Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Извинявам се на всички, за затруднената комуникация. Пиша само вечер... Нема ...нет.. малко съм на почивка..
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Здравейте, искам да се възползвам от услугата, която предлагате. Може ли малко разяснения на лично.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Попитайте, каквото Ви интересува и ще ви отговоря. Може да бъдем полезни и на други, които следят темата.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Изключително коректен и точен човек. Бърза комуникация. Препоръчвам!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Изключително коректен и точен човек. Бърза комуникация. Препоръчвам!

Благодарности! Надявам се да вършат работа линковете.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Рекламата е уникална найстина, препоръчвам на всеки да опита а Стойнев е човек, на когото може да се разчита.Успех!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Рекламата е уникална найстина, препоръчвам на всеки да опита а Стойнев е човек, на когото може да се разчита.Успех!

Благодаря! Мога да кажа същото. Радвам се, че има ефект от рекламата.
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Като доказателство, че интернет рекламата и маркетинга ще имат все по - сериозно значение и тук ще се изливат още и още пари за реклама, създадох една инфографика. В нея е показана основно тенденцията на нарастване на хората, които използват интернет, а съм се постарал и регионално разпределение да направя за 2012 г. Данните са на НСИ и са максимално точни. Тъй като всички знаете, че българските потребители са с една идея по - мнителни и по - предпазливи при пазаруването онлайн е важно да се наблегне върху брандирането на новите сайтове и продукти. Скоро смятам да напиша отделна тема по въпроса. Мислете по темата: "Лицето на продавача в Интернет" ... ако не можете да създадете собствена марка, направете името си символ за качество! Сами разбирате, че това е дълъг процес.

%D0%9F%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82.png
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Има известни закъснения, за което се извинявам.. ако има някой недоволен моля също да пише. Важно е, с цел подобряване на качеството на услугата!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Удоволствие е да се работи с коректни хора. Перфектна работа, ще се възползвам отново!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Искам и аз да се възползвам поздрави
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Искам и аз да се възползвам поздрави
Моля, да ми изпратиш статии и детайли на ЛС, или stoineff@ gmail. com
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Удоволствие е да се работи с коректни хора. Перфектна работа, ще се възползвам отново!
И за мен беше удоволствие. Когато комуникацията е добра и крайния резултат винаги е на ниво!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Искам да кажа, че добавянето в някои соц. мрежи става до 3 дни след поръчката. Моля не ми давайте зор, за доброто на всички е!
 
От: Реклама на бизнес, стоки и услуги - Промоция!

Да повдигна темата .. Двама се похвалиха след ъпдейта за значителен скок в позициите.. ако има други, които желаят да пишат..
 

Горе