Професионалния спам в България

dertre

Well-Known Member
То бива наглост ама прекаляват . Пращат ми спам и после ми се извиняват че може да не съм го искал ама тъй като те били професионалисти и са решили че тая информация би ми била полезна .....


naglost.JPG
 
От: Професионалния спам в България

Поне са го написали на професионална шльокавица.
 
И аз почнах много да ги получавам деа .. Интересно, че даже последното е гео таргет, освен ако не са пратили спам по някакъв др. критерии.
Зад всичко стои - http://358.bg/ Изглежда според тях това е имейл маркетинг
 

Прикачени файлове

  • Снимка-5.png
    Снимка-5.png
    61.6 KB · Преглеждания: 52
От: Re: Професионалния спам в България

И аз почнах много да ги получавам деа .. Интересно, че даже последното е гео таргет, освен ако не са пратили спам по някакъв др. критерии.
Зад всичко стои - http://358.bg/ Изглежда според тях това е имейл маркетинг
Теб поне са те уважили и всичко ти е на български а не на шлиоковица .
 
От: Професионалния спам в България

Хахах...абе мен последните 3-4 дни ме обсипват с разни тъпотии..някакъв американец имал някаква бизнес идея за мен ...даже не му дочетох писмото...ама трябваше си дам личните данни. ххаха
 
От: Професионалния спам в България

Хахах...абе мен последните 3-4 дни ме обсипват с разни тъпотии..някакъв американец имал някаква бизнес идея за мен ...даже не му дочетох писмото...ама трябваше си дам личните данни. ххаха
Бате, мисля, че изтърва офертата на живота си. ХАхахахаха. Гати мандрилите.......яко им се забавлявам, само когато намирам време да ги чета де. Но като цяло са пълни тъпни. Имаше една статистика, че четенето на нежелани мейли (спам, фишинг и други бози) отнемало средно по 20-30% от времето на човек имаш кореспонденцията по мейл, като значима част от ежедневието си. Така и се продават софтуери и хардуери ловяши тези нежелани мейли и друг тип съобщения - през Skype, Yahoo Messenger....
 
От: Професионалния спам в България

Аз имам едно оригинално предложение от catalog.bg от миналата година:

Здравейте,
Както се уговорихме с Вас по телефона, Ви изпращам

офертата за интернет клиентска страница.
Тя ще е и много добре оптимизирана в google.bg.
При търсене в catalog.bg ще излиза по всяка една ключова

дума, по която желаете.
При абонамент от една година получавате и подарък банер

реклама за период от 1 месец. Ако имате въпроси, можете да

се свържете с мен на долу посочените телефон и e-mail.
Желая Ви лек и успешен ден!

Pozdravi
Hristo Chenov
Sales Departament

eTel ltd.
1505 Sofia, 45A Kademlia Str.,
Tel: 0885 44 77 45
E-mail :[email protected]
Web page: www . catalog.bg
 
Последно редактирано от модератор:
От: Професионалния спам в България

Тия от catalog.bg и на мене ми продъниха главата - супер яката оферта - 200лв на година за да ми добавят сайта в директорията им - било бизнес каталог :D

5 пъти звънят, немога да ги разкарам и накрая викам че това са много пари като за регистрация в директория и тая като почна да ми се кара какви големи ползи имало за оптимизацията на сайта, па какви бизнес възможности давало хахахаа :) ентусиасти
 
От: Професионалния спам в България

Тази ти обяснява за оптимизация....леле, ама ти се и кара ли? :) Мамина сладка....

200 лева за включване в бизнес каталог, това като онези бастуни от Need.bg и това е бизнес католог, но за сметка на тови, на онзи всяка страница имаше 3 милионно заглавие в букви. :)

Аз последно време само от Plesio съм получавал оферти. Мисля, че и там е малко спамария. :)
 
От: Професионалния спам в България

Да бее, страшна работа, викам - добре ама с толкова пари ще си докарам една торба посетители от адуърдс, тя - а не сте прав, значи аз предлагам и адуърдс ваучъри - там се плаща на клик, като цената е 12 ст. (?!), а сметнете си колко ще ви излезе.
Ама си мисли, че яз пасем трева и се напича такава да ме баламосва :)
 
От: Професионалния спам в България

Ето прясно, прясноооо
4home.bg - доставка на храна до офиса и дома Гладни ли сте? Време е за хапване. Бързо и лесно по интернет от 4home.bg . Ние ти предлагаме богат избор от ресторанти и разнообразно меню - хапнете нещо апетитно и заситете глада си. Поръчайте още сега онлайн от 4home.bg и се възползвайте от ПРОМОЦИИТЕ на любимите си ресторанти. Кулинарния портал 4home.bg Ви желае приятен апетит. Съгласно Закона за Електронната Търговия ви информираме, че това може да е непоискано търговско съобщение. Ако не желаете да получавате наши оферти е достатъчно да ни върнете този мейл на [email protected], за да ви извадим от картотеката ни.
 
От: Професионалния спам в България

Тц, нищо няма да сменяваш. Виж Клокси и Иво Апостолов.
Не схванах :)

Между другото днес не получих редовното "Съгласно Закона за електронна търговия, чл.6 (1) Ви съобщаваме, че е възможно това търговско съобщение да не е поискано от Вас. Молим предварително да ни извините за причиненото неудобство."
А това
"P.S. Съгласно закона за електронната търговия Ви съобщаваме, че съдържанието на този e-mail е непоискано търговско съобщение." :D
 
От: Професионалния спам в България

Ето прясно, прясноооо

тая смрад и аз я получих, писах на суперхостинг и обещаха да вземат мерки :D
 
От: От: Професионалния спам в България

репортваш ги и ги глобяват:
http://www.toshkov.info/kzp-spam/



Не схванах :)

Между другото днес не получих редовното "Съгласно Закона за електронна търговия, чл.6 (1) Ви съобщаваме, че е възможно това търговско съобщение да не е поискано от Вас. Молим предварително да ни извините за причиненото неудобство."
А това
"P.S. Съгласно закона за електронната търговия Ви съобщаваме, че съдържанието на този e-mail е непоискано търговско съобщение." :D
 
  • Like
Реакции: Viko

Горе