Сектата на ковидитите

Да, чух за това, което е абсолютно незаконно. И понеже у нас няма как да си потърсиш правата, има си начини да се измъкнат хората, които не желаят да участват в теста на медикамента. Почти всеки от нас има алергия към нещо, или поне познат лекар, който ще му издаде документ, че е алергичен. Ваксините са абсолютно противопоказни за хора с алергии и някои хронични заболявания.

Щом ще се лъжем, нека да е взаимно. :)
Нека отложим тази тема с работодателите, когато има ваксини :)
Иначе стана интересно, като има недостиг на нещо, в случая ваксини, хората се редят на опашки за него. 20 хил. си е сериозна бройка.
 
Абе, това твойто слово цяла година не го ли изливат всички национални и световни медии в неограничени количества? На ощипана девойка се правиш.


И кога ти е реда? Тази седмица, другата седмица... или още не си решил?
Малоумник, няма ваксини бе, не знаеш ли! Пфайзер искам да си сложа. В краен случай и Астрата ще си я бия, ама в момента не мога и да искам. Чети преди да се обаждаш. Баси дървения философ.
 
Формално може да не е задължително, но някои работодатели вече натискат служителите си да се ваксинират и ги заплашват с уволнение ако откажат.
Същото преди малко един приятел ми сподели, че шефа на неговата фирма им е дал ултиматум да се ваксинират, иначе няма да могат да работят в офиса. Направили онлайн съвещание, в което шефа обяснявал как е добре за обществото и било проблем, че имало хора дето не вярват в науката. Същите дивотии дето нашите сектанти приказват. Само един е отказал категорично да се ваксинира.
 
Същото преди малко един приятел ми сподели, че шефа на неговата фирма им е дал ултиматум да се ваксинират, иначе няма да могат да работят в офиса. Направили онлайн съвещание, в което шефа обяснявал как е добре за обществото и било проблем, че имало хора дето не вярват в науката. Същите дивотии дето нашите сектанти приказват. Само един е отказал категорично да се ваксинира.
Хайде да продължим с измислиците, когато има ваксини. Поне за да не се излагаме и да ни възприемат малко по-сериозно.
 
Хайде да продължим с измислиците, когато има ваксини. Поне за да не се излагаме и да ни възприемат малко по-сериозно.
Ама, чакай малко. Това, че няма ваксини не значи, че някои "нАучни работници" не са подкарали персонала. Излагат се те, а не ние, които коментираме проблема.
А, ваксини ще има у нас, когато вирусът изчезне напълно от лицето на земята и другите страни започнат да ги изхвърлят. :)
 
Малоумник, няма ваксини бе, не знаеш ли!
За теб ще намерят една. До вчера имаше опашки, просто трябва да идеш да се наредиш утре като пуснат новите доставки. Мисълта ми е наистина планираш ли сериозно да се боцнеш, или несериозно предпочиташ да протакаш докато другите се боцнат.

И си мери приказките. Кромида настрана, омръзна ми да ви повтарям колко долнопробно и детинско изглежда когато почнете да хвърляте чисти обиди. Това е най-бързия начин да си свалиш авторитета.

Хайде да продължим с измислиците, когато има ваксини. Поне за да не се излагаме и да ни възприемат малко по-сериозно.
Няма нищо общо с наличността на ваксините към момента. Те сега работят дистанционно, всеки от вкъщи. Имат и офис, в който няма да могат да работят без боц. ИТ-та са. Не са се засилили от утре да населяват офиса отново, но схващаш идеята.
 
Е как пък искате да има ваксини точно от Астра Зенека, не знам. Още преди да ги поръчат се знаеше за скандала с Ева Майдел и майка й. Естествено навсякъде са замесени гробарите и пак показаха най-нагло далаверите си, а вие още се надявате, че Боко и Майтапчийски мислят за здравето ви :D
 
За теб ще намерят една. До вчера имаше опашки, просто трябва да идеш да се наредиш утре като пуснат новите доставки. Мисълта ми е наистина планираш ли сериозно да се боцнеш, или несериозно предпочиташ да протакаш докато другите се боцнат.

И си мери приказките. Кромида настрана, омръзна ми да ви повтарям колко долнопробно и детинско изглежда когато почнете да хвърляте чисти обиди. Това е най-бързия начин да си свалиш авторитета.


Няма нищо общо с наличността на ваксините към момента. Те сега работят дистанционно, всеки от вкъщи. Имат и офис, в който няма да могат да работят без боц. ИТ-та са. Не са се засилили от утре да населяват офиса отново, но схващаш идеята.
Заминаваш в игнора. Нищо няма да си меря. И когато искам и с каквото искам ще се ваксинирам. Аре у лево.
 
