Размяна на линкове с БГ сайт pr5

webmaster-bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Размяна на линкове с БГ ТВ сайт

Здравейте,
Предлагам размяна на линкове със сайт на тв/развлекателна тематика.

Всичко е описано тук: ekrana.info/partners , ако проявявате интерес - пишете на имейла, за да се уточним ще стане ли работата :)

Предварително благодаря за интереса, успех на всички!
 
Последно редактирано:
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Здрасти, мейлът е посочен в сайта, contact (at) ekrana (dot) info :)

Ако искаш просто ми прати линк и постави мой, за да стане работата :)
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

@webmaster-bg, здрасти и добре си ни дошъл тук. Видях че предлагаш добро партюрство - както виждаш тук търговията яко кипи - тази е от натоварените секции, даже постояно е жълта.

Пожелава ти приятен престой и успехи с размяната на линкове. ;)
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Благодаря ти за топлото посрещане Blinky,
Действително тук ври и кипи, даже си намерих първия приятел за сайта именно тук и много бързо ;) Успехи и на теб!
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Здрасти,
Връзките са на всяка страница от секцията с новините, вкл. заглавната страница (т.е. което е Wordpress платформата). Ще ги видиш в дясно от новината, в ляво от колонката, където са изброени онлайн излъчванията ;) Ако искаш пиши на мейла, за да мога да ти отговоря по-бързо.
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Здравейте,
Предлагам размяна на линкове със сайт на тв/развлекателна тематика, понастоящем PR 5.

Всичко е описано тук: ekrana.info/partners , ако проявявате интерес - пишете на имейла, за да се уточним ще стане ли работата :)

Предварително благодаря за интереса, успех на всички!

ekrana.info PR 0
 
От: От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Здравейте,
Предлагам размяна на линкове със сайт на тв/развлекателна тематика, понастоящем PR 5.

Всичко е описано тук: ekrana.info/partners , ако проявявате интерес - пишете на имейла, за да се уточним ще стане ли работата :)

Предварително благодаря за интереса, успех на всички!
Аз бях разменил линкове с теб, но вече няма нужда, сайта ти е наказан ...

ekrana.info PR 0
Предопредих го че има около 100 изходящи dofollow линка, ама пича не ме послуша. Днес имаше мини ъпдейт и явно е отнесъл наказание ...
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Няма общо с това, имам други сайтове с мн. повече nofollow :wink: Въпросът е на съдържание и упоритост. Просто дизайнът и въобще цялата платформа бяха сменени, до момента основен за сайта бе един поддомейн, сега си е както трябва :) Ще е необходимо известно време, докато Г се усети, все пак доскоро заглавната страница при написването в търсачката дори не излизаше на първо място :shock: Тук alexa.com/data/details/traffic_details/ekrana.info може да се следи какъв е бил дизайнът преди и какъв е "напредъкът" на самия сайт, нека всеки си прецени, но поне бъдете любезни да пишете, ако не желаете да сте приятели повече :rolleyes:

А за нови приятели, все пак .. оставам отворен на имейл :Р Колкото и да е странно, след като Гугъл все пак усети, че са настъпили промени, самите входящи посещения от търсачката се увеличиха. Отново успех на всички! :eek:
 
От: От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Няма общо с това, имам други сайтове с мн. повече nofollow :wink: Въпросът е на съдържание и упоритост. Просто дизайнът и въобще цялата платформа бяха сменени, до момента основен за сайта бе един поддомейн, сега си е както трябва :) Ще е необходимо известно време, докато Г се усети, все пак доскоро заглавната страница при написването в търсачката дори не излизаше на първо място :shock: Тук alexa.com/data/details/traffic_details/ekrana.info може да се следи какъв е бил дизайнът преди и какъв е "напредъкът" на самия сайт, нека всеки си прецени, но поне бъдете любезни да пишете, ако не желаете да сте приятели повече :rolleyes:

А за нови приятели, все пак .. оставам отворен на имейл :Р Колкото и да е странно, след като Гугъл все пак усети, че са настъпили промени, самите входящи посещения от търсачката се увеличиха. Отново успех на всички! :eek:
ОК, щом така мислиш ... живей си в илюзорния свят ...
Pr има общо единствено с линкове, няма нищо общо с дизайн, платформа и други подобни ...
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Е добре, така или иначе не всичко опира до pr (както е дискутирано в други теми), особено ако сайтът не е за продажба, така че който вижда други плюсове, да пише ;) Отворен съм към приятели.
 
