Сайт за обяви за компаньонки

inlov4yy

Member
Здравейте,
С един приятел имаме за идея да направим сайт за обяви за компаньонки както знаете секса продава.. Та така имаме няколко въпроса.
1. Изобщо законно ли е ?
2. Как гоогле ще гледа на сайта?
3. Как ви се струва идеята?
 
Не е много ок, но имаме такива сайтове. Тия не си плащат добре по думите на хора, управляващи подобни сайтове. Сводниците били пълни тъпанари по отношение на коректност. ;)

Г няма да ти се радва много, но пък и не си толкова табу все пак. Къде къде по забранени неща има...Просто ще си излизаш за твоите си неща и няма да си много "наравно" със сайтове, които са идея по уайт, а имате еднакви кл. Думи като таргет.

Идеята е супер до момента до който не се сблъскаш с реалността на рекламодателите, защото и все по малко платформи ще искат да работят с теб при такава тематика. ;) Тук реално директната реклама ще ти е водещ начин за монетеризация. ;)
 
1. никога няма да направиш по-известен сайт от най-известния в момента (дори НЕ искам да си помислям как ще го рекламираш - жалка история човек)
2. ти се превръщаш в сводник
3. не знам как ще се храниш със жалките пари изкарани от този сайт

Тази тема според мен не е за този форум. Първо е незаконно, второ е неморално. Бизнес е , но това не значи че трябва да се подкрепя.
 
1. никога няма да направиш по-известен сайт от най-известния в момента (дори НЕ искам да си помислям как ще го рекламираш - жалка история човек)
2. ти се превръщаш в сводник
3. не знам как ще се храниш със жалките пари изкарани от този сайт

Тази тема според мен не е за този форум. Първо е незаконно, второ е неморално. Бизнес е , но това не значи че трябва да се подкрепя.
Бах го, по твоята логика във форума има поне 20 сводника...
 
Имах такъв сайт, и го махнах!
1. Кое да е незаконно? Даваш пространство на хората да си пускат малки обяви!
2. За Гугъл не смятам че е проблем. Като пишеш по ключови думи виж че ще ти излязат куп резултати.
3. Няма смисъл! Приходи от смс вип обяви имаше най-много 10 Евро на месец. Други приходи неможе да се очакват. Няма рекламни мрежи, който да плащат добре за България. Ако не го направиш по-популярен да вади повече от смс-и няма смисъл. Има вече няколко големи сайта, където има подобни обяви. Примерно Ало.бг. Като цяло не си заслужава времето, труда и заниманието за доходите които може да докара.
Ако ви е краста, направете го. Пробвайте.
Мога да ти дам системата за 10 Евро.! Мисля че я пазя някъде архивирана! С акаунта във фортумо има натрупан баланс от смс плащания. Моя беше на WP с плъгин за обяви!
 
Имах такъв сайт, и го махнах!
1. Кое да е незаконно? Даваш пространство на хората да си пускат малки обяви!
2. За Гугъл не смятам че е проблем. Като пишеш по ключови думи виж че ще ти излязат куп резултати.
3. Няма смисъл! Приходи от смс вип обяви имаше най-много 10 Евро на месец. Други приходи неможе да се очакват. Няма рекламни мрежи, който да плащат добре за България. Ако не го направиш по-популярен да вади повече от смс-и няма смисъл. Има вече няколко големи сайта, където има подобни обяви. Примерно Ало.бг. Като цяло не си заслужава времето, труда и заниманието за доходите които може да докара.
Ако ви е краста, направете го. Пробвайте.
Мога да ти дам системата за 10 Евро.! Мисля че я пазя някъде архивирана! С акаунта във фортумо има натрупан баланс от смс плащания. Моя беше на WP с плъгин за обяви!
Как реши, че ще е за БГ сайта?
 
Автора на темата не е уточнил. Посочения пример от кпд беше с български. За БГ няма да има много смисъл. Ако го прави международен сигурно ще има файда при добра оптимизация.
 
Бих искал да събудя темата отново тук понеже и аз като автора реших да направя такъв сайт (даже два) и най-вече защото виждам конкуренцията колко (грубо) вади ежемесечно.

Ако случайно автора или WinKam все още използват форума, ще се радвам да ви поразпитам малко повече по темата.
(също ще се радвам ако пуснете по един линк, ето ги моите:
Компаньонка
Курви
предполагам ще се досетите защо пускам втори сайт..)

За да добавя малко към дискусията, бих казал че относно гугъл не мисля че е трудно, поне това което аз видях (за няколко месеца) съм на първа и втора страница за важни ключови думи.
 
Автора на темата не е уточнил. Посочения пример от кпд беше с български. За БГ няма да има много смисъл. Ако го прави международен сигурно ще има файда при добра оптимизация.
защо смяташ че няма файда в България.
Мисля че има доста място на пазара за още конкурентни сайтове (особено с проблемите в по големите платформи)
 

Горе