Сайта ми не излиза в гугъл, причини?

SixZeros

New Member
здравейте,

имам сайт, регистриран преди 2 години, ежедневен update (всеки ден се постват футболни прогнози)
трафик средно около 4000-5000 уникални и около 10000 импресии
от около 2 седмици сайта ми не излиза в гугъл, а преди това по някои ключови думи беше на първа страница и така близо 2 години
някои с идеи за възможните причини да го няма и евентуалните решения на проблема?

мерси
 
От: Сайта ми не излиза в гугъл, причини?

Значи на този хипотетичен въпрос, ще ти дам най-конкретния отговор, който можеш да си представиш:

1. Причини - безброй
2. Решения - скъпи

Не знам кога бг потребителя, ще се научи да си задава въпросите с достатъчно прилежаща към тях информация. Някой изобщо знае ли какво означава понятието "фактическа обстановка" ?!?
 
От: Сайта ми не излиза в гугъл, причини?

Не си само ти, и аз съм така падна ми най добрия сайт, преди 2 седмици изгуби 1-2 позиции, днес изпада на 100 позиция. Не съм наливал линкове и съдържанието е 90% уникално.

здравейте,

имам сайт, регистриран преди 2 години, ежедневен update (всеки ден се постват футболни прогнози)
трафик средно около 4000-5000 уникални и около 10000 импресии
от около 2 седмици сайта ми не излиза в гугъл, а преди това по някои ключови думи беше на първа страница и така близо 2 години
някои с идеи за възможните причини да го няма и евентуалните решения на проблема?

мерси
 
От: Сайта ми не излиза в гугъл, причини?

От алгоритъма е, няма от какво друго да бъде. Предполагам че са включили някакво ограничаване на индексираните сайтове, ама какви са критериите, може само да се гадае. Преди няколко месеца сайта ми беше на първо място пред няколко десетки милиона сайта, сега пак е на първо място, но пред близо 8 милиона сайта. Къде изчезнаха другите, не е ясно..
 
От: Сайта ми не излиза в гугъл, причини?

значи извинявам се, но аз не съм много навътре с оптимизация, уеб дизайн и т.н.

просто ме интересуваше възможно ли е например да е докладван от някого и за това да е спрян, и ако да какво се прави в такъв случай

сайта не предлага yредени мачове и подобни глупости, всичко си е безплатно, не се занимава с измами, от около 2 месеца продавам реклама, възможно ли е това да е причината

за рекламата досега имам 2 клиента с банери 120x60, друго не е променяно по сайта, сайтовете които рекламирам не са забранени от гугъл и си се показват, а моя тотално липсва, пиша директно домейна в гугъл и ми излизат само линкове от други сайтове към моя

не знам какъв ъпдейт тече, но проблема е от около 2 седмици, поне аз от тогава го забелязах, може да е и от повече време, имам още 2 сайта на същата тематика, на същия хост, при тях всичко си е наред
 
От: От: Сайта ми не излиза в гугъл, причини?

пиша директно домейна в гугъл и ми излизат само линкове от други сайтове към моя
Интересно.

10 символа!
 

Горе