Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Смятате ли че кръчмаря е прост?

  • Да

    Votes: 17 37.8%
  • Не

    Votes: 14 31.1%
  • По прост от него не мисля че може да съществува!

    Votes: 14 31.1%

  • Общо гласове
    45

ThinkFast

New Member
Понеже той не пожела да си пусне анкета, аз я пускам от негово име.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Отговорих просто с "Да", защото за съжаление съм виждал и по-лоши случаи.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Отговорих просто с "Да", защото за съжаление съм виждал и по-лоши случаи.

Стига бе?
---
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Ама не е ли по-добре анкетата да е публична, че да го видим ако си регва нови акаунти пияницата?
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

хахаха добро попадение Иво.Всъщност коментара на AGAINST в една от темите на кръчмаря за учителя(водка Сталинская(не Столичная...))изчерпва анкетата напълно:)
Стига бе?
---
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Стига бе?
Имах няколко изперкали егоцентрици на преклонна възраст в университета :)
 
От: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Имах няколко изперкали егоцентрици на преклонна възраст в университета :)
Да не е бил бат Гошо в УНСС,че имах такъв колега випуск 2005г(76год)?:)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Не, става дума за габровското ТУ. Имена няма да споменавам, макар че ме съмнява някой от там да посещава този форум. Става дума за периода 2006-2007. Единия "преподавател" бе на 69, а другият около 65 :) Уникална картинка.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Отговорих с НЕ. Има разлика между прост и умствено възпрепятстван. В първия случай има шанс за оправия, но във втория няма.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

По непроверени данни от неясен източник е получена непотвърдена информация, че Наполеон от клиника "Луд Пън" в Китай е дал пресконференция пред китайските медии в емнайсет часа местно време, по повод тази тема. В изявлението си той твърди, че кръчмаря не е прост и можел да го потвърди защото го познавал от години от клиниката. :lol:
 
Последно редактирано:
Ахах, отворете анкетата да видим кои са гласували,че не е прост де.

Е то е ясно - вторичепик и другите три пъти кръчмаря сам си е гласувал.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Аз гласувах че не е прост след като може да накара толкова умници като нас да му се впрягат по темите значи не е прост.
 
Re: От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Аз гласувах че не е прост след като може да накара толкова умници като нас да му се впрягат по темите значи не е прост.

Или пък значи, че е много прост? Едно е да ни накара да му посещаваме сайта и да си прави що годе кадърна антиреклама, друго е да го храни цял форум не мислиш ли ?
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Е да де, ама според мен си е нормално хората да се впрягат на простаци. Тези които не се впрягат или не му обръщат внимание или имат по здрави нерви.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

А защо няма отговор "Какъв е този Кръчмар?"
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Не бих казал че е прост човек. По скоро бих казал че е некомпетентен в тази област, а за съжаление на такива хора трудно им се обеснява че това което си мислят за правилно и редно - Не е! Моите впечатления останаха за него, че не обича да приема съвети и каквото прочете и научи смята за редно и правилно. Именно в случая с неговият алекса ранк който е сметна че е жизнено важно нещо и трудно да му се обесни че алексата е ранк за тарфик, същото и за СЕО-то.
Не съдете неукия или в случая непрочелия правилно, за прост човек. Всички вие които писахте до сега трябва да кажем, че като сте се регистрирали във форума сте биле също прости хора? Всички вие също бяхте неуки да кажем преди 6 - 7 години, но аз и колегите от форума които сме малко повече компетенти от 2000 - 2001 година не ви нарекохме че сте биле прости.
Затова смятам за крайно обидна тази тема, да наречем неправилно прочелия, прост!
Моля администраторите да изтрият тази тема и анкета, за да не позволят на потребителите на форума да показват българина колко добър съдист може да бъде.
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

Абе да ти кажа не е баш така, проследи му форумните изяви на тоя (няколко ника има) и ще видиш, че хранилката не идва само от една тема или алексата. Има си здрава тенденция :)
 
От: Смятате ли че нашия кръчмар е прост човек?

@varro, майна той те плюе - ти го защитаваш. И малко си противоречиш, хем бил много умен, хем "за съжаление на такива хора трудно им се обеснява". :)
 

Горе