Промяна на заглавията на снимките на продуктите от кирилица на латиница

hardlemm

Active Member
Понеже снимките на кирилица не се визуализират фъф FB, трябва да сменя тайтълите на всички главни изображения на продуктите. Пробвах cyr to lat плъгини, но не открих опция за промяна САМО на имената на съществуващи файлове. Промяната трябва да се извърши само веднъж и само на изображенията. Някой знае ли начин за промяна на заглавията на снимките на продуктите от кирилица към латиница?
 
Виж и това:

Това променя само новите, вече качените неможе. А The Phoenix Media Rename plugin няма опция cyr то lat или аз не я виждам?
 
Това променя само новите, вече качените неможе. А The Phoenix Media Rename plugin няма опция cyr то lat или аз не я виждам?

Мисля, че няма. По-автоматизирано разгледай това:


 
Мисля, че няма. По-автоматизирано разгледай това:


Разгледах ги преди да пусна поста, пробвах почти всички варианти, които излизат с гугъл, но не открих решение да преименувам изображенията на продуктите с cyr to lat опция.
 
това по принцип е 20 реда кода или айде 30 реда.
Ако не ти се получи пиши да го направим.
 
това по принцип е 20 реда кода или айде 30 реда.
Ако не ти се получи пиши да го направим.
Знаех си, че имаш такова решение :) Останаха още 2000 изображения, май ще стане с плъгина, ако не ще ти пиша!
 
С про версията на този плъгин се получиха нещата! Има опция за промяна на само заглавията на снимките, даже само на featered images, които трябваше да сменя!
 

Горе