Ситуацията у нас

harkon

New Member
Едно много добро видео за положението у нас.
[video=youtube;xg_1PbJqfM0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xg_1PbJqfM0[/video]
 
От: Ситуацията у нас

Харконе, това не ми хареса. Лапай ми харпуна, брат...Мненията които не ми харесват... ги тролвам жестоко. Водиш се БГ-ин, а плюваш себеподобните си. ЗНам.... бугарите са продажници, но все пак...мразя путкопоткловници, ама честно....ти си такъв. Мъжете в този форум се броят на пръсти!.
 
От: Ситуацията у нас

Харконе, това не ми хареса. Лапай ми харпуна, брат...Мненията които не ми харесват... ги тролвам жестоко. Водиш се БГ-ин, а плюваш себеподобните си. ЗНам.... бугарите са продажници, но все пак...мразя путкопоткловници, ама честно....ти си такъв. Мъжете в този форум се броят на пръсти!.

Няма проблеми, олигофрен - ще бъдеш прегазен лично от мен. :wink:
 
От: Ситуацията у нас

Няма проблеми, олигофрен - ще бъдеш прегазен лично от мен. :wink:
Надявах се на интелигентна дублика, но за съжаление ще трябва да те боокмаркна в листата, заедно с Никс като тотално безнадежден случай. Следователно всякакви словесни защити от твоя страна губят всякакъв смисъл.

ПП: сега забелязах негативната репутация от таргерирания индивид:).Интересно... от 26 на 25 ми падна пауъра. Не че има значение, но все пак е хубаво Хомо Сапиенс да има някаква статистика, спрямо едноклетъчните взаимодействия, спрямо интелигентните същества:).
 
Последно редактирано:
От: Ситуацията у нас

Надявах се на интелигентна дублика, но за съжаление ще трябва да те боокмаркна в листата, заедно с Никс като тотално безнадежден случай. Следователно всякакви словесни защити от твоя страна губят всякакъв смисъл.

Олигофрен, първо се научи да пишеш правилно и след това се опитвай да комуникираш с мен. :-o
 
От: Ситуацията у нас

Олигофрен, първо се научи да пишеш правилно и след това се опитвай да комуникираш с мен. :-o

АХХА, Бате, фокуснал съм те на рандом и ми е през ....сети се...какво комуникирам с първосигнални индивиди като теб, нали?>?
 
От: Ситуацията у нас

АХХА, Бате, фокуснал съм те на рандом и ми е през ....сети се...какво комуникирам с първосигнални индивиди като теб, нали?>?

Пияницата waldes се опитва да комуникира ...
 

Прикачени файлове

  • 1-13-2012 2-51-15 AM.jpg
    1-13-2012 2-51-15 AM.jpg
    11.4 KB · Преглеждания: 23
От: Ситуацията у нас

Таакааа, разбрахме, че определено не си мъж, далаверата е да разбереме дали ставаш и за ЖЕНА, ййаайаййхахаха. Май и за това не ставаш, путиоооооо!. Бате, как може да скрийнваш ЛС инфо ОМГ.....Определено като истински мъж не бих правил бизнес с теб.......ЗАЩО? ЗАЩОТО МРАЗЯ ПУТКОПОКЛОНННИЦИ И ПЕДАЛИ КАТО ТЕБ. ЗАТВОРЕНА ГНИГА СИ ЗА МЕН!
 
От: Ситуацията у нас

Таакааа, разбрахме, че определено не си мъж, далаверата е да разбереме дали ставаш и за ЖЕНА, ййаайаййхахаха. Май и за това не ставаш, путиоооооо!. Бате, как може да скрийнваш ЛС инфо ОМГ.....Определено като истински мъж не бих правил бизнес с теб.......ЗАЩО? ЗАЩОТО МРАЗЯ ПУТКОПОКЛОНННИЦИ И ПЕДАЛИ КАТО ТЕБ. ЗАТВОРЕНА ГНИГА СИ ЗА МЕН!

Тук не е място за пияни олигофрени.
 
От: Ситуацията у нас

Аре бе чекибоец*, защити се , че ми става скучно деа. Ебаси баналното - нахъсани форумни бабаити и отгоре на сичкото и скрийншотове!. Тия гиои папкам за закуска бе !
 
От: Ситуацията у нас

Маминият убавец.. първосигналната ти система така и не успява да роди адекватна дублика.....Простено ти е ....света се нуждае и от индивиди като теб, нормално е все пак...
 
От: Ситуацията у нас

Аре бе чекибоец*, защити се , че ми става скучно деа. Ебаси баналното - нахъсани форумни бабаити и отгоре на сичкото и скрийншотове!. Тия гиои папкам за закуска бе !

Защо трябва да се защитавам от пиян форумен олигофрен? Ти вече си убит. :)
 
От: Ситуацията у нас

Болднал си въпросна фраза..това означава, че съм ти бръхнал дълбоко в аналната жлеза! Хайде бе човек, покажи малко креативност!!!
 
От: Ситуацията у нас

Болднал си въпросна фраза..това означава, че съм ти бръхнал дълбоко в аналната жлеза! Хайде бе човек, покажи малко креативност!!!

Очаквах един олигофрен да изтълкува болднатия текст погрешно и той направи точно това. Болднатата фраза "пиян форумен олигофрен", означава, че си доказан пиян форумен олигофрен.
 
От: Ситуацията у нас

Харкур, сори но чак сега ти прочетох последните дублики. Ключовата ти дума е олигофрен и май фейлваш от към сео деа....около 40% в постовете ти се съдържва думата.....Ебати файк оптимизатора, честно....
 
От: Ситуацията у нас

Очаквах един олигофрен да изтълкува болднатия текст погрешно и той направи точно това. Болднатата фраза "пиян форумен олигофрен", означава, че си доказан пиян форумен олигофрен.
В съгласие с вашата дублика, бихте ли пуснали анкета, дали въпросния валдес наистина е доказан форумен пияница/трол:)
 
От: Ситуацията у нас

Харконе, май все такива ги завъждаш около теб, но и ти не им отстъпваш по красноречие.

А сега за клипа:
В клипа се казаха много истини, но имаше и много деструктивна пропаганда пробутана между истината. Не е проблем, че се плащат данъци. Проблем е ако не отиват където трябва. А за солидарността говорителят във филма е много прав, но това живото в България е за Червената книга. Такова нещо съм виждал само у много възрастни хора от най-забутаните села където все още не е стигнала така наречената цивилизация, която всъщност трябва да се нарича дебилност. Много хора се чудят как да се скрият когато някой около тях бъде смазан от ДС и наследници, но не се замислят, че утре може да им се случи същото на тях. За циганите е много прав. Те са сговорен народ, за което ги уважавам и донякъде малко им позавиждам. При тях един да решат да тормозят бързо се надигат и изритват натрапника. За гърците не съм съгласен. След всичките стачки, плежи, трошене и подобни простотии постигнаха само дозакопване на собствената си държава. Стачките и протестните действия трябва да се правят с разум, а не само с емоции.
 
От: Ситуацията у нас

Блинки ще се хване за главата като прочете този хейт, ама нема да го жалиме деа:)(
 
От: Ситуацията у нас

В съгласие с вашата дублика, бихте ли пуснали анкета, дали въпросния валдес наистина е доказан форумен пияница/трол:)

Пусни, олигофрен. Това още веднъж ще докаже тезата ми.
 

Горе