Сектата на ковидитите

Спокойно, у нас няма да се случи. С тая организация, и желаещите няма да се докопат.
 
Изненадващо слаб интерес на медицинския персонал у нас към ваксините срещу COVID-19. Това показват данните на здравното министерство. Едва 11% от служителите, които имат право първи да се ваксинират, са пожелали да го направят.
За 2 дена от 48% на 11% :D А аз си мислех, че само алкойните могат да се сриват така.
 

За 2 дена от 48% на 11% :D А аз си мислех, че само алкойните могат да се сриват така.
Поредното адски тъпо изказване. Ами после ако бе дай си боже се наложи да влезеш за нещо в болница и няма кой да те лекува, друга песен ще запееш. Хич не е забавно да няма лекари.
 
Поредното адски тъпо изказване. Ами после ако бе дай си боже се наложи да влезеш за нещо в болница и няма кой да те лекува, друга песен ще запееш. Хич не е забавно да няма лекари.
Преди няколко дни аз постах тази информация, но единствената ти рекация тогва беше тъжно мълчание. Сега се пънеш... Та кажи сега по темата. Защо аджеба нещо медицинските работници се дърпат от супер ваксината?
 
Преди няколко дни аз постах тази информация, но единствената ти рекация тогва беше тъжно мълчание. Сега се пънеш... Та кажи сега по темата. Защо аджеба нещо медицинските работници се дърпат от супер ваксината?
И сега е тъжно мълчание, ти отгатни защо. Или явно не можеш, толкова ти е капацитета...
 
Сега излезе наяве друг немаловажен въпрос. Понеже ваксината на Бил Гейтс (Пфайзер) е от 5 или 10 дози в шишенце, как ще се разпределят чиповете равномерно. Трябва да се разклаща шишенцето или що ли?
 
Както винаги няма конкретен отговор. Само мистерията на предриемаческия ум.....
Да, и на мен никой не ми отговори защо се прави ваксина, а не лекарство. При такъв ръст на заболели, би трябвало лекуването да е приоритет, а не превенцията, каквато е идеята на противогрипните ваксини. Те досега не се поставяха в пика на епидемията, а преди появата му, за да може да се "насъска" имунната система срещу врага. Това в момента е поредният турлю гювеч на ... който и да е там, дето режисира това жалко театро.
 
Сега излезе наяве друг немаловажен въпрос. Понеже ваксината на Бил Гейтс (Пфайзер) е от 5 или 10 дози в шишенце, как ще се разпределят чиповете равномерно. Трябва да се разклаща шишенцето или що ли?
Ще е на принципа на пръчиците с награда. Понякога няма, понякога има по 2-3-4 награди, а понякога те разочароват с кукла. :)
На мен това ми се падна..
1607874367958.png
 
Ще е на принципа на пръчиците с награда. Понякога няма, понякога има по 2-3-4 награди, а понякога те разочароват с кукла. :)
На мен това ми се падна..
Виж файлът 20559
Интересно къде ти го имплантираха? Бая голямко ми се вижда, няма да е било венозно :D
 
Спокойно, Нанди, Биарката, Крумката и останалите ще са доволни. Ще си я влачим тая пандемийка още две годинки. Днес реших да видя как е из града, като видях бутаницата по магазините и хората без маски и дистанция се успокоих! Скоро ще имаме колективен имунитет до маръ-април, няма да ни трябват ВРЕДНИТЕ ваксини.
 
На слепоочието, но леко се подава говорителят още. Обещаха до седмица да не си личи, като хване обхват към петжи-то.
 
Спокойно, Нанди, Биарката, Крумката и останалите ще са доволни. Ще си я влачим тая пандемийка още две годинки. Днес реших да видя как е из града, като видях бутаницата по магазините и хората без маски и дистанция се успокоих! Скоро ще имаме колективен имунитет до маръ-април, няма да ни трябват ВРЕДНИТЕ ваксини.
Я не се излагай. При тоя ръст на инфектирани и вече преболедували, скоро няма да има никаква РЕАЛНА заплаха. Друг е въпросът докога ще ни лъжат, че има и колко вълни влизат в сценария на ПЛАНДЕМИЯТА? ;)
Сега излезе наяве друг немаловажен въпрос. Понеже ваксината на Бил Гейтс (Пфайзер) е от 5 или 10 дози в шишенце, как ще се разпределят чиповете равномерно. Трябва да се разклаща шишенцето или що ли?
Поредното тъпо, ама чак вдлъбнато. Вече е факт изиксването да си ваксиниран, за да ... еди какво си. Все още със заобикалки, но ни подготвят за задължително ваксиниране. Чиповете ще ни ги поставят с наше съгласие и съвсем явно, за да можем да докажем, че сме ваксинирани, където и когато трябва.

