Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Това предполагам е риторичен въпрос - ГРОБ е отговора.

ГРОБ завариха държавата с 8 милиарда фискален резерв и БГ беше на 5 място в ЕС с най ниска безработица
След 4 години я оставиха без Фискален Резерв на 5 място ама вече от зад напред по безработица

Как даже имате очи да задавате такива въпроси - ГРОБ тотално сринаха икономически държавата а за държавността да не говорим
АМа по времето на герб беше криза бе момче ... големите държави се свиха , пък България ли ..... не това да сме най бедни в Европа от 4 години... сегашните управляващи са основните виновници и сега продължават с безчинствата....
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

АМа по времето на герб беше криза бе момче ... големите държави се свиха , пък България ли ..... не това да сме най бедни в Европа от 4 години... сегашните управляващи са основните виновници и сега продължават с безчинствата....

Сори забравих че кризата е била само в БГ - Явно в другите държави през това време не е имало криза та затова само в БГ безработицата скочи в небесата и за това няма никакъв принос некадърната икономическа политика на ГРОБ

А като по поръчка сега гледам едно интервю с Цветелин Кънчев

ГЕРБ ПОДБИРАХА САМО БЕЛИ ЦИГАНИ ЗА ПРОТЕСТА
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Самият ти аватар, говори за това как целуваш на боко....

Яааа да чуем всички - явно само ти имаш неоспорими доказателства или инфо, че се е произнесъл съда, че герб са фалшицирали изборите?!
И да - и Бойко трябва да си понесе последствията на законите, и всички други сегашни, но преди това червените боклуци трябва да си понесат отговорността за всичките си престъпления срещу Българския народ за 45 + 24 години! И, ако се приложи закона, познай какви ще са присъдите им! Пак да се благодарят, че смъртната присъда е отменена! Колко и да ревете срещу Бойко, бъдете благодарни, че го има, за да има с кого да се оправдавате с цел да забравят хората вашите престъпления! Странно защо само на Бойко главата искате бе, а?? Явно спред вас другите са невинии, а?? Боже, пази България от червените боклуци-престъпници, поне доколкото силички са ти останали!
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Самият ти аватар, говори за това как целуваш на боко....
Мхм, сигурно и аватара ми е доказателството кой е фалшифицирал изборите и е отговорът на въпросите ми към теб, а? Или червеният боклук-дежурният ви по инструктаж кво да пишете по форумите, нещо се бави с инструкциите, та затова пишеш глупости, а? :lol:
И къде прочете да защитавам или да харесвам Бойко??
А на аватара целуват ръката на един, дето се молете да не срещате такъв ... ;) Щях да се радвам много, ако Бойко беше като него , когато беше на власт, та да ви измете сички червени боклуци-престъпници завинаги !
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Типично за Гроб, заплахи и терор над всички...... Нямам какво да кажа на теб, с такива не е за говорене.

А на аватара целуват ръката на един, дето се молете да не срещате такъв ... ;)
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Типично за Гроб, заплахи и терор над всички...... Нямам какво да кажа на теб, с такива не е за говорене.
Явно е колко е умствения ти багаж и интелект, та определяш думите ми като заплахи и терор и то НАД ВСИЧКИ! Или това бяха инструкциите какво да напишеш? :lol:
Заплахи и терор са думите на римайнд, а аз призовавам възмездие и справедливо и законно наказание на реални , доказани престъпници - червените боклуци за периода от 1944 та и до днес! Значи те като са крадели бизнеса и труда на българи , че са ги и вкарвали в лагери и са ги убивали - това да го забравим и това не е терор, а като поискаме да бъдат наказани за терора спрямо българи - това вече е терор,а? Много хитро и удобно ;) Като ви попитах тук след митингите - кога Станишев ще се извини И на стотиците хиляди Българи, тероризирани и убивани от същата партия , която сменяше имената на турците - защо мълчахте бре, а? Сега пак ви попитах защо само на Бойко главата искате и другите невинни ли са - пак мълчите, защо?? Защото така ви е удобно и изгодно най-вече! Защото се надявате, че с хилядите повтаряния и плюения по фб и форуми срещу Бойко, българите ще забравят за вашите престъпления, господа и госпожици червени боклуци-престъпници! За всеки средноинтелигентен човек е очеизвадно кои са платени - директно или косвено - чрез бизнесче, службички и протекции ;)
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

видеото е много грозно
това няма нищо общо с протеста

казвал съм го и преди: зад всеки протест стой политически/икономически интерес..няма как иначе.
сега едните използват студентите, февруари месец другите използваха хората които не искат да плащат това което са изхарчили.

