Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

Доган и Станишев са заедно в сауната, където лидерът на ДПС люби страстно знойна красавица. Станишев ги гледа, гледа, не издържа и накрая казва на Доган:

- Г-н Доган, да се сменим, а?

Доган отговаря:

- Ами, сменете се де!
---
manta Бойко има харизма , говори разбираемо като човек от народа . Орешарски е кукла на конци , дето срича по интервютата и като му зададат неудобен въпрос се крие като мишка. Ще дойдат избори и ще видиш кого колко подкрепят. По-големия процент е за Борисов и за Герб , а не за тройни коалиции , на които не може да се търси отговорност и правят гаф след гаф. Но интересното е че всеки твой пост не е в подкрепа на БСП, ДПС и Атака , ти просто презираш/мразиш Бойко. Цялата политика на сегашното правителство е това - просто оплюване на Герб, вадене на компромати, флашки и всякакви черни пр акции. Няма значение дали са истина и дали са доказани , важно е да се лъжат хората. Ще се радвам да ми посочиш положителните неща , които направи това правителство - 4те лева за пенсионерите ли, сметката за ток ли падна реално , пари за циганските майки , да може да ни настигнат по брой ли , назначаването на бездарни кадри на ДПС и БСП ли , толериране на лудия Волен ли , който се изкара цветето в парламента и управляващите трябва да ги пазят като очите си, скандалите с Пеевски , Бисеров ли ... и още много много много ...
 
От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

Дълъг пост със стар виц - Тука фана поне 20ст

Ей това не мога да го разбера у герберастите почват да приемат желаното за реалност - Живеят си в някакъв паралелен свят и са щастливи

Кой сме пък ние да им разваляме щастието с проучванията дето показват че Гроб е най бързо сриващата се партия за няма година са загубили над 300 000 симпатизанти и то в опозиция - това е нов световен рекорд
Или пък че само БСП към момента има повече подкрепа за европарламента от ГРОБ и реаниматорският блок

Ама нека не им разваляме кефа айде напъни се за още 10 стинки че имам и други работи писна ми да ти дигам темата
 
От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

ти на кое БСП си фен - на Съсела или на Първанов ?
И като толкова симпатизанти е загубил Герб , как пак 1ви на избори ?
Самите хора вътре в БСП виждат колко сте зависими и натикани в ъгъла и затова искат смяна на управлението ви. Отново обаче само плюене по Герб , добра дума за БСП няма ли , да ги похвалиш нещо ? И недей дига темата , върши си другите работи. С здраве.
 
От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ


Жалко за това предаване,от забавно и интересно се превърна в чисто пропагандно политическо предаване защитаващо Герп.
За доказателство, вижте в архива на предаването,въпреки безбройните гафове на Боко и компания,нищо не се споменава за тях.
Между другото такива са всички предавания на Нова тв (Боко тв)
 
От: От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

Жалко за това предаване,от забавно и интересно се превърна в чисто пропагандно политическо предаване защитаващо Герп.
За доказателство, вижте в архива на предаването,въпреки безбройните гафове на Боко и компания,нищо не се споменава за тях.
Между другото такива са всички предавания на Нова тв (Боко тв)

И аз съм мале питбул - комунист :lol:
 
От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

Протестираща получава полицейска палка в гърба и пада на земята.
Минаващият наблизо Сергей Станишев й помага да стане.
- Много благодаря, задължена съм ви - казва жената.
- Може да ми се реванширате, като гласувате за БСП - съветва я Станишев.
- Е, все пак ме удариха по гърба, не по главата...
 
От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

тея герберите много са го закъсали
 
От: Размисли и страсти , Съсела , Първанката ,Атака, АБВ

Не само, нещо не се и чуват последно време. Драпат яко и те към властта отново. И тия са боклуци големи, но кои не са. :)

Ти ги виж в темата за смсите с бойко как се излагат :lol:
 
Ти ги виж в темата за смсите с бойко как се излагат :lol:

Човек, като стане дума за тия направо откачам. Но за всички.....дано няма толкова афектирани като мен, защото не е трудно да влезе с една пушка в парламента и Doom 2. :)
 

Горе