Преди дни обясних, че няма да ни чипират ЧРЕЗ ваксините, а уж ЗАРАДИ тях. Кой ли ти чете обаче. Едни и същи глупости, за да си създадете илюзията за духовитост. Смешковци..
 
Могат да разпръскват чиповете със самолети и така нанди няма и да разбере, че е чипосана. Най-накрая световния елит ще разбере кога точно храни котките си и каква тоалетна хартия ползва. Коварен зъл и подъл план..... но нанди отново е една стъпка пред тях! Не Ботев или Левски , ами цял Айнщайн на нашето време!
 
Я не се излагай. При тоя ръст на инфектирани и вече преболедували, скоро няма да има никаква РЕАЛНА заплаха. Друг е въпросът докога ще ни лъжат, че има и колко вълни влизат в сценария на ПЛАНДЕМИЯТА? ;)

Поредното тъпо, ама чак вдлъбнато. Вече е факт изиксването да си ваксиниран, за да ... еди какво си. Все още със заобикалки, но ни подготвят за задължително ваксиниране. Чиповете ще ни ги поставят с наше съгласие и съвсем явно, за да можем да докажем, че сме ваксинирани, където и когато трябва.

Преди дни обясних, че няма да ни чипират ЧРЕЗ ваксините, а уж ЗАРАДИ тях. Кой ли ти чете обаче. Едни и същи глупости, за да си създадете илюзията за духовитост. Смешковци..
Теб пък все някой те лъже за нещо. Вълни нямало, ваксината менте, преди беше само грипче. Смени си мнението повече пъти дори и от Баце Бойко.
 
При тоя ръст на инфектирани и вече преболедували, скоро няма да има никаква РЕАЛНА заплаха. Друг е въпросът докога ще ни лъжат, че има и колко вълни влизат в сценария на ПЛАНДЕМИЯТА? ;)
Те не могат да разберат, че никой не се опитва да ни спасява от нищо и целта не е да няма вирус. Ако имаше магически бутон, с натискането на който можеше да спрат всички вируси още сега, те НЯМАШЕ да го натиснат. Нито американци, нито китайци, нито руснаци, нито Бойко. Целта е да садят психоза, да се ражда разделение и да жънат приходи под най-различни форми. Короната е продължение на филма с терористите. Той не свърши на 9/11, тогава само започна. Няма да свърши и тая сага с вирусите. Тепърва е започнала и сигурно ще я търкалят поне 20 години, след което ще измислят поредната глупост... извънземни, подземни или квото им дойде. Ваксините са мнооооого далече от това небесно изцеление на което някои патологично наивни кратуни се надяват. Това дори не са ваксини.
 
Теб пък все някой те лъже за нещо. Вълни нямало, ваксината менте, преди беше само грипче. Смени си мнението повече пъти дори и от Баце Бойко.
Мненията ми са адекватни на моментната ситуация - казано за стотен път. (абе вие верно сте много зле, наистина ли не можете да осмислите прочетеното и да ги запомните?)
Пролетта не беше и грипче, а театро. Сега е грипче, придружено от хаос и медиен шум.

Не мен - лъжат всички ни. Вие обаче се схващате. То сценарият беше насочен към масата с интелектуален капацитет на тиня и затова просъществува цяла година.

Колко вълни очаквате да има, при положение, че толкова народ мина през вируса?
И аз не съм вирусолог, ма поне логиката не ми бяга по тъча, както при вас.
 
Сигурен съм, че Асенчо е от хората, които като вървят по улицата, постоянно се озъртат дали някой не ги следи и наблюдава, а като си легнат вечер, проверяват дали няма някой под леглото. Параноя та дрънка. Такава филмарщина, живееща в неговата глава, трудно би могла да се сътвори и аз искрено ѝ се възхищавам. :love:
 

Горе