Случайно класиране от Google

angelovarna

Well-Known Member
Здравейте, след като преди няма и седмица добавих линк в един от сайтовете ми - http://kapitalbg.com с описание на линка -> Webdesign Bulgaria забелязах днес, че въпросния ми сайт, където е линка (сайт за имоти) се е класирал за фразата "webdesign bulgaria" в google.de и е на 4-то от 298000 резултата.
Има ли някаква вероятност да ме накажат (заради липса на връзка със съдържанието на уеб сайта)?
Бях сложил линка само и единствено за по-бърза индексация от google.
 
От: Случайно класиране от Google

Не, не говори глупости :).. единствено ако си правил нещо "туту-руту" може да те накажат :). Поздравления харесва ми сайта. Със скрипт ли е правен?
 
От: Случайно класиране от Google

Повече се притеснявай заради това:


* Property in Bulgaria
* Varna ,
* Burgas ,
* Sofia ,
* Plovdiv ,
* Balchik ,
* Kranevo ,
* Dobrich ,
* Kavarna ,
* Avren ,
* Byala ,
* Albena ,
* Obzor ,
* Rusalka ,
* Shkorpilovtzi ,
* Sunny-Beach ,
* Golden-Sands ,
* Saint-Konstantin-and-Helena ,
* Sunny-Day ,
* Shumen ,
* Silistra ,
* Turgovishte ,
* Pamporovo ,
* Nesebar ,
* Veliko-Tarnovo ,
* Razgrad ,
* Provadiya ,
* Tsarevo ,
* Aheloy ,
* Priseltsi ,
* Zvezditsa ,
* Bliznatsi ,
* Kichevo ,
* Rogachevo ,
* General-Kantardjievo ,
* Ravda ,
* Kalimanci ,
* Shtipsko ,
* Elena ,
* Galata ,
* Bansko ,
* Tryavna ,
* Velingrad ,
* Shabla ,
* Balchik Property
* Balchik Property

* Latest bulgarian properties:
* Apartment Golden Sands ,
* House Varna ,
* House Varna ,
* Land Balchik ,
* Land Varna ,

Bulgarian Real Estates

* PropertyinBulgaria,
* Bulgarian Real Estate
* Nekilnojamas Turtas Bulgarijoje,
* BulgarianProperties
* Bulgaria Coastal Property,
* Overseas Property Bulgaria,
* Varna Briz Property,
* Bulgaria Property,
* Apartments Varna,
* Property in Bulgaria,
* Eiendom Bulgaria
* Investment Property in Bulgaria,
* Bulgarian Real Estate,
* Bulgarian Properties,
* Bulgarian Properties for Sale,
* Buy Offplan Property,
* Bulgarien Immobilien,
* Bulgarian Property,
* Property in Bulgaria
* Properties in Bulgaria for sale,
* Property purchase in Bulgaria,
* imoti24.bg
* Web design and development
* Webdesign bulgaria,web development bulgaria

Bulgarian properties
Bulgarian real estates, Real estate in Bulgaria, Real estates in Bulgaria,Bulgarian property, Bulgarian property for sale, properties for sale in Bulgarian Black sea coast, Buying property in Bulgaria, Bulgarian real estate, Bulgarian real estates, Real estate in Bulgaria, Real estates in Bulgaria overseas, villas, houses, cottages, rural house, rural villa, rural cottage, hot properties, hot property, country houses,dream holiday house, properties in Varna, properties in Kavarna, properties in Balchik, properties in Byala, properties in Nessebar, properties in Sunny beach, properties in Obzor, properties near Bourgas, apartments for sale, apartment in Bulgarian black sea coast with sea view, flats near the sea, flat for sale, new building, land, plots of land, land for new developments, properties in Varna,apartments for sale in Varna, Real estate in Bulgaria for all, propertis in bulgaria

Bulgarian properties, Property in bulgaria, Property Bulgary, Nekilnojamas Turtas Bulgarijoj Bulgarijoje, Ejendom Bulgarien, propriété en Bulgarie, Immobilien Bulgarien, Proprietà Bulgaria,Bulgarien Lejligheder, Property for sale Bulgaria,Property for Sale in Bulgaria,Rental Property Bulgaria,Estate Agents in Bulgaria,Bulgarian Houses for sale,Bulgarian Villas for Sale,Ιδιοκτησία στη Βουλγαρία, βουλγαρικές ιδιότητες,Proprietà bulgare, proprietà in Bulgaria, proprietà bulgara,Ejendom Bulgarien
 
От: Случайно класиране от Google

е ти пък сега ... тъкмо те е ранкнал а за наказания мислиш
 
От: Случайно класиране от Google

Няма никакви причини за притеснение
 
От: Случайно класиране от Google

Sorry za latinicata!

Zalagam $1 (tolkova imam v paypal) 4e ako ne opravi6 tva dolo koeto i radev otbelqza 6te zamine6. Prekaleno mnogo keywords google 6te re6i 4e spami6 i 6e te svali! Ili puk v drugiq slu4ai nqma da se klasira6 za ni6to edna ot tiq dumi koito si napisal.
 
е бате "кво да реши че спами" , той напрао ги усира от спам...
 
От: Случайно класиране от Google

Sorry za latinicata!

Zalagam $1 (tolkova imam v paypal) 4e ako ne opravi6 tva dolo koeto i radev otbelqza 6te zamine6. Prekaleno mnogo keywords google 6te re6i 4e spami6 i 6e te svali! Ili puk v drugiq slu4ai nqma da se klasira6 za ni6to edna ot tiq dumi koito si napisal.