От: От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

Тук alexa.com/data/details/traffic_details/ekrana.info може да се следи какъв е бил дизайнът преди и какъв е "напредъкът" на самия сайт :eek:
Всъщност,това е информация за трафика на сайта,а визулнато изменение би могло да се види от archive.org
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

аз нямам сайт ПР 5 все още но имам въпроси към автора на темата
какво значение има ПР при размяна на ленкове след като имаме пресния пример от Гугъл калко относително нещо е ПР-то
Днес имаш линкове ПР5 утре нямаш - ще махнеш ли линковете тогава
или пък обратното днес си разменил линк със сайт ПР 0 , а утре същия този сайт стане ПР6 например
питам защото аз с очите си видях как един сайт ПР4 стана ПР0 след гугъл ъпдейта
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

тва с pr-а и размяната на линковете е като едно време си менкахме картинки от дъвки turbo

дори и да имаш "жълтото алфа ромео" дето е мноо яко и много рядко...
кво значение има като имаш двойка по Природознание и баща ти ще те бие пак с колана
 
От: От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

аз нямам сайт ПР 5 все още но имам въпроси към автора на темата
какво значение има ПР при размяна на ленкове след като имаме пресния пример от Гугъл калко относително нещо е ПР-то
Днес имаш линкове ПР5 утре нямаш - ще махнеш ли линковете тогава
или пък обратното днес си разменил линк със сайт ПР 0 , а утре същия този сайт стане ПР6 например
питам защото аз с очите си видях как един сайт ПР4 стана ПР0 след гугъл ъпдейта
Здравей adelina,
На твоя въпрос - условията за размяна са описани тук: ekrana.info/partners и както виждаш PR не фигурира сред "уточненията", съответно няма как да махна линк заради това.

Както знаеш, всеки човек се опитва да продаде продукта си, съответно аз прецених като най-голям плюс за сайта си именно PR, когато писах темата. Защото останалите сайтове в тази "ниша" нямаха такъв PR. Сега като отпадна това, както виждаш "между другото" споменах Alexa.com, където нещата изглеждат по-цветущи ;) Смятам е нормално всеки да привлече интерес към това, което предлага, все пак. Освен това смятам, че има и други плюсове (най-вече упорит труд зад създаденото, но не съм човекът, който да го каже).

Та с две думи - аз също не смятам, че PR е нещо важно, най-малкото защото не мога да го вържа със сигурност с посещаемостта. Докато имаше PR5 този сайт получаваше 3 пъти по-малко посещения от Гугъл, отколкото сега. Да не говорим, че като напишех ekrana.info в Гугъл, заглавната страница излизаше на 41 място в резултатите... очевидно всичко е много относително и не винаги много точно.

Така че - просто който си прецени, нека да обменя, в края на краищата.. най-важното и най-сигурното е просто колко посещения и каква "чисто визуална" реклама можеш да получиш, фигурирайки в даден сайт ;) Защото според мен не всичко е до "простия клик", въпрос е и на това доколко дадена марка или заглавие ще попаднат в полезрението на даден "сърфиращ".
 
От: От: От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

... Защото според мен не всичко е до "простия клик", въпрос е и на това доколко дадена марка или заглавие ще попаднат в полезрението на даден "сърфиращ"....
ако си мислиш че някой разменя линкове с идеята че ще получи някакъв трафик много се лъжеш ...
 
От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

не съм разбрала помислих че идсаш линкове пР5 , а то било че сайта ти е с този ранк
 
От: От: От: От: Размяна на линкове с БГ сайт pr5

ако си мислиш че някой разменя линкове с идеята че ще получи някакъв трафик много се лъжеш ...
Добре, предлагам ти да не говориш от името на широката общественост, просто човек е направил дадено предложение, описал си го е, оттук насетне всеки си преценява.
 

Горе