Сектата на ковидитите

Сигурно аз избягах няколко пъти от темата в истерия, след няколко по силни виртуални шамара....
Пхахахахаха виртуални шамари, неграмотнико, шамари можеш да раздаваш само на децата пред блока, докато не те сбарат татковците им ;)

Уж семеен мъж, голямата работа, бизнесменче, шефче, пък седи по нощите във форумите да се разправя с “децата”. Чудно нещо...
 
Пхахахахаха виртуални шамари, неграмотнико, шамари можеш да раздаваш само на децата пред блока, докато не те сбарат татковците им ;)

Уж семеен мъж, голямата работа, бизнесменче, шефче, пък седи по нощите във форумите да се разправя с “децата”. Чудно нещо...
Ти за дете ли се имаш? Момче, това че живееш при вашите не те прави дете, вече си голям. На 25-26 години не си дете, би трябвало да си мъж, поне на теория.

Лягай си вече, че утре цял ден има да бягаш за кафета.
 
Медицински и текстилни маски вече са забранени в обществения транспорт и магазините в цяла Германия, след като Бавария първа предприе този ход заради силно заразните нови варианти на коронавируса. Вместо тях трябва да се използват FFP2, произвеждан в Китай като KN95, а в САЩ - N95. Алтернативата са маски за хирурзи в операционните.


И какво стана... Тея маски, дето сте ги носили досега, никаква работа не вършат :)
 
Последно редактирано:
Медицински и текстилни маски вече са забранени в обществения транспорт и магазините в цяла Германия, след като Бавария първа предприе този ход заради силно заразните нови варианти на коронавируса. Вместо тях трябва да се използват FFP2, произвеждан в Китай като KN95, а в САЩ - N95. Алтернативата са маски за хирурзи в операционните.


И какво стана... Тея маски, дето сте ги носили досега, никаква работа не вършат :)
Дето СТЕ ги носили??? Ти никога ли не си ги носил? В магазин не си ли влизал? Какво се правиш на велик, я слез малко на земята.
 
Дето СТЕ ги носили??? Ти никога ли не си ги носил? В магазин не си ли влизал? Какво се правиш на велик, я слез малко на земята.

Никога не съм носил маска с идеята да ме пази. Слагал съм я само в банки, кат и тн. щото не ме пуска охраната. Не съм влизал в голям магазин от миналия март. Отделно съм си купил маска за демонстрации, бях пуснал снимка в предната тема. Ако я намеря пак ще ти я пусна, щото е яка :)
 
Никога не съм носил маска с идеята да ме пази. Слагал съм я само в банки, кат и тн. щото не ме пуска охраната. Не съм влизал в голям магазин от миналия март. Отделно съм си купил маска за демонстрации, бях пуснал снимка в предната тема. Ако я намеря пак ще ти я пусна, щото е яка :)
Ами аз също я слагам само в изброените институции. Явно не ставам за сектата..простете...
 
Виж файлът 20811
Малко сол в конспираторската рана. :hankey:
Малко прах в собствените ти очи. Това го коментирахме преди дни. Да, отговорността се поема от съответната държава, но ти пожелавам успех в получаването на обезщетение у нас. Ние нямаме такъв фонд, така че отговорността по спасяване на давещите се е дело на самите давещи се. ;)
Случая с Навални е интересен понеже зад разкриването на отровителите му стои Българина Христо Грозев , оказва се, че не само за атентати ставаме:)
И изобщо като цяло рядко виждаме истински патриоти, мисля, че този Навални е някаква рядка порода изискват се наистина големи топки да си завреш главата в устата на питбула, особено след като се опитал де те довърши само няколко месеца преди това.

Това е официалната версия, в която нямаме никакво основание да вярваме.

Путин няма никакъв интерес да трови един лаладжия, напротив. Интерес от подобно действие има дълбоката дъжава (САЩ + ЕС), за да стартира поредна санкция срещу Русия, а защо не и директна война.

Според експерти по национална сигурност, Дневалний е агент на САЩ и театрото, което се разиграва е планирана акция, имаща конкретна цел. Със сенилния дъртофон в белия дом, много скоро ще видим кой е имал интерес от тая пиеска. ;)

Ти кой беше?
Оня, дето ти е в игнор листа, УЖ. ;)

tenor.gif
 
Виж файлът 20811
Малко сол в конспираторската рана. :hankey:

Поне прочетели закона или само го плесна?
Oбезщетението е до 120к паунда, но трябва да докажеш най-малко 60% тежко увреждане и медицнски документи, които свързват увреждането с конкретната ваксина. Според други източници хората стигнали до изплащане на обезщетение на база тоя закон за последните 10 години е под 2%. Сам се сещай за кви бумащини иде реч.

Иначе автора на тва дето си го плеснал и ти, пак не сте разбрали, че иде реч че правителствата дават карт-бланш.
Ето ти конкретно за УК, може да предадеш на авторчето на тоя фейк преди да се е засилил за 200те К паундчета.
 
