Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

На година ли са тези цени :pPP

п.п. Видях, че е за месец, но са несериочно високи ...
Успех все пак от мен :)
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Здравейте,
Имаш нов сайт нямаш посетители, даваме ти вьзможноста да го напьлниш с аудитория!
Добра оферта , но моля те поправи това "ь" ,че ужасно много ме дразни (ъ)
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Здравейте
Предварително се извинявам, но си падам малко по конспирациите и често не разбирам някой неща. Примерно с тази обява: Имате тиксо брояч, който показва различни (над три пъти разлика) показатели от цитираните от вас данни за аналитикс. Разбирам, че е по-изгодно да се покажат данните с повечето посетители, но тогава защо държите тиксото, след като не го ползвате и не се аргументирате с него? Тиксото толкова ли е зле, че да показва такава огромна разлика от цитираните от вас посетители от аналитикса?
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Здравейте
Предварително се извинявам, но си падам малко по конспирациите и често не разбирам някой неща. Примерно с тази обява: Имате тиксо брояч, който показва различни (над три пъти разлика) показатели от цитираните от вас данни за аналитикс. Разбирам, че е по-изгодно да се покажат данните с повечето посетители, но тогава защо държите тиксото, след като не го ползвате и не се аргументирате с него? Тиксото толкова ли е зле, че да показва такава огромна разлика от цитираните от вас посетители от аналитикса?

Тyxo.bg на сайта е заключено, а и отдавна tyxo.bg не дава вярни резултати! Напротив дава завишени! Не случайно не сме дали данни от него! Използваме го за преглед на онлайн посетителите в момента (на линия)! / Феновете във фейсбук, достатъчно говорят за посещенията на сайта!

Моля да престанете да спамите темата!

До @netsurfer , цените на сайта са на база приходи от easyads.bg!

До @soyo - редактирано!

Поздрави
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Тyxo.bg на сайта е заключено, а и отдавна tyxo.bg не дава вярни резултати! Напротив дава завишени!

Статистиката в твоя сайт не е заключена, може да се види тук.

Имам въпрос: Как се вързват твоите думи, че тиксото дава завишени резултати, а в същото време от тази статистика се вижда, че посетителите в сайта ти са над 3 пъти по-малко от посочените от теб в Гугъл Аналитикс?

Моля да престанете да спамите темата!

И не, не мисля, че това е спам!
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

@Странникът-Мисля че е прав,тук има нещо а и тихото от както го ъпгетнаха показва по добра статистика от преди.
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

enjoya => Какво става бре пич? Какви са тия номера от теб? Тук си дошъл да правиш бизнес, не да лъжеш и да си играеш с хората! Май не си дорасъл за това!
Интересно ми е, защо скри статистиката на Тиксото? За да не те хванат в лъжа ли? Айде, като си толкова отворен - покажи ни статистиката на Аналитикса, да се убедим във верността на думите ти. До тогава ще те смятам за некоректен и лъжец, покажеш ли това - ще си върна думите назад.

И спокойно - не само аз, има и други хора, които са видели статистиката на сайта ти.
А за тези, които са я пропуснали, потвърждавам думите си с този принтскрийн (досетих се, че си некоректен и своевременно го направих, за твое сведение некоректността ти личи от начина на писане и поднасяне на офертата, даже и това не успя да направиш както трябва, и ще трябва да се учиш как се прави рекламна оферта!):
tyxo.PNG
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Аз имам въпрос, след време ще ми се налага да правя проучване точно в този сегмент, та да питам един въпрос за една различна реклама.

При стартиране на сайта може ли се пусне плейър с дадена песен - та каква ще е цената на месец - примерно всяко ИП по 1 по 2 пъти на ден да се чува това?
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

enjoya => Какво става бре пич? Какви са тия номера от теб? Тук си дошъл да правиш бизнес, не да лъжеш и да си играеш с хората! Май не си дорасъл за това!
Интересно ми е, защо скри статистиката на Тиксото? За да не те хванат в лъжа ли? Айде, като си толкова отворен - покажи ни статистиката на Аналитикса, да се убедим във верността на думите ти. До тогава ще те смятам за некоректен и лъжец, покажеш ли това - ще си върна думите назад.

И спокойно - не само аз, има и други хора, които са видели статистиката на сайта ти.
А за тези, които са я пропуснали, потвърждавам думите си с този принтскрийн (досетих се, че си некоректен и своевременно го направих, за твое сведение некоректността ти личи от начина на писане и поднасяне на офертата, даже и това не успя да направиш както трябва, и ще трябва да се учиш как се прави рекламна оферта!):
Виж файлът 3796

Здравей,

Добавил съм PDF файл от GA, няма повече какво да коментирам! Както ти казах никъде не съм посочил tyxo просто защото неотчита правилно и не съм първият който твърди това, и го заключих за да не обърквам хората! Моля погледни файла в първият пост е, няма смисъл да лъжа за посетителите тъй като човек който рекламира ще си води статистиката на банера!

Поздрави!
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Добре, значи е такова положението и си прав. В такъв случай хората които се питат дали тиксото показва верни резултати - отговорът е НЕ!
 
Re: От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Здравей,

Добавил съм PDF файл от GA, няма повече какво да коментирам! Както ти казах никъде не съм посочил tyxo просто защото неотчита правилно и не съм първият който твърди това, и го заключих за да не обърквам хората! Моля погледни файла в първият пост е, няма смисъл да лъжа за посетителите тъй като човек който рекламира ще си води статистиката на банера!

Поздрави!

Е каква е тая статистика за един ден? Покажи за седмица или месец.
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

167,432 уникални месечно , това прави 5-6 хиляди уникални дневно. Нали точно за това беше спора.
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

167,432 уникални месечно , това прави 5-6 хиляди уникални дневно. Нали точно за това беше спора.

И тук супер бъгава история, цъкайки ги ден по ден няма по-малко под 9000-10000 уникални на ден странно защо изкарва 167,432 общо като уникални за месеца!

ето и export в PDF за уникалните за март .. странна работа, не бях обърнал внимание до сега на това... - http://pro-dance.org/Analytics%20pro-dance-1.org%20Visitors%20Overview%2020120301-20120331.pdf
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

"цените на сайта са на база приходи от easyads.bg"

аз реклами от easyads.bg не виждам ..., не работя с тях по принцип, някои би ли казал при тези импресии дали е възможно да се изкарат толкова пари ...

Пич слагай си рекламите от easyads.bg и си пей ... :) Успех !!!
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Някои бизнесмени робуват на принципа "печалба на всяка цена". "Организираният гражданин" първо обмисля, а след това изпълнява това, което се изисква от него - максимална изгода за бизнеса и клиента.

Интуитивно, високите цени не водят до постоянен оборот, докато умерените са предпоставка за непрекъснати приходи. Манията за печалба няма перспектива, но удовлетворението от доволният клиент е печеливш коз.

Успешна кaмпания! Cледвай интуицията...
 
От: Реклама в сайт с над 15000+ посещения на ден PR4

Направо като прочетох темата побеснях!!! Оставете човека на мира,Вие сте като "злите езици" от "Биг Брадър" .. :cry:

Моля да бъда извинен за офф-топика-Не се сдържах.
 

Горе