Скайп алтернатива - коя?

Коя алтернатива на Скайп бихте препоръчали за разговори?
Напоследък има много шум и модулиране при разговор по Скайп. Омръзна ми.
Гледах някои статии, но все са от преди няколко години.
Интересува ме към днешна дата какво бихте препоръчали като алтернатива на Скайп? За настолен комп.
 
От: Скайп алтернатива - коя?

Вайбъра работи ли на декстоп?Мислех че е приложение за телефони само.
 
От: Скайп алтернатива - коя?

Работи, но трябва да има и телефон. Инстал на таблет или смарт първо да получиш код. Може на таблет, с СМС на обикновен телефон и после на десктопа. Предполагам и че с виртуална машина или андройд емулатор също ще стане, но не съм пробвал. Не може да се добавят контакти на десктопа, трябва или ръчно на таблета или да от адресната книга на телефона, ако е смарт.
 
Последно редактирано:
От: Скайп алтернатива - коя?

Ти сложи ли си старата версия, при мен всичко се оправи, и компа не се тормози като преди.
Пък да не казвам още по-доволен станах от новата версия на лисицата. :)
Коя алтернатива на Скайп бихте препоръчали за разговори?
Напоследък има много шум и модулиране при разговор по Скайп. Омръзна ми.
Гледах някои статии, но все са от преди няколко години.
Интересува ме към днешна дата какво бихте препоръчали като алтернатива на Скайп? За настолен комп.
 
От: Скайп алтернатива - коя?

То накрая пак скайп ще ползваш, след като това ще е което другата страна има най-вероятно. Скайпа ме дразни още от първоначалното си съществуване, но какво да правим, че се наложи сред масите, щем не щем и ние го ползваме.
 
От: Скайп алтернатива - коя?

На Уиндоус 8 върви, без значение от машината, за Win 7, Линукс и други не зная става ли. На Андроидите АЙ ОС и другите мобилни операционни системи е ясно.
 
От: Скайп алтернатива - коя?

Пробвай и с Гугъл Hangouts. Повечето хора вече имат профили и е много удобно.
:)
 
От: Скайп алтернатива - коя?

Зависи за какво го ползваш. Ако ти трябва за лични нужди и хората от среща ползват вайбър, то тогава ти препоръчвам този вариант. Но ако ти трябва за бизнес, ще ти е необходимо приложение за скайп, нещо като това: plus.im
Ако ти трябва за телефония, то има добри VoIP провайдъри. От вчера вече си имам любимец, 5 стотинки на минута от justcall. :)
 
От: Скайп алтернатива - коя?

Доста хора не са го чували, като доста по-малки решихме с едно приятелче да не сме с овцете при Скайпа и намерихме това, то тогава беше ощее.. пази и варди, но сега доста са напреднали
 
От: Скайп алтернатива - коя?

И аз съм имал допир с оовоо-то. Добро е наистина. И ние така с един приятел имахме нужда от нещо по-добре. До миналата година мисля си го ползвахме и си говорихме, след това сменихме на Вайбър. Един колега на баща ми до ден днешен го ползва вместо скайп за разговори с чужбина при слаба връзка на нет-а. Качеството надминава това на Скайп.
 

Горе