Спечелих 500к GBP

bdaa

Banned
от Alan Carr <[email protected]>
отговор до [email protected]
до
дата 03 май 2009 16:25
тема Google Online Winner ©2009 Google
изпратено от ucd.ie

скриване на подробностите 16:25 (отпреди 12 минути)


Отговор




You won 500,000.00 GBP in the on-going Google Promotion.You are to contact the claims agent with your data.Full Name, Address, Occupation, Age, SexCountry, Mobile No.You are to give your data to Mr Newton Brown
Email:[email protected] him for more information.
 
От: Спечелих 500к GBP

И аз често печеля такива суми. Сигурно заради хора, които продават по 25 милиона имейла. :)
 
От: Спечелих 500к GBP

ами възможно е :D :D :D

Приятел, нали не вярваш на това,а си наясно,че те спамят ?
Аз редовно печеля всякакви томболи и лотарии от кого ли не - Микрософт, Гугъл, Епъл.Наскоро дори и зелена карта разбрах, че печеля и то без да кандидатствам за такава.
Много си ми забавен и извинявай, ако ти охлаждам ентусиазма.
Чакай да ти кажа, че снощи на една твоя тема се смях до припадък.
Евала ти за активността обаче !
 
От: Спечелих 500к GBP

не вярвам разбира се
пуснах го за кефа
Уф, а аз се притесних, че си се вързал !
 
От: Спечелих 500к GBP

ей, направо ти завиждам да спечелиш от лотария

пък аз 9 милиона от нигерийския министър на външните работи и трябва да бдя над тях като орлица

тц тц как съм се прекарал
 
От: Спечелих 500к GBP

Здравейте,
и аз получих същия имейл. И на мен не ми се вярваше да съм чак такава късметлийка, но реших да отговоря и така стигнах до момента, в който учтиво ми обясняват,че ще ми струва от £380.00 до £770.00, за да ми доставят "чека" :):):) Истински сладури....Също така ми изпратиха и списък с победителите ... Всичко е направено доста достоверно :):):) Аз за себе си реших да продължавам да си пиша с тях до момента, в който не ми поискат пари на ръка или номер на карта.
 
От: От: Спечелих 500к GBP

Здравейте,
и аз получих същия имейл. И на мен не ми се вярваше да съм чак такава късметлийка, но реших да отговоря и така стигнах до момента, в който учтиво ми обясняват,че ще ми струва от £380.00 до £770.00, за да ми доставят "чека" :):):) