Сайтовете ми от hit.bg изчезват от SERP

madmaxxp

New Member
Здравейте,
Сайтовете ми от hit.bg изчезват от SERP, а също и някои страници от индекса.
Плюс това не са обновявани от Гугъл от около месец и половина. Едва ли са баннати и то само тези ми сайтове от хит.бг.
В уебмастър тулса ми изчезнаха верификациите, а като им дам верификация ми изкарва Verification failed. The connection to your server timed out.
За това и смятам, че проблема е в hit.bg, но пък сайтовете си се отварят нормално през браузърите.
Сайтовете са mkwebdesign.hit.bg и misliicitati.hit.bg
Някой със сайтове в хит.бг да сподели мнение. Мерси.
 
Мда, и аз го забелязах. Преди две-три седмици реших и аз да се включа в kry4marskiq бизнес и отворих там една виртуална kry4ma и все още я няма никъде. А линкове съм и наслагал доста. Явно като забраниха чужбината преди месец са забранили и робота на гугъл кухите лейки.
 
От: Сайтовете ми от hit.bg изчезват от SERP

Забранили са сайтовете да са видими от чужбина? Ужас.
Иначе има логика в това което казваш. Мерси.
Ще взема да им пиша едно писмо.

btw: сложи им на картинките в кръчмата по един падинг да не се залепват за текста :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Сайтовете ми от hit.bg изчезват от SERP

Забранили са сайтовете да са видими от чужбина? Ужас.

да, имам спомен, че четох такава тема - тук или в другия форум. мързи ме да я търся.

едит: той garnet я намерил вече :).

всеки случай това е изключитело дебилна постъпка от тяхна страна. той не че целия хит не е дебилен ... направо да го затворят целия тогава. какво си хабят ресурсите.
 
От: Сайтовете ми от hit.bg изчезват от SERP

garnet мерси. Аз пък там не се сетих да потърся.
Все едно, а това дали означава, че и редиректа няма да върши работа ?

Да взема да се махна от това хитбг веднъж за винаги :)

Ахахаха как са озаглавили темата в уебмасера: *.hit.bg приключиха ли курса?
 
От: Сайтовете ми от hit.bg изчезват от SERP

Аз имам един много стар сайт в hit.bg. Все още е в серпа и има добър PR. Ползвам го само за линкове, тъй като отдавна не е актуален.
 

Горе