители.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не говоря специално за Бластера, говоря по принцип, Бластера просто търси Фнимание, но понякога прекалява с обидни епитети, квалификации, пресолява манджата и слага лют пипер там където не е нужен, всъщност даже не трябва да го коментирам.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Троловете са от най-важните мембъри на едни онлайн общество, редом с гурутата и кеърбеърите.
Има си материал писано по темата как се гради популярен и успешен форум - потърсете и прочетете ако не вярвате...

Специално тук те имат една много важна функция - да изкарат наяве същността на хората, с които евентуално някога ще искаш да правиш бизнес.

Щото повечето държат да внушат на останалите, че са сериозни и пекани бизнесмени, широкоскроени личности с развито чувство за хумор, вдигат 150 от лежанка, и какво ли още не :) ... А при най-лекото сритване по кокалчетата се надрискват... :) И си проличава и възрастта им, и образованието, и багажа, и характера, и какво ли още не..
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кога съм те обидил, ви грездей, зай да видим, па може до са извиняваме, я не знаю :wink:

Не са праи на ущипан, ама ше се разправяме в кръчмата с теби
 
От: Продължение от ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

След като е изнесена забавната част в нова тема, защо са махнати най-веселите моменти, питам аз? :)
 
От: Re: От: Продължение от ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Прекалено са весели. За това.

Що? Да не би да са били пуснати обещаните компрометиращи снимки и аз да съм изпуснала? Пуууу, язък! Това няма как да бъде ''прекалено'' забавно - трябваше да ги оставиш. :)
 
От: Продължение от ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И Бластера от къде ще ги има тези снимки, да не са израсли с Банко заедно, не виждаш ли, че пише какво му дойде на акъла.
 
От: Продължение от ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@Websolut, шегувам се. Знам, че няма такива снимки. :)

Обаче ако има.... :-o
 

Горе