Губиш си долара, щото аз доколкото знам тоя сайт е така от 2 години и проблеми няма. А и аз мисля че точно така се прави, думите са си по темата на сайта и не виждам какъв е проблема.
 
От: Случайно класиране от Google

Той губи долара, но аз ще му дам нов долар, защото си го заслужи.
Имаш две словосъчетания, които направо ти убиват бизнес излъчването.

"тоя сайт е така от 2 години и проблеми няма."

Какво значи това?
Две годни цял живот бизнес ли ти се струват?
Казваш ми "Абе така е изкарало на късмет, аре кво му е ше избута още ... докато избута".

Ами дано избуташ още ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ!

"А и аз мисля че точно така се прави"
На всичкото отгоре си щастлив. Като пуснеш нови сайтове, ще ги наблъскаш и тях отгоре до долу с ключови думи.

После ще съдиш Гугъл, че са те изтрили от резултатите, защото ТАКА СЕ ПРАВИ, а те са копелдаци.

Сега си сложи ръката на сърцето и честно кажи:
или ей така на късмет земеш, че претърпиш ръчна проверка на сайта от Гугъл
със спокойна душа ли ще си?
 
От: Случайно класиране от Google

...
После ще съдиш Гугъл, че са те изтрили от резултатите, защото ТАКА СЕ ПРАВИ, а те са копелдаци.

Някога да съм се оплаквал от Google ?
 
От: Случайно класиране от Google

В изречението има думата "После"
Сега е нормално да си доволен, защото "вече ехее две години си седя".

Обаче да не се отклоняваме..
Сложи ли си ръката на сърцето и зададе ли си въпроса? :wink:

Не ме разбирай погрешно. Не прокламирам "PEAC FOR ALL LIVING THINGS, АЙДЕ ДА СИ ИЗИСТИМ САЙТОВЕТЕ!"
Аз също съм пълен с подобно, даже по-зле.
Но не е кефя и не мисля, че щото досега така е било, така ще циклим докато станем милионери.

Просто искам да разбереш, че нещата не са толкоз фън (е зависи колко държиш на сайтовете си)
и че трябва да се адаптираме по-сериозно. И с повече работа. С тарикатската тактика не може вечно.
 
Последно редактирано:
От: Случайно класиране от Google

Радев, опомни се, в темата не става въпрос за мой сайт. А и не прави изводи след като не познаваш работата ми и моите сайтове. Не мога да разбера защо обръщението ти е към мен ? От известно време наблюдавам големите сайтове за недвижими имоти и знам че всички ТАКА ПРАВЯТ! Мога много да напиша но мисля че темата не е за публично обсъждане.
 
От: От: Случайно класиране от Google

"Радев, опомни се, в темата не става въпрос за мой сайт".... ся разбирам, че не е твой, ама май няма да има никаква разлика ако беше твои.

Всъщност оправай се се ми е тая. Повече няма да се обяснявам.

отивам да се опомня.



аре фох-офф `ol



Радев, опомни се, в темата не става въпрос за мой сайт. А и не прави изводи след като не познаваш работата ми и моите сайтове. Не мога да разбера защо обръщението ти е към мен ? От известно време наблюдавам големите сайтове за недвижими имоти и знам че всички ТАКА ПРАВЯТ! Мога много да напиша но мисля че темата не е за публично обсъждане.
 
От: Случайно класиране от Google

За разлика от обичайното си състояние във форума този път ще запазя благоприличие, тук не е арена за лични спорове, за тях има "Private Messages", на всички се извинявам че се включих неподготвен в темата.
 
От: От: Случайно класиране от Google

От известно време наблюдавам големите сайтове за недвижими имоти и знам че всички ТАКА ПРАВЯТ! Мога много да напиша но мисля че темата не е за публично обсъждане.

ами аз това имах на предвид в предният си пост :)

Като се гледа средното за нишата може да се каже че е ок :lol:

Моето наблюдение е че по принцип пеналтита не са на един и същ твърд процент за всички ниши гледа се средната плътност на киурдите на топ сайтовете за твоите киурди и истината е някаде там..... Щом като всички са така направени си ок

как се казва някаде 7% са малко другаде са прекалено много :) ако са динамични сайтове без твърд процент и вие правитре такива и сте нп
 
От: Случайно класиране от Google

Този сайт, в момента се водя ... абе поддържам го, не го оптимизирам. Колегата, които е бил преди мене е пробвал от всичко по много, сайта е писан от 3ма човека, и аз вече съм 4тия... като ме е страх да бутна нещо, че е пълна трагедия. Въпроса е, че се ранква добре, шефовете са доволни. Спама с ключовите думи и аз не го одобрявам, но ... когато си имате работа с работодател със закостенели разбирания, мисля, че ще ми влезете в положението.
:)
Все пак, виждал съм сайтове на конкурентни фирми, които сякаш не са направени да предлагат имоти, а да предлагат на Google анти-аспирини. ;)
 
От: Случайно класиране от Google

Щом не го правиш за себе си, клиента винаги е прав! Ако ще да иска най - лайняния възможен сайт, твоята работа е да отговориш на изискванията му...
 
От: Случайно класиране от Google

Въпреки, че малко се отклоняваме от темата - да, напълно съм съгласен с теб. И в интерес на истината, точно това ми е най-омразната част от работата, но никоя работа не е песен, така че ще си свиркаме или ще плачем, зависи :p
 

Горе