...Oбезщетението е до 120к паунда, но трябва да докажеш най-малко 60% тежко увреждане и медицнски документи...
Това важи за всичко, не е някаква новост, каквато се опитвате да го изкарате. То и нещо да счупиш, имайки застраховка, си е отново голяма бумащина и то за смешна сума. ;)
 
Това важи за всичко, не е някаква новост, каквато се опитвате да го изкарате. То и нещо да счупиш, имайки застраховка, си е отново голяма бумащина и то за смешна сума. ;)
Пак не разбираш, новостта е че правителствaста дават защита на пфизер от съдебни действия.
 
Пак не разбираш, новостта е че правителствaста дават защита на пфизер от съдебни действия.
Това е в UK. Дай да се говорим за България.

Но все пак ми е интересно - търси се 60% увреждане, нали разбираш, че никой няма да ти изплати нищо за това, че там където са те уболи е почервеняло, подуто или те е заболяло няколко минути. Това са стандартни реакции на организма след инжектиране с каквото и да е... Такива фондове се позват в случай на сериозна болест или смърт, другто е тралалала и не знам кой нормален човек би тръгнал да коментира зачервяване като някаква
сериозна лекарствена реакция...

Всъщност голяма част от забелязаните странични ефекти от ваксината са точно такива незначителни неща. Сигурен съм, че в темата има лица, които са се подлагали на козметични процедури с по-голям брой странични ефекти. Има ли някой от пишещите, който си е бил разни анаболи или хормни, за да трупа мускулна маса и защо смята, че това е по-безопасно, да речем? Или жените, дето си слагат разни ботокси и не знам си какви химии, и това, и анаболите в пъти по-опасни и вредни за организма неща, с далеч по-малко стойност за живота и здравето от постовянето на ваксина, като цитираните по-горе, дори не се поставят от месицински лица.
 
Това е в UK. Дай да се говорим за България.

Но все пак ми е интересно - търси се 60% увреждане, нали разбираш, че никой няма да ти изплати нищо за това, че там където са те уболи е почервеняло, подуто или те е заболяло няколко минути. Това са стандартни реакции на организма след инжектиране с каквото и да е... Такива фондове се позват в случай на сериозна болест или смърт, другто е тралалала и не знам кой нормален човек би тръгнал да коментира зачервяване като някаква
сериозна лекарствена реакция...

Всъщност голяма част от забелязаните странични ефекти от ваксината са точно такива незначителни неща. Сигурен съм, че в темата има лица, които са се подлагали на козметични процедури с по-голям брой странични ефекти. Има ли някой от пишещите, който си е бил разни анаболи или хормни, за да трупа мускулна маса и защо смята, че това е по-безопасно, да речем? Или жените, дето си слагат разни ботокси и не знам си какви химии, и това, и анаболите в пъти по-опасни и вредни за организма неща, с далеч по-малко стойност за живота и здравето от постовянето на ваксина, като цитираните по-горе, дори не се поставят от месицински лица.

Аз нищо не търся. Коментирах това, което Солото пусна като аргумент срещу НЕ търсенето на оговорнст от пфайзер. В случая закона в УК, няма нищо общо с това, че правителствата освобождават пфайзер от съдебни действия.
 
Това е официалната версия, в която нямаме никакво основание да вярваме.

Путин няма никакъв интерес да трови един лаладжия, напротив. Интерес от подобно действие има дълбоката дъжава (САЩ + ЕС), за да стартира поредна санкция срещу Русия, а защо не и директна война.

Според експерти по национална сигурност, Дневалний е агент на САЩ и театрото, което се разиграва е планирана акция, имаща конкретна цел. Със сенилния дъртофон в белия дом, много скоро ще видим кой е имал интерес от тая пиеска. ;)
Ти сериозно ли?
Значи не е и тровен с "Новичок", преял е или е препил предишната вечер и после Немците са изиграли пиеска с болнично лечение, абе един голям театър на практика.

А на всичкото отгоре и тоя агент на САЩ "Днавалний" както му викаш:) много смел да се върне като знае, че със сигурност ще го задържат и евентуално затворят и довършат в панделата.
Защо не го задържаха в обвинение в държавана измяна, а за некви минали обвинения отхвърлени от европейски съд и то съдът се събра да го съди в Районното, абе пълна трагикомедия.

Защо бързат да го опанделат, защо арестуват всчики които го поддържат и имат някакво влияние в социалните мрежи като Любов Собол
ето как я задържат без никакво основание, не има основание и то е за евентуално бъдещо нарушение на закона което ще извърши, абе ченгета на бъдещето хаха


Гледай продължението утре, аз очаквам поне един милион руснаци да излезнат по улиците, ако не излезнат, значи наистина е Хамерикански агент.
 
Ти сериозно ли?
Значи не е и тровен с "Новичок", преял е или е препил предишната вечер и после Немците са изиграли пиеска с болнично лечение, абе един голям театър на практика.

