Развита инстаграм страница за българският пазар

Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам страницата @kmdesign_clothingbrand. Искарвам допълнителни доходи от страницата и е активно работещата. Може да проверите от кога съществува и каква е нейната дейност. Причината да е продавам е че ме повишиха и вече нямам време да е развивам качествено. Цена за страницата очаквам от сериозни хора които, не биха е прекратили а разработили както е било до момента. Вие имате право да предложите цена за самата страница или цена за страницата + всички дизайни в нея които мога да изпратя в .psd и .png формат. Всеки може да провери последователите дали има ботове. Страницата е развиване две години, като успешно чрез реклами е докарвала страничен доход. 90% от последователите са българи над 25 години.
 
Щом иЗкарваш пари от нея, защо аджеба ще я продаваш? Иначе добре е направена и поддържана, личи си, че е вложен труд и креативност, за което евала.
А със стоката в страницата какво се случва? Що не го пуснеш като оферта, че продаваш целия бизнес тук и в сайта на kpd?
 
Щом иЗкарваш пари от нея, защо аджеба ще я продаваш? Иначе добре е направена и поддържана, личи си, че е вложен труд и креативност, за което евала.
А със стоката в страницата какво се случва? Що не го пуснеш като оферта, че продаваш целия бизнес тук и в сайта на kpd?
Вико, първо не ми се прави на отворен, казах да ми пишат хора които разбират какво правят. Ти явно не си си направил труда да прочетеш какво съм написал. Има я причината поради която се продава страницата описана, а ти след като няма да предлагаш нещо стой си с това грозно лого и не ми спами под публикацията. Стоката в страницата няма, защото това е моят начин на работа. Аз работех с фирма с която в момента на поръчка ми правеха нещата, за да не се налага да търся помещение. Също така има и сайт за хората които искат да поръчат в чужбина. Давам ти тия обеснения защото ще са полезни на някой друг, не на теб. Лека вечер.
 
Щом иЗкарваш пари от нея, защо аджеба ще я продаваш? Иначе добре е направена и поддържана, личи си, че е вложен труд и креативност, за което евала.
А със стоката в страницата какво се случва? Що не го пуснеш като оферта, че продаваш целия бизнес тук и в сайта на kpd?
Не ми прави само корекции на това как се пише при положение, че името ти е в профила е скандално :D.
 
Ще може ли малко повече информация и как мога да се свържа с вас?
 

Горе