Какво се вижда от видеото:
- да си студент/висшист вече не значи нищо - който не е пожелал, той не е станал студент
пълно е с кухи идиоти които са студенти колкото да завършат висше

- "жените" - това дори не са жени
бутат се там където не им е работата и после пищят

- всички обиждат полицаите които изпълняват задължения
безмозъчните "студенти" (или 99% от тях) не могат да разберат какво е да си на работа, как трябва да се изпълнят поетите задължения, както и буквалното значение на "заповед"

само глупак не може да разбере какво е положението на тези хора и че трябва да спрем да им сваляме самочувствието, ако искаме да работят по-добре
когато никой не вярва в теб, ти спираш да се стараеш за всички

не става само с крясъци, ако ще се правят на мъже и ще спасяват България - да бяха влезли в ресторанта
ако Левски беше протестирал по този начин, нищо да не беше постигнал :mrgreen:
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари


Toва всички го правят - абсолютно всички големи партии. Информирай се малко, явно си доста делече от маркетинга и орм. Коментирайте видеото

Евала на норта, че усеща какви лумпени са тези и как не трябва да се прави.
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

А този на кой е бе баце?

Коментара е взет от Нова, и се публикува постоянно, ако това е нивото на интелигентност на Гроб, тогава за какво говорим, ама то лидера им дава пример, Ка*ти, Пе*дали, и тем-подобни.

янка димовски
• преди 31 минути



И в този час за миг,
появиха се авери верни-
Иви,Марто и Иван
Янка Димовски,Маяи Атеист!
Ж.Й. с голямите мъдури/,
дет обича той потури,
и да носи той цървули
Гнусен педерст е той-
а се мисли за герой!!!
много-много-много жалък
толкова е малък-малък
Патуран е той заспал---истински е той КАВАЛ!

 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Toва всички го правят - абсолютно всички големи партии. Информирай се малко, явно си доста делече от маркетинга и орм. Коментирайте видеото

Евала на норта, че усеща какви лумпени са тези и как не трябва да се прави.

Ако под масивен спам и плювалник по форуми и медии разбираш маркетинг, сигурно съм доста далече.

От видеото гледах част, вчера по няква телевизия. А това, че е организирано от някой няма спор. Ама маркетинг нали знаеш....

А твоя линк няма да го гледам. Пеевски сайтове не отварям.

Цялата държава е една клоака. Това е. От една клоака какво може да излезе? Крадливи и лъжливи политици, платени плювалници и протестиращи, свещеници със всякакви "педо" представки, псевдо националисти издигащи се чрез омразата на малоумниците и т.н.
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Като се съчиняват фалшиви "лийкове" може поне да се положат малко усилия нещата да са представени по-грамотно. Още като видях, че коментарите към новинарски сайтове са наречени форуми ми стана ясно колко некомпетентен е авторът на "изтеклата" информация. И не ви ли идва на акъла, че ако някой е платен трол няма да използва за потребителско име фамилията и годината си на раждане? Изобщо влагате ли мисъл като четете някаква информация или просто я консумирате като прасета? Започвам да губя вяра в здравия разум на хората...
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Като се съчиняват фалшиви "лийкове" може поне да се положат малко усилия нещата да са представени по-грамотно. Още като видях, че коментарите към новинарски сайтове са наречени форуми ми стана ясно колко некомпетентен е авторът на "изтеклата" информация. И не ви ли идва на акъла, че ако някой е платен трол няма да използва за потребителско име фамилията и годината си на раждане? Изобщо влагате ли мисъл като четете някаква информация или просто я консумирате като прасета? Започвам да губя вяра в здравия разум на хората...
Аре бе,вие си съчинихте цели избори,сега за едни фалшиви лийкове...Нали знаеш - голям залък лапни, голяма дума не казвай :) Колкото до здравия разум - нормално е да загубиш вярата в хората,особено като всеки ден ставаш и се виждаш пред огледалото и аз да съм на твое място,и аз ще загубя вяра в здравия разум. :) Колкото до модния корифей на предприемачите,човекът със сателити вместо уши,най-мускулестият мачо на БСП - uniweb,ти,приятелю пък се скъса да пишеш по видеата на Шоуто на Слави.Иначе си готин пич,сигурно всички другарки си падат по теб ;) Сега се сещам защо протестиращите ги нарекоха 'КРАИСИВИ' :D :D
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

