Сектата на ковидитите

Спират я, ако има кой да го спазва. Ако са като Биарката и като теб и като още 3000 000 овце, наистина няма как.
Добре, че не си жена. Гащите в ръка ш'си носиш. :)
 
130299555_1618045768375387_8250503015882677558_n.jpg
 
Ама не си ги слагайте, ама ваксинирайте бабите и дядовците поне, спасете им живота.
Нали трябваше да ги обичаме??? И ти се оказа мизантроп. :)

Аз изпаднах в див ужас, когато баща ми ми каза, че ще се ваксинира, щото нямал друг избор. В момента сме в процес на обработка, защото той базира решението си изцяло на чутото в мас медиите. Няма да му позволя да го направи.
 
Нанди, честито! Бойко каза, че отваря държавата. С една дума спасявайте се поединично! Явно след ковида съвсем психяса тоя. Абсолютно неадекватен ход. И го е направил нарочно, заради тия които плюят по ваксините. С еена дума неофициално ни казва да се ваксинираме ако искаме да работим спокойно. Абе, Нанди, ти да не си му сменила чипа нещо, магия ло му направи?!? А за баща ти, да, не е лошо да се ваксинира, особено при това положение.
 
Нали трябваше да ги обичаме??? И ти се оказа мизантроп. :)

Аз изпаднах в див ужас, когато баща ми ми каза, че ще се ваксинира, щото нямал друг избор. В момента сме в процес на обработка, защото той базира решението си изцяло на чутото в мас медиите. Няма да му позволя да го направи.
Да е жив и здрав човекът, дано не го уморите :)
 
Нанди, честито! Бойко каза, че отваря държавата. С една дума спасявайте се поединично! Явно след ковида съвсем психяса тоя. Абсолютно неадекватен ход. И го е направил нарочно, заради тия които плюят по ваксините. С еена дума неофициално ни казва да се ваксинираме ако искаме да работим спокойно. Абе, Нанди, ти да не си му сменила чипа нещо, магия ло му направи?!? А за баща ти, да, не е лошо да се ваксинира, особено при това положение.
Аааа, не мога да нося отговорност за идиотщините, които блещи по цял ден баце Бойко, да се свети маслото му, амин!

Не съм чула/видяла какво е казал, ама не бой се - след половин час ще се изметне като суха талпа. ;)

Да е жив и здрав човекът, дано не го уморите
Именно, това е идеята. :)
 
Преди време ви писах за смъртта на един от най-обичаните лекари в Русе. Погребението е днес, на осмият ден след трагедията. В Русе е така, чака се седмица. Може да сте сигурни, че такова забавяне не е имало никога досега.
 
Аз изпаднах в див ужас, когато баща ми ми каза, че ще се ваксинира...
Няма да му позволя да го направи.
И си готова да рискуваш живота на баща си, само защото мразиш Бойко Борисов?
Майната му на Борисов, майната му на Радев, става въпрос за човек, заради когото си на този свят.
Прочети нещо за ваксините, ама не от 'Аз обичам Румен Радев', а от някой руски учебник например.
 
Може да сте сигурни, че такова забавяне не е имало никога досега.
Мале, мале, шок и ужас. Холерата, проказата и чумата, па и еболата - репи да ядат.

И си готова да рискуваш живота на баща си, само защото мразиш Бойко Борисов?
Двете неща нямат нищо общо. Именно понеже не съм склонна да рискувам живота му, няма да му позволя да става опитна мишка на една многократно компрометирала се фармацефтична компания и на шепа корумпирани политици, на които изобщо не им пука за обикновения човек.

Убедена съм на 100%, че по-лесно ще прекара вируса, ако го лепне, отколкото страничните ефекти на "ваксината". С придружаващите си заболявания е карал много грипни инфекции и е оздравявал напълно. Виж ваксина, която е тествана единствено на здрави хора, не знам как ще понесе.

Точно в това се крие недоверието ми към ваксините по прнцип. Липсва напълно индивидуалния подход. Когато спрат да разглеждат хората като добитък, ще си помисля. Дотогава съм напълно категорична - НЕ! :)
 
Изпадаш в крайност, граничеща с фанатизъм.
Ако това е твоята дефиниция за предпазливост, ок - така е. :)

Щом Мангъров казва, "ще се ваксинирам след 5 години, когато ваксината е преминала теста на времето", не виждам причина да бутам баща си зорлем в месомелачката. Не бързаме за никъде... :)
 

В хладилни складове на летище Франкфурт Lufthansa подготвя намалялата си флотилия за гигантската задача да пренесе милиони дози с ваксини, които трябва да сложат край на глобалната пандемия, предава Bloomberg.

Да припомним, че един от играчите в Event 201 е от Lufthansa - https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/knuchel.html
 
Малко спам в спама. Помните ли Този сайт. Поизтупаха го от пепелта. Имаше някога доста дискусии около него в Reddit и много други форуми. Дали ще са им верни прогнозите? :)
 
Данните за 48 седмица вече са излезли. 4619 умирания, на фона на 2014 от предната година, 2180 от 2018 и 2026 за 2017, пък разбирачите тук още се съмняват в точността на ПСР-ите и се опасяват, че идвали готови положителни => вирОсът е лъжа и хората умират от депресия. :hankey:
 
Данните за 48 седмица вече са излезли. 4619 умирания, на фона на 2014 от предната година, 2180 от 2018 и 2026 за 2017, пък разбирачите тук още се съмняват в точността на ПСР-ите и се опасяват, че идвали готови положителни => вирОсът е лъжа и хората умират от депресия. :hankey:
Ааа, споко, сега Асен блокировача ще те опровергае с негови проучвания.
 
вирОсът е лъжа и хората умират от депресия.
Вирусът Е силно ектраполиран и хората умират заради липса на ефективно лечение, породено от изкуствено създадената психоза в медицинската гилдия. :)

Ееех, ако и светът беше толкова прост, колкото сте вие... :)
 
Антикови сектата как не е пуснала още това? :D Какво ви е мнението?
 

Прикачени файлове

  • 1.jpg
    1.jpg
    68.6 KB · Преглеждания: 20

Горе