Е как пък искате да има ваксини точно от Астра Зенека, не знам. Още преди да ги поръчат се знаеше за скандала с Ева Майдел и майка й. Естествено навсякъде са замесени гробарите и пак показаха най-нагло далаверите си, а вие още се надявате, че Боко и Майтапчийски мислят за здравето ви :D
Много ме кефи как месиш гроб навсякъде, където има проблем. Ако сега бяха БСП, бройките щяха да са по три. Давай, давай, гласувай за червениките, поне да има кого да сваляме скоро. Аз съм пас и ще гледам сеир.
 
Много ме кефи как месиш гроб навсякъде, където има проблем. Ако сега бяха БСП, бройките щяха да са по три. Давай, давай, гласувай за червениките, поне да има кого да сваляме скоро. Аз съм пас и ще гледам сеир.
Ми точно така, я! Кажи му ...

 
Заминаваш в игнора. Нищо няма да си меря. И когато искам и с каквото искам ще се ваксинирам. Аре у лево.
Въобще нямаш намерение да се ваксинираш. Сам си го казал преди месец, а сега не смееш. Ти си само позьор. Нямаш позиция, пишеш за да задоволяваш тролските си нагони и да се радваш на внимание. В постовете ти не намирам и един линк, ей така като свидетелство че нещо някъде си проучил и си осведомен по темата. Приказваш само каквото си дочул от многото ти приятели и познати. И като стана на въпрос, какво стана с тези ти познати, вече трябва да са в 5 месец, дишат ли още?
 
Хайде да продължим с измислиците, когато има ваксини. Поне за да не се излагаме и да ни възприемат малко по-сериозно.

В Германия: уволниха служители, отказали ваксина срещу COVID-19

В Англия също има подобни случай на изперкали шефове. Има няма ваксини ебането си върви...
 
Въобще нямаш намерение да се ваксинираш. Сам си го казал преди месец, а сега не смееш. Ти си само позьор. Нямаш позиция, пишеш за да задоволяваш тролските си нагони и да се радваш на внимание. В постовете ти не намирам и един линк, ей така като свидетелство че нещо някъде си проучил и си осведомен по темата. Приказваш само каквото си дочул от многото ти приятели и познати. И като стана на въпрос, какво стана с тези ти познати, вече трябва да са в 5 месец, дишат ли още?

Последният човек на Земята

Тедито, Тъпин и Камен след пандемията идеално се вписват в тази пародия удобно излязла 2015-а
 
Много ме кефи как месиш гроб навсякъде, където има проблем. Ако сега бяха БСП, бройките щяха да са по три. Давай, давай, гласувай за червениките, поне да има кого да сваляме скоро. Аз съм пас и ще гледам сеир.
Те сами са си замесени бе Тедка. Информацията е публична, научете се да го ползвате тоя интернет...
 
Те сами са си замесени бе Тедка. Информацията е публична, научете се да го ползвате тоя интернет...
И да са замесени, те са в пъти по-малкото зло. След изборите ще го усетите директно. Плосък данък нагоре, нови данъци, ще ни бръкнат в джоба.
 
И да са замесени, те са в пъти по-малкото зло. След изборите ще го усетите директно. Плосък данък нагоре, нови данъци, ще ни бръкнат в джоба.

Стига с тея измислените комунисти, дето тулупа ги бори ежедневно. Толкова ли ти е промил мозъка? Самия дявол да дойде, по лошо от това не може да стане. Не сме държава, а посмешишще.... И да, Бойко Методиев Борисов го направи. Омразните комунисти ни вкараха в ЕС и въведох плоския данък, време е да почнем да говорим за реалните неща... И аз не ги харесвам, ама фактите са такива...
 
И да са замесени, те са в пъти по-малкото зло. След изборите ще го усетите директно. Плосък данък нагоре, нови данъци, ще ни бръкнат в джоба.
Ще счупят държавата, мамичката им деба. А после Фсички Ша Омрем.
 
Това наистина ли го вярваш?????

Ти си най-големия комунист бе... Не ги харесвал, бъди честен поне!

Какво да отговоря на дебил, който вярва, че тулупа ни е вкарал в ЕС... Това са фактите бе! Аз за разлика от тебе гледам кой какво е свършил, не какво казва, че е свършил.

Като малко дете си...вярвай си там в свещената тиква, не ме занимавай с глупости...
 

Горе