Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

fifi

Well-Known Member
Честно казано съм шокирана, че са решили да ги пратят в тоя малък град, където се намира АРСЕНАЛ!! А да не говорим, че и сегашните жители са без работа, а какво остава да пратят и сирийци, и да правят бежански лагер, на мястото на МВР-школата... АЗ СЪМ ПРОТИВ!!!

А вие какво мислите?

Ето повече по темата: ЦЪК
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

а в най-големия (София) съгласна ли си? :D
и какво като Арсенал там? не си мисли, че ще ходат да крадат бомби :D

За или Против - все тая
никой не те пита
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Сирийците - на автобуси и към богатите европейски държави.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Нека дойдат, аз съм За.. За да може вече по-скоро да става гражданска война и да се свършва с всички мангали или пък който оцелее.. Че горят
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Абе те хубаво ги заселват в Бг, ама нас бг-тата ни изселват... голяма простотия!

Съгласна съм със redrum.

В случая сирийците не са виновни, обаче има много други страни по-големи и с повече възможности, които могат да се погрижат за тях по-добре отколкото ние.

И откъде по дяволите извадиха тия милиони да отпускат на месец, а пък все викат, че нямали пари за това и онова?. :О
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Не е лоша идеята, защото те Казанлък толкова го циганизираха, че те ще се слеят тия с родните мангали и няма да ги усетят там...
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Не е лоша идеята, защото те Казанлък толкова го циганизираха, че те ще се слеят тия с родните мангали и няма да ги усетят там...

Ти да не работиш в парламента? :lol:
 
От: От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Ти да не работиш в парламента? :lol:


Мине, но нали змнеш че на чужд гръб и 100 тояги са малко. Та един вид по добре там отколкото тук фсентропе :)

За да сме честни, се чудя защо не им поставят условие, искаш да живееш в бг- ок заповядай може да си избираш между тези 20 села!
И вадят списък със обезлюдени и запустяващи села,
ето ти къща, ето ти 10 декара земя, някакви помощи за да се развият в някаква насока, под контрол какво и как и 10 години си крепостен селянин, след 10 години заповядай където ти е кеф вече си европейски гражданин. След реален изпит по български и история, както и някаква култура да им се изгради.

Ако не желаеш - довиждане.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Еми да, така става. <_< . Иначе да ги пратят сега... в тоя малък град, в средата на държавата, пък и дори да не е този, ами някой друг град - как ще се издържат? Откъде поминък? Чак нашите роми вече се безпокоят, че няма да останат помощи за тях. :twisted: Може и да протест да се вдигнат по този повод.

Това правителство се закопава с всяко следващо действие все повече и повече. Малко да се вслушат във хората... Това, което ти казваш го казват и много други хора (за селата и т.н.), ама "пей си Пенке, кой те слуша...". :Х
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Аз леко не съм съгласен, щото тези безлюдни села са нечия собственост по наследство.. Нечии баби са измрели, но имат 2-3 внуци, на които им се полагат тези земи и те трябва да си разделят, просто на този етап не разполагат с времето и средствата за нотариуси и т.н. или просто не могат да се разберат, тъй като единия избягал да живее в чужбина, втория - отишъл на другото село, третият станал градски, но на 200 км.. Законът за частната собственост не позволява такива своеволия от страна на Държавата. А тя самата, ако реши, може да си дава земите, където им падне, щом не засягат частните интереси. То и без това циганите разграбват държавната земя ежесекундно, разширявайки своите незаконни постройки и махали, разрушавайки изоставени занемарени държавни обекти като градини, училища, сгради..

Значи ти е все тая дали ще се създадена изкуствена чужда държава в центъра на България? Едва ли ще има второ Съединение, което да обедини останалите части. Да не се наложи в бъдеще софиянци да ходите на море с визи през Сърбия и на Адриатическо море, защото уахабитите ще Ви обират по магистралите за Черно море, ще спират бързия влак или ще го атентират..

