Реклама в сайт без ротация на ненормално никси цени! /-50лв НАМАЛЕНИ/

enjoya

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте предлагам реклама в популярния и различен сайт за музика pro-dance.org

Цените са за 30 дни без ротация (само вашият банер в дадена позиция)!

Ето и ценовата листа която може да откриете и по-подробно тук (ЦЕНИТЕ ТАМ НЕ СА НАМАЛЕНИ ЗА ТОВА САМО ТУК МОЖЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАТЕ ОТ -50лв НАМАЛЕНИ)

Позиция 1 468x60 1 месец 150лв Преглед на позицията - тук НОВА ЦЕНА - 100лв /позицията е свободна/

Позиция 2 300x250 1 месец 200лв Преглед на позицията - тук НОВА ЦЕНА - 150лв /позицията е свободна/

Позиция 3 728х90 1 месец 200лв Преглед на позицията - тук НОВА ЦЕНА - 150лв /позицията е свободна/

Позиция 4 300x250 1 месец 100лв Преглед на позицията - тук НОВА ЦЕНА - 50лв /позицията е свободна/

Позиция 5 728х90 1 месец 80лв Преглед на позицията - тук НОВА ЦЕНА - 40лв /позицията е свободна/

НОВА ПОЗИЦИЯ ПОД LOGIN 728х90 1 месец НОВА ЦЕНА - 150лв /позицията е свободна/

Ето какво предлага сайта:
- над 10000 посещения дневно (често достига над 11000-12000)
- над 8000 уникални посещения (често достига над 9000-10000)
- над 110000 посещения дневно на страниците на сайта, което означава, че рекламните банери ще бъдат показвани приблизително толкова пъти на ден.
- 30% процента от посетителите ни са нови което значи че това ще ви носи нови и нови посетители в пълия смисъл на думата!
- средно време застой на сайта 8-10мин

Цените са с ДДС
за поръчки и повече инфо: [email protected]
или на ЛС тук!!

Лек Ден и ще радвам да работим заедно!

пс. забравихме едно от най голямото ни предимство е приемането на конкурентни сайтове!!!
 
Последно редактирано:
От: Реклама в сайт без ротация на ненормално никси цени! /-50лв НАМАЛЕНИ/

Може ли да ми кажеш, колко приблизително уникални клика дневно или месечно прави Позиция
 
От: Реклама в сайт без ротация на ненормално никси цени! /-50лв НАМАЛЕНИ/

Може ли да ми кажеш, колко приблизително уникални клика дневно или месечно прави Позиция

Ми сайта използва easyads.bg когато е с банер нещата стигат до 400 клика при банер и 200 при текст на ден /това е общо за всички позиции/! Просто сега няма реклами при easyads и затова Януари и Февруари пускаме позициите!! Но нека се има в предвид че там рекламите са доста скучни за потребителите!!!
 

Горе