Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

България търси своя "спасител" да но го намерим в лицето на Кунева
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

То реално няма да има много гласност, като президент, но поне да не е от партията помагаща държавата да изчезне е едно добро начало. Друга интересна кантидатура доколкото съм запознат Светльо от Хиподил. Не, че не нещо но най-естествен ми изглежда от всички марионетки с фалшиви усмивки и скучни костюми. Факт е, че Кунева за монента има силна преднина тъй като е интересна и хората я харесват. А Слави може да си я подкрепя, поне да даде и той малко рано на някой опитващ се да на изглежда тъп и алчен там горе. :)
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Нека не забравяме Кунева от коя партия беше част НДСВ ! И нека не забравяме как тези лумпени заедно с ДПС тогава грабеха България. Така че, който отиде да гласува за Кунева, за мен е задръстен сляп идиот.
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Нека не забравяме Кунева от коя партия беше част НДСВ ! И нека не забравяме как тези лумпени заедно с ДПС тогава грабеха България. Така че, който отиде да гласува за Кунева, за мен е задръстен сляп идиот.

Точно царо и хората му ни поведоха към дъното, а следващите ни вкопаха тотално. Щом Славчо подкрепя или плюе някой, значи има нещо гнило. Кой знае кой стои зад това... я първан, я доган, я оня пловдивския "бизнесмен". Ясно е че голям кеш се върти около тея избори:)
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Така че, който отиде да гласува за мен е задръстен сляп идиот.

:arrow:
И за мен........:twisted::twisted:
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Туист понеже си малък ще ти кажа за протокола няколко факта от онези години- Годините в които управляваше НДСВ са най успешните за българската икономика - по времето на НДСВ има направени най много промени в подкрепа на дребният бизнес (за последните 2 години нито една) Вярно че и доста се краднеше по тези години, но когато създаваш продукт има и за присвояване даже и оставиха 10 милиарда резерв (който ББ стопи на половина само за 1г.)
И винаги съм се чудел на това профанско мислене понеже еди кой си бил в дадена партия значи за нищо не става, но за ББ мед им капе на душата все едно се е родил 2007 целия в бяло и не е бил от най приближените на Цара.
Та за това очаквам да ни обясниш каква е разликата между Бойко и Меглена и какво прави гласуващите за Меглена по големи идиоти от гласуващите за ББ
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Айде пак, абе докога да ви приказвам, че правителството на ГЕРБ е най-честното в новата история на България? :) Това е и единствения вариант България да върви в някаква добра посока - всичко друго води рязко надолу. Абе направо се изумявам колко хора не го виждат това. Или пък го виждат, ама се правят, както някой наши съфорумци, бивши социалисти :)

Просто се надявам да вземат и следващия мандат за да може да се видят нещата по-ясно, в спокойни времена как ще хвръкне държавата. Щото сега е много лесно опозицията да лъже.
Е както mantaman вика - стопили резерва - ми точно така трябва - в спокойни времена се трупа резерв, за да може по време на криза да се ХАРЧИ. Но е много лесно за бандюгите от опозицията да кажат - е ние натрупахме резерв - вие го изхарчихте - и който не внимава се връзва и вика ауууу

Колкото до НДСВ - при тях може да е било по-добре от БСП, но това не значи че и царя не е за разстрел - дори и само заради това, че съсипа БТК. А на тях друго не им трябва - само тая сделка им стига да се нагуши цялата партия, че и за поколенията да има.
Продадоха я за толкова колкото струваше само сградата и под Славейков. А те имат стотици имоти из цялата държава, които сега разпродават за луди пари.
Само разстрел за тия боклуци.

Иначе Кунева на мен ми харесва, защото изглежда, че го прави за каузата и не е партийна кандидатура - всмисъл изглежда ми искрена. Но това не е всичко - вече дали има качествата да се справя в напечени ситуации, примерно Путин или Кадафи те хванат за топките - това е друга тема.
Проблема за мене, че е подкрепена от Слави и евентуално от БСП - така, че със сигурност няма да гласувам за нея.
 
Последно редактирано:
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Агейнст демагогията няма граници. Аз не мога да разбера как от една страна НДСВ са най големите крадци и как от друга старана ББ който по време на тяхното управление беше главен секретар на МВР е целият в бяло. Нещо куца в цялата история или НДСВ не са били крадци или ББ като главен секретар на МВР си е затворил очите за тези главоломни кражби и не е направил нищо ставайки техен съучастник. Къде е истината???
Защо след като е най честният и най справедливият две години от както е на власт не е предизвикал разследване за кражбите на НДСВ, ако приемем че тогава не е имал достатъчно власт да се пребори с цялата държавна машина.
Защо, ако приемем че е правилно да се харчи резерва ние продължаваме да потъваме и кризата се задълбочава - къде отидоха парите от резерва защо не завъртяха икономиката ???
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Защо, ако приемем че правилно да се харчи резерва ние продължаваме да потъваме и кризата се задълбочава - къде отидоха парите от резерва защо не завъртяха икономиката ???

Ако се опитат така да завъртят икономиката, парите ще отлетят начаса за чужбинско през банките и фирмите, който ндсв и бсп пуснаха.
 
От: Слави Трифонов застана зад кандидатурата на Меглена Кунева

Аз не разбрах какво имаше в предвид. Как точно са ги пуснали едните и как са ги пуснали другите та ги невидехме?
 

Горе