Предлагам: Работа като преводач.

Kristiana13132

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся работа като преводач на статии от английски език към български или обратно, владея и говорим италиански език.
Не очаквам огромно заплащане, а по-скоро проект, с който ще успея да развия сбособности си в сферата на преводачеството.

Очаквам вашите предложения!
 
Не очаквай да намериш работа тук. С италиански език имаш много добър шанс и за това търси с него. Преводачи с английски език бол. Ст италианки - това и рядко срещана птица. Така имаш доста голям шанс, не с английски изключително популярен. Всеки иска да е преводач.с английски език! Дерзай. Споделям опит.
 
Не очаквай да намериш работа тук. С италиански език имаш много добър шанс и за това търси с него. Преводачи с английски език бол. Ст италианки - това и рядко срещана птица. Така имаш доста голям шанс, не с английски изключително популярен. Всеки иска да е преводач.с английски език! Дерзай. Споделям опит.
Търся и с двата езика просто посочвам английски като главен език, защото съм квалифицирана със сертификати от Кеймбридж по него, а италианският е по-скоро само говорим.

Благодаря Ви за милите думи!
 
Аз съм.със сертификат също. На много добро ниво английски език. Всеки иска да е.преводач.с английски език,но не всеки с италиански. Тук е по голям шанса Ви. И да добавя дано ви звучи грубо - работа за всеки с английски език НЯМА!
 
Всеки иска да е.преводач.с английски език,но не всеки с италиански. Тук е по голям шанса Ви.
Тествахме преди няколко часа с един приятел възможностите на ChatGPT да превежда, и набързо ожалих преводачите :)
 
Тествахме преди няколко часа с един приятел възможностите на ChatGPT да превежда, и набързо ожалих преводачите :)
То няма вие какво да тествате. Буквално и дословно не се превежда.
Най-много да стане ново произведение-какво искал да каже авторът.:)

То си е езиков модел. На над 40 езика може да комуникира, разчитайки явно на хорското любопитство.:)
Просто е прекалено бързо и има нужда от спирачки.
 
Последно редактирано:
Аз съм.със сертификат също. На много добро ниво английски език. Всеки иска да е.преводач.с английски език,но не всеки с италиански. Тук е по голям шанса Ви. И да добавя дано ви звучи грубо - работа за всеки с английски език НЯМА!
А български знаеш ли, че като гледам как пишеш, мама мия...
 

Горе