Седейки в домейни от десетилетия

derrt

New Member
През 1994 г. потърсих 2 имена на домейни и двете бяха налични. Отидох да купя един от тях на следващия ден и разбира се някой друг беше купил (и двата). И двамата са паркирани оттогава. Можех да видя някаква (незначителна) стойност в притежаването на един от тях, но другият периодично търся името и никога не съм виждал това име на домейн да има връзка с нещо дори с най-малка стойност (докато игра не го използва през 2020 г.). Това не е често срещана дума (измислена) и не виждам никаква стойност сама по себе си. И двете са били собственост на едни и същи първоначални купувачи. Опитах се да го купя преди двадесет години, но човекът дори не отговори на молбите ми https://9apps.ooo/. Защо някой би купил домейн и след това седи на него в продължение на 30 години, никога дори не го използва?
 
Последно редактирано:
През 1994 г. потърсих 2 имена на домейни и двете бяха налични. Отидох да купя един от тях на следващия ден и разбира се някой друг беше купил (и двата). И двамата са паркирани оттогава. Можех да видя някаква (незначителна) стойност в притежаването на един от тях, но другият периодично търся името и никога не съм виждал това име на домейн да има връзка с нещо дори с най-малка стойност (докато игра не го използва през 2020 г.). Това не е често срещана дума (измислена) и не виждам никаква стойност сама по себе си. И двете са били собственост на едни и същи първоначални купувачи. Опитах се да го купя преди двадесет години, но човекът дори не отговори на молбите ми. Защо някой би купил домейн и след това седи на него в продължение на 30 години, никога дори не го използва?
1994 година???? Ти сериозно или си бот? !994 година интернет в България имаше само в НБУ и 80% от хаселението не знаеше значението на тази дума! Чак 1998 година започнаха да поназнайват какво е интернет с отварянето на първите интернет зали. За домашен интернет не можехме и да говорим дори! Единственият доставчик на интернет в България по това време беше ДигСис!
 
1994 година???? Ти сериозно или си бот? !994 година интернет в България имаше само в НБУ и 80% от хаселението не знаеше значението на тази дума! Чак 1998 година започнаха да поназнайват какво е интернет с отварянето на първите интернет зали. За домашен интернет не можехме и да говорим дори! Единственият доставчик на интернет в България по това време беше ДигСис!
Я не дръж такъв тон на чичо Ботьо :)
 

Горе