Сектата на ковидитите

Значи викаш, че като му свърши трайността, пак няма шанс някой да се зарази?!!! :D
Ми то за това се нарича така, бре. :D
Иначе пак си пресолил манджата с тия 20-30 случая. Повече са. Намери сам цифрата. Дано е по-лесно от пресмятане на %.

Иначе единственото положително при теб, за 9 месеца насам, е че научи как се цитира. Няма как да го отрека този напредък.

Пък понеже си голям ентусиаст, за теб специално, да се образоваш, за да не ти се смеят:

Сега сериозно по темата. Искам някой да се напъне и да отговори смислено и логично на поне един от поставените тук въпроси:

 
Сега сериозно по темата. Искам някой да се напъне и да отговори смислено и логично на поне един от поставените тук въпроси:


Не се надявай. Подобни въпроси зададох и аз преди няколко страници, ама както знаеш, има постове невидимики :) В най добрия случай, ще се хванат за една дума и ще почнат свободните съчинения върху нея. :)
 
Не се надявай. Подобни въпроси зададох и аз преди няколко страници, ама както знаеш, има постове невидимики :) В най добрия случай, ще се хванат за една дума и ще почнат свободните съчинения върху нея. :)
По-вероятно да емнат Мънги за втората вълна и скъсването на дипломата. :)

Сега, уточнявам, че твърдо не вярвах в инсинуациите, че видните политици ги ваксинират симулативно. Този клип обаче предизвика у мен съмнения. Някой да обясни бързо каква е тази сгъваща се игла с капачката върху нея? Симулация ли е ваксинирането на Камала???

 
По-вероятно да емнат Мънги за втората вълна и скъсването на дипломата. :)

Сега, уточнявам, че твърдо не вярвах в инсинуациите, че видните политици ги ваксинират симулативно. Този клип обаче предизвика у мен съмнения. Някой да обясни бързо каква е тази сгъваща се игла с капачката върху нея? Симулация ли е ваксинирането на Камала???


Кой клип? Преди да го махнат го гледах. Обяснението беше, че се е ваксинирала преди това, а това било постановка за пред камерите. :)
 
Кой клип? Преди да го махнат го гледах. Обяснението беше, че се е ваксинирала преди това, а това било постановка за пред камерите. :)
Аха, и ние трябва да вярваме на човек, който прави постановки за пред камерите?? :)

 
Някой да обясни бързо каква е тази сгъваща се игла с капачката върху нея?

Взимайки пример от Менгеле, обещанието ми ще започне да тече след този пост, ама тази зловонна полюция на лелката с котките няма как да мине.

Та, ако някой все още не се е убедил в изключително лесната за манипулация психика на сектантите, вече може да си легне спокоен. Това нещо се нарича BD Eclipse хиподермична предпазна игла.

Толко по темата с какво ви промиват мозъците в сайтове тип "otizvоrа" (щот тази простотия тръгна от там) и се чудех колко време ще отнеме менгеле джуниърите да я раздухат. Именно такива хора търсят във всичко конспирацията. Не знам дали има диагноза за тях, но си е сериозно отклонение. Зачетете се и в коментарите - може да се припознаят поне няколко шарлатандита.
 
Взимайки пример от Менгеле, обещанието ми ще започне да тече след този пост, ама тази зловонна полюция на лелката с котките няма как да мине.

Та, ако някой все още не се е убедил в изключително лесната за манипулация психика на сектантите, вече може да си легне спокоен. Това нещо се нарича BD Eclipse хиподермична предпазна игла.

Толко по темата с какво ви промиват мозъците в сайтове тип "otizvоrа" (щот тази простотия тръгна от там) и се чудех колко време ще отнеме менгеле джуниърите да я раздухат. Именно такива хора търсят във всичко конспирацията. Не знам дали има диагноза за тях, но си е сериозно отклонение. Зачетете се и в коментарите - може да се припознаят поне няколко шарлатандита.
Сополо ме е отблокирал!!! Няма как да се чувствам по-поласкана. :)

Аз лично от спринцовки не разбирам, така че признавам, че тази доста екстравагантна иновация ми беше непозната.

Сега чакаме да се ваксинирате и да кажете колко защитени от "ужасното" се чувствате.

Виц по тоя повод:

Редови гражданин преди да бъде ваксиниран: Докторе, след като ме ваксинирате срещу ковид ще мога ли да свиря на акордеон?

