Размяна на линкове

cToKaTa

Member
Здравейте колеги търся размяна на линкове на тема музика . (сайта ми е този от подписа)
Интересувам се от всякакви предложения,дори ако имате блог/новинарски сайт/списание/директория/... примерно с категория музика.
Отговарям в темата и на ЛС.

//едит: не търся трафик,нито линкове от соц. мрежи !
 
От: Размяна на линкове

Добра идея, но явно няма заинтригувани.
 
Този от подписа ми, ако те устройва, навит съм.
 
Ако още е валидно предложението - bglist.info
Важи и за теб. :D

ПС: И аз търся размяна, да не отварам сега нова тема. Без оръжия и дрога разбира се.
 
Последно редактирано:
:) И моят е за музика, но за съжаление е само на три дни, и е емпти, пък и е на английски:)
Иначе що не :)
http://nwotoprated.org/
 
"This domain has expired. If you owned this domain, contact your domain registration
service provider for further assistance
." - Първо проверявайте към каква тема се включвате и дали още е актуална, а не с единствената си цел да си изтипосате линка.

Между другото нишата е изключително трудна и не ви спирам, но иска много усилия, труд и дори те няма да стигнат, ще иска и инвестиция, а за възвръщаемост едва ли може да се очаква първите години, но зависи от типа на монетизация, разбира се.

Имах музикален домейн от 2 думи, които имаха около 2 милиона търсения на месец с около 350 милиона резултата. Но, за да вдигнеш такова нещо на челни позиции коства много, постоянно и с години усилия ежедневно. Сега като се замисля, даже донякъде съжалявам, че не го поднових или продадох. Няма време за всичко. Ако все още бутах нещо малко по-малко щеше сигурно да изплува, остарее и със сегашните знания в пъти по-лесно да го докарам до успех.

Споделям, защото съдбата на вашите проекти е във вашите ръце и от вас зависи докъде ще стигнете, но правилно преценете риска, най-вече времето, защото то е безценно.
 

Горе