^^Пореден пример за неграмотно зомби без собствено мнение, което е само консуматор и не може да измисли и две стойностни изречения само. Народът неслучайно е казал, че когато кифла се помисли за кроасан нещата не вървят на добре.
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Тест ти какво искаш да кажеш с тия мнения?
Няма платени тролове ли?
Или пък, че платените тролове не са от бсп-то?
Или пък, че платените тролове са само от герб?
Или пък, че има платени тролове от бсп-то, ама не са тия ли?
Или пък че няма медии отразяващи каквото им каже "шефа" ли?
Или пък, че някой разкрива троловете, ама понеже е неграмотен не трябва да му се вярва ли?
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Хубаво е да четеш какво ти се пише , не само да отговаряш/ писал съм че големите държави се свиха по време на кризата , естествено е и Бг да е надолу, но приноса не е само на герб. В момента в Испания безработицата е по голяма от България. Щом искаш Бат Сали да е в парламента , депутати да ваканцуват , и един психично болен човек да се иконизира като националист в сегашното управление , само и само Герб да не са на власт - явно си заслужаваме политиците и нивото на живот. По умните се ориентират към Терминал 2. Защото ако се опитваш да промениш нещо към по добре , те наричат лумпен....
Сори забравих че кризата е била само в БГ - Явно в другите държави през това време не е имало криза та затова само в БГ безработицата скочи в небесата и за това няма никакъв принос некадърната икономическа политика на ГРОБ

А като по поръчка сега гледам едно интервю с Цветелин Кънчев

ГЕРБ ПОДБИРАХА САМО БЕЛИ ЦИГАНИ ЗА ПРОТЕСТА
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

^^Пореден пример за неграмотно зомби без собствено мнение, което е само консуматор и не може да измисли и две стойностни изречения само. Народът неслучайно е казал, че когато кифла се помисли за кроасан нещата не вървят на добре.
Това като се гледаше в огледалото ли го измисли?Тест ли си,проба ли си,не знам,но не е хубаво човек сам да си говори. ;)
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Що ми се чинеше, че в статията мернах някой с подобен ник на твоя?

Това като се гледаше в огледалото ли го измисли?Тест ли си,проба ли си,не знам,но не е хубаво човек сам да си говори. ;)
 
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

Тест ти какво искаш да кажеш с тия мнения?
Няма платени тролове ли?
Или пък, че платените тролове не са от бсп-то?
Или пък, че платените тролове са само от герб?
Или пък, че има платени тролове от бсп-то, ама не са тия ли?
Или пък че няма медии отразяващи каквото им каже "шефа" ли?
Или пък, че някой разкрива троловете, ама понеже е неграмотен не трябва да му се вярва ли?
Мисля че достатъчно ясно съм казал каквото искам да кажа. Не чета коментарите в тези вестници и не знам тези никове какво са писали, ама основният смисъл от съществуването на платени тролове е те да са анонимни и да манипулират успешно мнението на много хора. Ти познаваш ли жив човек, който да си е променил политическите пристрастия в следствие на прочетен в новинарски сайт коментар? Аз не мисля, че съществува такъв, което обезсмисля като цяло идеята за платените политически тролове. Всъщност е възможно някой като Dimitrov74 да се подлъже, ама надали дори хора като него биха си променили политическите нагласи по този начин.

Всяка медия прави това, което й каже "шефа". Изключения няма.
 
Последно редактирано:
От: Ранобудните си показаха истинското лице - платени лумпени и мишкари

А мене пък ме боли дедовият общо взето :) въпреки, че 2 мои познати си признават, че са одили за пароци по тия "протести", а е в кавички поради простият факт, че минавам от там всеки ден и макса дет съм виждал е около 50 олигофрена :D

И в кратко заключение - понеже и ВИЕ сте прости и за това явно така добре се разбирате :lol::lol::lol:
 

Горе