А на всичкото отгоре и тоя агент на САЩ "Днавалний" както му викаш:) много смел да се върне като знае, че със сигурност ще го задържат и евентуално затворят и довършат в панделата.
Защо не го задържаха в обвинение в държавана измяна, а за некви минали обвинения отхвърлени от европейски съд и то съдът се събра да го съди в Районното, абе пълна трагикомедия.

Защо бързат да го опанделат, защо арестуват всчики които го поддържат и имат някакво влияние в социалните мрежи като Любов Собол
ето как я задържат без никакво основание, не има основание и то е за евентуално бъдещо нарушение на закона което ще извърши, абе ченгета на бъдещето хаха


Гледай продължението утре, аз очаквам поне един милион руснаци да излезнат по улиците, ако не излезнат, значи наистина е Хамерикански агент.
Темата е за друга тема.

Нито ти, нито аз сме го виждали отровен, преял, препил и т.н. Няма как некви-никви, каквито сме ние обикновените хора да знаем истинската истина. За нас остава медийната версия, по която можем да си правим съчинения колкото си искаме. :)
 
Темата е за друга тема.

Нито ти, нито аз сме го виждали отровен, преял, препил и т.н. Няма как некви-никви, каквито сме ние обикновените хора да знаем истинската истина. За нас остава медийната версия, по която можем да си правим съчинения колкото си искаме. :)
Да за друга тема е права си:)
По действията им човек може да съди за какво става въпрос, всички ченгета са дигнати на крак в цяла Русия и арестуват всички които могат да организират хора за митинга, ситуацията изобщо не е за подценяване.

Бих отворил отделна тема, но нямам особено време.
 
Форумен анонимник не може да ме жегне, особено толкова жалък, като теб
Кратко и ясно описание на кафеваркдажия III степен. Понякога все пак и планктона има проблясъци.
 
А по темата:
Някой от форумните експерти да отговори на поне един от следните въпроси:

НЕ СЕ ВАКСИНИРАЙТЕ!
Д-р Антония Първанова:
Колко му е да изкараме още един експеримент и да се ваксинираме. Само че на някои въпроси трябва да бъде даден отговор:
1. Защо трябва да се ваксинират преболедували след като тяхната имунна система е реагирала на цялата РНК на вируса, а ваксината съдържа само част от нея?
2. Ако преболедуването не създава имунитет, защо ваксината да го създава?
3. Ако ваксината създава имунитет, защо преболедуването да не го създава?
4. Не е ли манипулация, след като горните въпроси нямат отговор, да се ваксинират политически лица, които са преболедували?
5. След като се ваксинират знаково въпросните лица, защо не се ваксинира и министър председателят?
6. Защо се подписва информирано съгласие с освобождаване от отговорност на производителя?
7. Кой ще плати обезщетението и в какъв размер при настъпване на усложнения и неблагоприятни за ваксинирания последици?
8. Въз основа на какво се обещава преустановяване на пандемията след масово ваксиниране, след като нито производителите, нито СЗО, нито съответните здравни служби знаят точно каква доза ще се окаже правилната, нито дали ваксинираните не предават заразата и няма нито едно научно изследване, което да потвърждава дали ваксината изобщо има ефект върху разпространението на вируса?
9. Има ли безспорни данни за предпазване на ваксинирания от заразяване след среща с вируса?
10. Колко от ваксинираните не се заразяват, колко се заразяват, след колко време и на какво се дължи?
11. След като няма система за проследяване на ваксинираните, как ще се знае дали ваксината работи или други фактори са довели до намаляване на заболяемостта?
12. Биха ли работили ваксините при новите щамове? Защо? Ако не проработят, какво следва?
13. Защо се поставя цел 70% от населението да бъдат доброволно ваксинирани и се купуват такива количества ваксини, след като непреболедувалите и непротивопоказаните са вече под 50%?
14. Какво следва ако няма желаещи да се ваксинират или няма да бъдат доставени ваксини за достигане на целта 70%, ако изобщо това е целта?
15. Какво ще бъде направено с ваксините, ако през пролетта и лятото заболяемостта спадне, както обикновено, и хората откажат да се ваксинират доброволно и без условия за ограничения?
16. Какво се случва ако се окаже, че с ваксина и без ваксина ефективността на въздействието върху разпространението на вируса, заболяемостта и смъртността са с подобен ефект като този с локдаун и без локдаун, т.е. недостатъчно?
17. Кой ще носи отговорност, каква, при какви обстоятелства и как?
 
А по темата:
Някой от форумните експерти да отговори на поне един от следните въпроси:
От 1 до 5:
Кой и къде казва, че преболедувалите трябва да се ваксинират?
Останалите неща са токова дъвкани, други манипулативно представени, че едва ли му е интересно на някого. Като например, че няма система за проследяване на ваксинираните.
 
Аз съм преболедувал и имам дълга спринцовка, който целае на ЛС, доживотен имунитет.
 

Горе