Сайт с близо 1000 уникални

Witness

New Member
Рейтинг - 80%
4   1   0
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Сайт с близо 1000 уникални

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Сайт с близо 1000 уникални

Ако го продаваш спешно и ти трябват пари - го продай 10x[месечният доход]... Веднага ще се намери някой. Ако не си решил да го продаваш спешно му искай спокойно 14x[месечният доход] - ако разбира се имаш уникално я съдържание я дизайн..

Това го казвам с добри чувства :) Сори ако мислиш че съм ти на спамил темата!
 
От: Сайт с близо 1000 уникални

Този продавач е лъжец!!!
Трябваше да ми купи домейн .ком, защото му дадох акаунта си в адсенс. Той ми каза, че вечерта на 5 ще го имам и ме блокна сутринта на 6. Не му се доверявайте!!!
 
От: Сайт с близо 1000 уникални

Този продавач е лъжец!!!
Трябваше да ми купи домейн .ком, защото му дадох акаунта си в адсенс. Той ми каза, че вечерта на 5 ще го имам и ме блокна сутринта на 6. Не му се доверявайте!!!

предназначенито на itrader е точно за отзиви при сделка
 
От: Сайт с близо 1000 уникални

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: От: Сайт с близо 1000 уникални

нямам 10 месечен доход от скоро имам реклами но може да се смята
на ден по 2 долара 60 долара на месец г/д 600 долара за 10 месеца :) аз за това искам 600 лв

Ама той човечецът си продава и отговаря на постнатите преди компромата мнения, абей, ти мислисш ли, че някой нормален би купил от теб при това положение?

16 мнения и вече iTrader: -1!?

трудно ми беше да повярвам, че съществуват такива подлеци, понеже всички, с които досега съм работил, са били коректни (с @bdaa преди няколко часа реализирахме успешна сделка), но това е недопустимо.. :mad:
 
От: Сайт с близо 1000 уникални

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Сайт с близо 1000 уникални

Айде да не се отклоняваме от темата не виждам смисъл да му дам домейн само за една регистрация в адсенс.Аз нямам зор да продам сайта просто пуснах тема да видя ако някои се интересува ще го продам ако не здраве да е

Не знам каква е причината да купуваш домейн от него (мога само да предполагам), нито колко пари е имало вътре, но защо лъжеш и подвеждаш хората (проблемът не е в 15-те лв., а в коректността и честността)?
 
От: Сайт с близо 1000 уникални

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:

Горе