Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Разбирам взаимните ви симпатии, ще се опитам да не ви се пречкам... после дайте снимки да зяпаме.

Може да прескочите до на фифиту офиса фмюнхен :lol:
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Разбирам взаимните ви симпатии, ще се опитам да не ви се пречкам... после дайте снимки да зяпаме.
Все пак очаквам реванш :p
Благодаря за разбирането ;)
Нека се придържаме към темата и може да продължим в другата с вината.. Аз съм на мерло :)
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Обиждаш ме, на кого се подигравам? - просто шибам с градивна критика идиотите. Нищо поне съм сигурен че има един човек който ще се зарадва на написаното от теб, така че не е безполезно :) А изречението за разкоша го редактирай, че нещо е недомислено, не ти се подигравам, да не го приемеш така?

Малко съм възмутен напоследък от @AMOUN , но въпреки това не давам каквито и да е негативни коментари и картони, предпочитам да давам само + за заслуги.
Не ми е приятно той да се меси във всякакви теми и да пише само глупости.
Стартирал е достатъчно свои измислени теми за губене на време, в които да си пише простотиите.
Те дори и да не бяха темите скучни или глупави, той сам ги обръща на такива и ме кара да се отписвам от темите за отмора.
Един човек, който си мисли, че има достатъчно, живее в разкош и всичко се върти около него. Не се подигравай на останалите, тъй като някой ден може да си от другата страна ;)
Виждам, че останалите го наказват с мълчание, затова може би и @fifi трябва така да направи.
Когато по едно нещо нямаш какво да кажеш по същество, по-добре е да не казваме нищо.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Разбирам взаимните ви симпатии, ще се опитам да не ви се пречкам... после дайте снимки да зяпаме.
Може да прескочите до на фифиту офиса фмюнхен

Липсата на детска градина си казва думата
 
От: От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Липсата на детска градина си казва думата

Казва си да, както и липсата на правилна самооценка, липсата на житейски опит и желанието да се изкараш по- голяма отколкото си... особенно с този офис в Мюнхен...
Ако не беше третото, нямаше да обърна внимание на другите две.

Обещах, но ти сама си просиш...
Явно моята компания ти е по приятна, щом не послуша съвета му и да ме игнориш, в подписа има упътване как става номера, лесно е дори и за теб...
Четете деца, четете, само със заучени лафове от училище не става, време е да мислите сами.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Амуньо, откакто отслабна си много нервен.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

...желанието да се изкараш по- голяма отколкото си... особенно с този офис в Мюнхен...

Офис в Мюнхен?!?
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Амуньо, откакто отслабна си много нервен.

Май си прав, не е от отслабването,
просто ми се насъбра доста в последните дни,
извинявам се на потърпевшите.

Не съм искал да засегна никого, явно трябва да взема мерки, спирам да пиша тази вечер и ще гледам да не си изкарвам негативната енергия тук.
И само да дебна кой е свалил гарда.
Ще се логна пак, като се върна в софия и видя малко хора, че съм озверял за "крехко агнешко"...
Не виждам много хора, напоследък и ще е така още няколко дни, затова ме избива синдрома на биг брадър, и правя от мухата слон.
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

@AMOUN, променил ли си се?
в една тема сподели, че вече имаш детенце - честито!

но преди време ти ни остави с друго впечатление за теб относно това какво мислиш на тази тема
защо го правиш и сега? :D
 
Последно редактирано:
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

http://bnt.bg/bg/news/view/110073/vicepremieryt_jovchev_za_bejanskija_problem
Няма да бъдат бежанци, а ще бъдат емигранти - общество от затворен тип.. ! :evil: !Ще си запалиш стола..

Още снощи му четох простотиите в една новинарска статия. Значи много гадни хора! И нямало било да питат... къв си ти бе?

Знам си аз каква им е целта. Да ги набутат тука из бг-то бежанците и после да циврят пред евросъюза, че не можем да се справим, за да отпуснат едни пари, които накрая ще бъдат усвоени неправомерно!!!! :Х

Тези да не са потомци на онзи предател, който предаде бг-тата на турците за торба злато? :О
 
От: Сирийците в Казанлък? - какво мислите за тази блестяща "идея"?

Не знам за Казанлък,ама там са поне като в лагер охраняван от полиция,а тук в София се напълни с джагали на всякъде,като почнем от Овча Купел там е фрашкано с талибани не само около Нов Български където им е щаб квартирата,но и из целия квартал и стигнем до Симеон около женския пазар от едната страна на пазара родните мангусти с фактура,фактура и ела бате да ти редим една далавера,а откъм халите джагал до джагала моя мила майнольо и то на тълпи по 10-15 човека блуждаят в полунадрусани пози по тротоарите,абе картинката е трудно да се опише трее да се види,днес даже един ми дига палец и ми се хили като полумалоумен,е иаз му гледах малко лошо талибанската брадичка през прозореца на колата:),но тва е защото се почуствах като в Авганистан
Не знам не е на добре тази работа,сещам се за "камили ще пият вода от Дунава" и мисля,че не ни чака нищо добро,ако продължава тая приливна вълна...
 

Горе