Докторът: Да, разбира се. Ще можете.

Гражданинът: Еха, каква чудна ваксина! Никога не съм могъл да свиря на акордеон.


п.с. Научи значението на думата "полюция" преди да я използваш в комбинация с думата "зловонна". ;)

 
Ама ти сериозно ли? Предполагам се шегуваш?
Тук не сме лелките от групата "Обичам Радев".
Не може да не знаеш, че на новите спринцовки иглата се връща назад след употреба, да не се боднеш и да хванеш я СПИН, я хепатит.
Има и разновидност с предпазно капаче, което се връща ръчно след манипулацията.


111.gif

222.gif
 
Последно редактирано:
Тук не сме лелките от групата "Обичам Радев".
Това трябва да е някакъв аргумент в полза на истинността на цирка, или просто злоба, показваща безсилие да подкрепиш тезата си с аргументи? Второто е, очевидно. ;)

Тук:

рашките си задават едни уместни и резонни въпроси, а именно: защо при масова ваксинация в Израел, заболеваемостта от ковид се увеличава, а мерките се затягат все повече?

Изникват и други логични въпроси като: Къде се дяна китайският вирус???

Оправдани ли се мерките, предвид многократно влошената икономическа ситуация в страните, където се въвеждат? Ако сложим мерките на везната вреда-полза, на коя страна ще натежи тя???

Въпросите не са за посерковците от групата "мене ме е шубе от вирус", а за онези, които имат навика да осмислят нещата и да ги анализират, логично, подлагайки на съмение всичко, звучащо тотално абсурдно. :)
 
Тук не сме лелките от групата "Обичам Радев".
Да голяма част тук са поетеси, които се подмокрят като чуят за банкянската тиква и ги избива да пишат оди за спасителя :D
 
Няма да ти дам.
Не ми ги давай на мен. На себе си отговори. :)

Къде се дяна уханският грип?

Защо е толкова страшно, че вирусът мутира, след като ваксините действат срещу всеки щам, който ще се появи в следващите 1245години?

Защо Швеция, която не влезе в общия хор, е последна по смъртност? И защо страните с най-рестриктивни "мерки" продължават да отчитат зараза и смърт?

Защо Израел, след като за седмица ваксинира 10% от населението под диктат, продължава да отчита ръст на положителни писоари и затяга още повече мерките?

Защо у нас се планира масова ваксинация през април, когато вирусът така или иначе отслабва заради затоплянето?

Помисли поне върху тези въпроси. Поупражнявай се в логично/критично мислене. Не боли. :)
 
Не ми ги давай на мен. На себе си отговори. :)

Къде се дяна уханският грип?

Защо е толкова страшно, че вирусът мутира, след като ваксините действат срещу всеки щам, който ще се появи в следващите 1245години?

Защо Швеция, която не влезе в общия хор, е последна по смъртност? И защо страните с най-рестриктивни "мерки" продължават да отчитат зараза и смърт?

Защо Израел, след като за седмица ваксинира 10% от населението под диктат, продължава да отчита ръст на положителни писоари и затяга още повече мерките?

Защо у нас се планира масова ваксинация през април, когато вирусът така или иначе отслабва заради затоплянето?

Помисли поне върху тези въпроси. Поупражнявай се в логично/критично мислене. Не боли. :)
Не ми се мисли, защото не ме кефиш.
 
Не ми се мисли, защото не ме кефиш.
Странно, нормалните хора мислят, защото могат. Това, кой ги кефи и кой не, не е фактор. :)

Сигурен ли си, че не си 14-годишно момиче?
 
Нанди ако влагаше 1 процент от енергията , която изразходваш в тази тема , за някакви бизнес начинания - досега можеше да си милионерка. За жалост мненията ти в този форум се свеждат до джафкане за Герб/Бсп, ковид/антиковид и хвалебствени слова за Радев.
 
Нанди ако влагаше 1 процент от енергията , която изразходваш в тази тема , за някакви бизнес начинания - досега можеше да си милионерка. За жалост мненията ти в този форум се свеждат до джафкане за Герб/Бсп, ковид/антиковид и хвалебствени слова за Радев.
Вярвай ми, влагам много повече енергия в по-важни и полезни неща. Джавкането във форума ми е само за разпускане. Благодаря за ретроспекцията на участието ми във форума. Факт е, че съм много по-интересен негов мембър от доста други, които си мислят, че мненията им са смислени и интересни. ;)
 

Горе