Инвестирам в: Реализация на авторски комикс по авторски сценарий

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Много отдавна имам желание, дори бих казал повече от желание за реализацията на една малка комиксова книжка.

През времето, периодично, съм си нахвърлял различни неща с най-разнообразен "източник". Някои са базирани на реални случки, истории, мои или на други, фантазии, дори сънища и пр.

От част от тях съм сглобил три кратки сюжетни линии, който съм свързал.
Като обем всяка от тях е подходяща за комиксова книжка от 12 страници. Сценариите са почи готови и "разграфени".


Относно рисуването - аз не умея да рисувам, но дори да умеех, наистина ми се ще да бъде съвместно дело. Да си разделя задачите с някой, за който няма да е само работа. Т.е. да рисуването да му/и е поне хоби.

Така, че търся художник-любител. Както аз съм сценарист-любител :)

Това с което мога да се ангажирам е дигиталното оформление.
 
Промени заглавието - ти не инвестираш, а търсиш инвеститор (на време най-малкото).
Второто може да се приеме и така, както си го написал. Харесват ми тези истории как навремето са се събирали в любителски клубове за обмяна на идеи, което не знам доколкото в България го е имало.
Относно рисуването, иронията е, че имам приятел който рисува много добре, но по някаква си негова причина казва, че мрази да рисува. И само веднъж ни нарисува нещо, което е точно комиксов стил, колкото да докаже, че може да рисува... :)
В случая наистина не питам за финансова инвестиция.
 

Горе