Размяна на линкове

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
Търся размяна на линкове
като аз предлагам в сайта unikalno.net новинки
надявам се да ви върши работа знам че са копирани статиите но съм се стремял да е само от сайтове от който е разрешено
ако набера стабилно линкове към сайта възнамерявам да хвана няколко човека да пренаписват статии :)
 
От: Размяна на линкове

С абсолютно съзнание, че ще бъда груб ще кажа, че ми е писнало от псевдосайтове, чиито администратори смятат хората за будали, тъй като очакват някаква посещаемост без да им дават нищо реално насреща. Аман от готованци!
 
От: От: Размяна на линкове

С абсолютно съзнание, че ще бъда груб ще кажа, че ми е писнало от псевдосайтове, чиито администратори смятат хората за будали, тъй като очакват някаква посещаемост без да им дават нищо реално насреща. Аман от готованци!

Uwise с абсолютното съзнание ,че ще бъда груб ще кажа , избиваш ли някакви комплекси или ? Разглеждам темите и във 4-5 теми гледам твои изказвания и всичките са от рода : Писна ми от такива лъжци като вас , писна ми от това писна ми от онова , и всичкото това без никакво основание.:twisted: Също така в темата @gshopov не е искал никакво мнение за сайта му , просто иска размяна на линкове , не задължава никои с нищо.
 
От: От: От: Размяна на линкове

Uwise с абсолютното съзнание ,че ще бъда груб ще кажа , избиваш ли някакви комплекси или ? Разглеждам темите и във 4-5 теми гледам твои изказвания и всичките са от рода : Писна ми от такива лъжци като вас , писна ми от това писна ми от онова , и всичкото това без никакво основание.:twisted: Също така в темата @gshopov не е искал никакво мнение за сайта му , просто иска размяна на линкове , не задължава никои с нищо.

Въпросният @gshopov трябва да има в предвид, че е по-удачно да помести двата си сайта, към които всъщност се опитва да "бере" линкове, в една тема, за да не се получава излишно пресегментиране и сплитване/разделяне на инфо (приятелски съвет) :).

Едит: 4-те уебсайта (сега видях и 3-тото тредче)..
 
От: От: Размяна на линкове

С абсолютно съзнание, че ще бъда груб ще кажа, че ми е писнало от псевдосайтове, чиито администратори смятат хората за будали, тъй като очакват някаква посещаемост без да им дават нищо реално насреща. Аман от готованци!


хаха това беше добро пожелание за приятни сънища както може да видиш в сайта ми няма статия откадната от друг сайт сайтовете от който се взимат статиите са разрешили това!!!

ако някой иска да разменим линк ок ако не зрдаве да е
не съм обидил никого с темите си нито пък съдържанието на сайтовете ми влияе по някакъв начин негативно на някой

да знам че копирането на статии не е добра идея за развиването на сайт но аз не мога да пиша статии и когато пуснах сайта нямах възможността да плащам на накой да прави това
но възнамерявам в близко бъдеще да наема няколко човека ( в форума последно време има доста оферти за пренаписване на статии ) да пренаписват статии за сайта
а това дали ще изкарам нещо от него пак по никакъв начин не влияе на теб че да ми се ребчиш тука все едно съм ти изял хляба
 
От: Размяна на линкове

За да не влизам в конфликти с прекалено много тукашни хора смятам вече да поспестя голяма част от мнението си за нещата в мрежата и ще се постарая да съм по-практичен в писанията (т.е. по-малко емоционален).
Не се сърдете и PEACE!
 
От: Размяна на линкове

unwise :) все пак благодаря за коментара накара ме да се замисля дали не мога да отделя пари и за авторски текстове :) и възнамерявам да започна да добавям и такива :)
 

Горе