Профил за сайта за обяви на WordPress

Здравейте,

Изграждам сайт за обяви на WordPress , профила за качване на продукти който е като плъгин не ми харесва.Искам да попитам , някой може ли да направи нов или да предложи някакво друго решение ?

Поздрави
 
Звучи като доработка, ако не цяло изграждане на функционалността. А кое не ти харесва визуалната част или функционалността? Или и двете. За първото би могло да се мина идея по-тънката лайнса. За двете, вече се гледа за нещо подходящо в codecanyon или ако е нещо, което искаш да има специални възможности - говорим за къстам разработка. Нещо повече като информация ще дадеш ли.
 
Да по-скоро визуализацията , самата структора.Много е тегава, отиди тука, отиди там , много обикаляне докато качиш един продукт.
 
аз мога да помогна, но вероятно няма да е бързо и лесно както мислите
'визуалното' идва чак накрая след: замисъл, реализация, интерфейс... Разбирате, че няма как да се направи основна промяна без да се разбута доста от бекенда.
 
Да по-скоро визуализацията , самата структора.Много е тегава, отиди тука, отиди там , много обикаляне докато качиш един продукт.
Това не е само визуално. Ако сменяш и логиката, реално ще е и доста бекенд. Ако нацъкването на настройките и не успява, май ще е нужно да се пипне си мисля.
 
Редиш инфото в Ексела, експортваш в подходящ формат и импортваш във WP.

Какви са тия интерфейси и ръчни въвеждания... не сме 2010 година.
 
Редиш инфото в Ексела, експортваш в подходящ формат и импортваш във WP.

Какви са тия интерфейси и ръчни въвеждания... не сме 2010 година.
Доколкото разбирам случайни хора ще влизат със свой новосъздаден профил и ще публикуват нещо си. Интерфейсът за тези публикации не е ОК, това трябва да се преработи. Не става въпрос за някаква интеграция за импорт на продукти.
 
Оф верно, то "сайт за обяви" било.

За да е хептен удобно и бързо - къстъм, да.

ПП: и аз мога да го направя.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

Изграждам сайт за обяви на WordPress , профила за качване на продукти който е като плъгин не ми харесва.Искам да попитам , някой може ли да направи нов или да предложи някакво друго решение ?

Поздрави

Ах, аз как искам нещо пък...
/познахте ли какво/
Сорри, пич, ама така ти звучи темата.
Иначе решение има веднага,. /стига да се знае къде те "сърби"/ ;)
Има дори безплатни варианти /ако не си изцяло потребител/.
Сорри за тъй-искрения ми език /емпатията при хората с по-високо IQ е цената за предразполагането в емоционално състояние на събеседника..., нооо понякога "правилата имат изключения" ;) /, в който някои тълкуват друго, но Истината звучи така, а от теб зависи дали ще посочиш проблема или ще се оплакваш, че имаш някакъв проблем, без никой да знае какво представлява той.
Просто пусни линк към сайта ;)
 
Да нещо подобно , но с регистрация на фирма и после на продуктите.
Не може да се публикува без регистрация. последната стъпка ако не си логнат те кара да се регистрираш ;)
 
Не може да се публикува без регистрация. последната стъпка ако не си логнат те кара да се регистрираш ;)
Да, ако ще правиш и контент - качването на продуктите, няма начин без. Вече зависи к по какъв начин ще верифицира акаунта.
 

Горе