Реклама на търг

game_pleven

New Member
Рейтинг - 40%
2   3   0
Пускам на търг реклама за 1000 клика от garga.biz
Цената на пакета в гаргата е 135лв
Само сега на търг
Начална цена-30лв
Минимално наддаване 3лв
Старт и честито на победителя от сега.:)
Край на търга
28.06.2010г.-12,00 часа
 
Последно редактирано:
От: Реклама на търг

Много се извинявам, да кликовете са 1000.
 
Аз сега ако дам 30 лв., до кога ще чакаме друг да наддаде за да ме обявиш за победител? Сложи крайна дата и час на търга.
 
От: Реклама на търг

Добавена е крайна дата, до утре до обяд.
 
От: Реклама на търг

Добре, хайде търга потръгна.Утре по обяд ще се свържа с потребителя, да се разберем за рекламата.
 
От: Реклама на търг

Защото аз продавам кликовете си никога не си взимам пари.Просто имам доста кликове и ги продавам.Винаги имам кликове и ги продавам.А вече трябва да чакаме по 1 месец за да си вземем парите, а на мен хич не ми се чака и ги продавам, продавам едни и веднага ме захранват с други и така.И не го продавам за 30лв, а началото на търга е за 30 лв,а пък крайната цена ще видим колко ще е.Но ще си ги продам на потребителя, за колкото си ги спечели.
 
От: Реклама на търг

Добре е продължавайте.
Може да се възползвате и от другите ми промоциии
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17243
А сомж сега давам цена купи сега 50 лв.
 
От: Реклама на търг

vbTK рекламата ти е продадена на цена от 36 лева.Пиши ми лс да се разберем къде да пратиш парите в кой сайт ще пускам рекламата и какъв ще е размера на банера.
DrWinCezar мога да ти продам за 40лв пак 1000 клика но след няколко дни.Само сега да оправя неговата поръчка и ще пусна пак търг но ти ако си сериозен мога веднага на теб да ти пиша за 40 лв 1000 клика
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17243 но защо не погледнеш и тук.Тук в Ptc сайтове мога да ти продам 5000 клика за 40 лева а може и да има някоя хиледарка бонус като за пръв клиент,в онази тема.Драсни едно лс, ако си съгласен, нея мога да ти я пусна веднага.
 

Горе