Да, тук има залежи на още тракийско и неоткрито наследство, стотици подземни хранилища на боеприпаси, които малцина познават, един поминък от рози, с който България се представя пред света. Да сложиш врага в сърцето на Държавата е като да я обречеш на сигурна гибел. Да, страхотни хора са бежанците, добри.. Няма спор, избягали са от насилието.. А всички тръбения по медии, че заедно с тях навлизат и терористи?

Та ние дори нямаме редовна военна служба вече.. Каквото и да стане, с призовки и подобни привиквания от запаса ще има да чакат.. Някой да си изостави семейството и да иде да се бие.. По-добре да хване кухненският нож и да ги почне пред блока, отколкото да иде на десетки километри.. Толкова сме зле!
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Да, тук има залежи на още тракийско и неоткрито наследство, стотици подземни хранилища на боеприпаси, които малцина познават, един поминък от рози, с който България се представя пред света. Да сложиш врага в сърцето на Държавата е като да я обречеш на сигурна гибел. Да, страхотни хора са бежанците, добри.. Няма спор, избягали са от насилието.. А всички тръбения по медии, че заедно с тях навлизат и терористи?

Та ние дори нямаме редовна военна служба вече.. Каквото и да стане, с призовки и подобни привиквания от запаса ще има да чакат.. Някой да си изостави семейството и да иде да се бие.. По-добре да хване кухненският нож и да ги почне пред блока, отколкото да иде на десетки километри.. Толкова сме зле!

Их как ме е яд, че не мога да ти дам плюсче!!! :Х Ще се реванширам...
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Их как ме е яд, че не мога да ти дам плюсче!!! :Х Ще се реванширам...

Музикални изпълнения подушвам аз с тия реванши, а дано и за мен да нямат плюсче никога и да трябва да ми се реваншират...
 
От: От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Музикални изпълнения подушвам аз с тия реванши, а дано и за мен да нямат плюсче никога и да трябва да ми се реваншират...

Нищо не каза... :!:
 
От: От: От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Нищо не каза... :!:

Аз казах големи работи, пронлема явно е че ти нямаш очи да ги чуеш :)
 
От: От: От: От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Аз казах големи работи, пронлема явно е че ти нямаш очи да ги чуеш :)

Имам. Обаче си признавам, че ми липсват уши за гледане.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Ако държим да запазим контекста, важното е че имаш уста...
всичко друго са излишни екстри.

като онова от вица, "не му говорете, то не ви чува..."
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Ако държим да запазим контекста, важното е че имаш уста...
всичко друго са излишни екстри.

като онова от вица, "не му говорете, то не ви чува..."

Пак нищо не каза. Става ти навик.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Фифиии
петък вечер е не се занимавай с дебили.

Имам една служителка се казва така, но е по голяма от теб с 7 години, в понеделник ще я глобя 20 лева заради тебе.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Фифиии
петък вечер е не се занимавай с дебили.

Имам една служителка се казва така в понеделник ще я глобя 20 лева заради тебе.

Извини й се от мое име тогава.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Малко съм възмутен напоследък от @AMOUN , но въпреки това не давам каквито и да е негативни коментари и картони, предпочитам да давам само + за заслуги.
Не ми е приятно той да се меси във всякакви теми и да пише само глупости.
Стартирал е достатъчно свои измислени теми за губене на време, в които да си пише простотиите.
Те дори и да не бяха темите скучни или глупави, той сам ги обръща на такива и ме кара да се отписвам от темите за отмора.
Един човек, който си мисли, че има достатъчно, живее в разкош и всичко се върти около него. Не се подигравай на останалите, тъй като някой ден може да си от другата страна ;)
Виждам, че останалите го наказват с мълчание, затова може би и @fifi трябва така да направи.
Когато по едно нещо нямаш какво да кажеш по същество, по-добре е да не казваме нищо.
 

Горе