Продава се: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Чш успокой са, ши дойда,,,, ама не ми крещи като недоебана циганска принцеса,,, ши та успокоя не бой са
 
От: От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Чш успокой са, ши дойда,,,, ама не ми крещи като недоебана циганска принцеса,,, ши та успокоя не бой са

АЙДЕ БЕ СЕЛЯНИН.... МАЙ МИ СЕ ОТ ГЛАВАТА ТИ КАЗАХ :D Бати кухото парче дей*а...
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

всеки та разбра колко струваш, нема нужда да са напъваш повиче
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

всеки та разбра колко струваш, нема нужда да са напъваш повиче

Пхахах ше ми докараш гъдел честно :D
Айде чезвай безинтересен си вниманието свърши, ако искаш още 20 лева на час! ЧАО :)
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Напълни се със спамери, които си изкарват неуспеха в живота по форумите.. Кажи ми една хубава цена за няколко страници с обща стойност 50 000
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Напълни се със спамери, които си изкарват неуспеха в живота по форумите.. Кажи ми една хубава цена за няколко страници с обща стойност 50 000

То винаги е било пълно колега, просто форума не може без тях ... ще загуби активност :) Сега ще ти пратя.
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Шита докладвам на Блинки :D
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

АРЕ ВЕ МАЙКА ВИ ДА ЕБА В ТОЯ ФОРУМ ТЪПИ ЛИ СТЕ КВИ СТЕ ВЕ ? БЛИНКИ ЩЕ СВЪРШИТЕ ЛИ МАЛКО РАБОТА МАЙКА МУ ДА ЕБА С ТИЯ ПЕДАЛИ ИЛИ ДА СПРА И АЗ ДА ВЛИЗАМ ТУКА, КАКТО МНОГО ДРУГИ ХОРА, ОТ КОИТО ФОРУМА 100% ЩЕШЕ ДА ИМА ПОВЕЧЕ ПОЛЗА ОТКОЛКОТО ТАЯ ГНИДА ТУКА?

БИВА БИВА НАГЛО И ТЪПО СЕЛСКО СЕМЕ АМА ТАКИВА ГНУСАРИ ПРЕКАЛЯВАТ 3 ДОКЛАДА ПУСНАХ ЕБАВАТЕ ЛИ СЕ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

АРЕ ВЕ МАЙКА ВИ ДА ЕБА В ТОЯ ФОРУМ ТЪПИ ЛИ СТЕ КВИ СТЕ ВЕ ? БЛИНКИ ЩЕ СВЪРШИТЕ ЛИ МАЛКО РАБОТА МАЙКА МУ ДА ЕБА С ТИЯ ПЕДАЛИ ИЛИ ДА СПРА И АЗ ДА ВЛИЗАМ ТУКА, КАКТО МНОГО ДРУГИ ХОРА, ОТ КОИТО ФОРУМА 100% ЩЕШЕ ДА ИМА ПОВЕЧЕ ПОЛЗА ОТКОЛКОТО ТАЯ ГНИДА ТУКА?

БИВА БИВА НАГЛО И ТЪПО СЕЛСКО СЕМЕ АМА ТАКИВА ГНУСАРИ ПРЕКАЛЯВАТ 3 ДОКЛАДА ПУСНАХ ЕБАВАТЕ ЛИ СЕ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?

С какво си бил полезен за форума? питам само, преди да те почна
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

С какво си бил полезен за форума? питам само, преди да те почна

ТВОЕТО МНЕНИЕ ЗНАЕШ ЛИ, КЪДЕ МИ Е ДРИСЛЬО? 100% СЪМ БИЛ НА МНОГО ПОВЕЧЕ ХОРА ПОЛЕЗЕН, А ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ АЗ КАТО НЕ МОГА ДА СЪМ ПОЛЕЗЕН СИ МЪЛЧА - НЕ ПРЕЧА ;) АЙДЕ РИТВАЙ СЕ!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

ТВОЕТО МНЕНИЕ ЗНАЕШ ЛИ, КЪДЕ МИ Е ДРИСЛЬО? 100% СЪМ БИЛ НА МНОГО ПОВЕЧЕ ХОРА ПОЛЕЗЕН, А ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ АЗ КАТО НЕ МОГА ДА СЪМ ПОЛЕЗЕН СИ МЪЛЧА - НЕ ПРЕЧА ;) АЙДЕ РИТВАЙ СЕ!
Знам та колко дрищиш, ама на въпроса ми немаш отговор,защо? защото си полезен колкото 0
А сега ще попиташ аз дали съм полезен, прегледай полезните теми и ще видиш
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

Знам та колко дрищиш, ама на въпроса ми немаш отговор,защо? защото си полезен колкото 0
А сега ще попиташ аз дали съм полезен, прегледай полезните теми и ще видиш

Ама ти що си мислиш, че ме интересуваш изобщо ве? Не разбра ли, че си досаден, нагъл, и смешен? Отивай хоремака вече е отворен удари 20 ракии преди обяд и се върни да атакуваш отново, че като си трезвен не казваш нищо умно!

Не ме впечатляваш, нито ме вълнуваш! ПРИКЛЮЧИХМЕ !!! ЧАО!
 
От: Сайт и Facebook страница насочени, към здраве и здравословно хранене!

защо си мислиш, че пия,,, ти си създаваш рамки и така ме преценяш
не гладай как пиша, а какво казвам,,, това съм язе
 

Горе