Сектата на ковидитите

Излагацията ти продължава. Ако вирусният товар на хепатит Б е нисък, ти не си заразен. Ако е над определена норма, можеш да заразяваш. Питай си лекарите и ела да коментираш след това.
Айде мантрите за вирусен товар.... В рамките на няколко месеца ви напълниха галвите с толкова глупости не е истина.
 
Айде мантрите за вирусен товар.... В рамките на няколко месеца ви напълниха галвите с толкова глупости не е истина.
Обади се и питай твоите медици и признай, че си сгрешил. Бъди мъж, Крумов!
 
Не, ти биеш, защото две изречения не можеш да вържеш.
Да не съм луд да хвърлям бисер на свинете ...
 
Само като видя Слави и директен игнор. Прост народ, слаба държава.
Ама как все намираш причина да не чуеш мнение на експерт, което се различава от това, което искаш да чуваш. Слави не знам къде си го видял, като го нямаше във видеото.

Теди, не е ок да се пазиш така от информация. Атрофираш.

п.с. Относно видеото - интересна първа част и доста изпростяване към края. Така или иначе беше интересно.
п.п.с. Чалъков е велик. :)
 
Цирк, пълен цирк

"момент, когато част от пресата закъснява и "сцената" трябва да се повтори. Лице, ваксинирано в дясната ръка от медицинска сестра и същото лице, ваксинирано в лявата ръка, от мъж

 
Цирк, пълен цирк

"момент, когато част от пресата закъснява и "сцената" трябва да се повтори. Лице, ваксинирано в дясната ръка от медицинска сестра и същото лице, ваксинирано в лявата ръка, от мъж

Ти пък сега.... Човека просто се ваксинира два пъти, за по сигурно....
 
Ама как все намираш причина да не чуеш мнение на експерт, което се различава от това, което искаш да чуваш. Слави не знам къде си го видял, като го нямаше във видеото.

Теди, не е ок да се пазиш така от информация. Атрофираш.

п.с. Относно видеото - интересна първа част и доста изпростяване към края. Така или иначе беше интересно.
п.п.с. Чалъков е велик. :)
Аз тв не гледам. И по-добре. Ти си се облъчвай и си коментирай. Ама май така като гледам, ти си влязла вече в сектата много надълбоко. Давай го по-спокойно. Животът е прекрасен.
 
Да не съм луд да хвърлям бисер на свинете ...
Не знам как наричаш хората свине, като дори бе ги познаваш. Това показва, че си жалък. Утре ще се наложи бизнес да правиш с някой от нас. Примерно говоря. Кофти е да обиждаш безпричинно. Или имаш причина? Я сподели, че ми е интересно да я чуя?
 
Аз тв не гледам.
Това не е тв, а клип от youtube, който да изгледаш на компютъра. Идеята беше да чуеш специалист - истински, а не генерал/хигиенист на държавна хранилка.
 
Не знам как наричаш хората свине, като дори бе ги познаваш. Това показва, че си жалък. Утре ще се наложи бизнес да правиш с някой от нас. Примерно говоря. Кофти е да обиждаш безпричинно. Или имаш причина? Я сподели, че ми е интересно да я чуя?
Теди, плащешо е твоето невежество.
Дори аз, нерелигиозната знам, че това са думи на Христос. :)

И значи ся не знам тоя Христос как ще прави бизнес с някой от форума, след тия обиди...
 
кво става, взехте ли биткоини че станаха 64 палки за бройка?
 
Хляб и зрелища, който иска да вярва на тоз коварен вирус, извозващ влак след влак, ваног след вагон с трупове,а другите да се замислят как да се адаптират към новата реалност, поздрави!
 
никой ли не му пука че пред очите му биткоина ще стане от 0.10 цента до 555 000 долара?
 
Не знам как наричаш хората свине, като дори бе ги познаваш. Това показва, че си жалък. Утре ще се наложи бизнес да правиш с някой от нас. Примерно говоря. Кофти е да обиждаш безпричинно. Или имаш причина? Я сподели, че ми е интересно да я чуя?
Къде видя обида в използването на широко разпространен идиом? BTW как прецени, че съм жалък без да ме познаваш?

Бизнес викаш. Не се занимавам със спам по социалките, така че надали ще опра до услугите на Камен Мозъчето :D
 
ясно :)
 

Горе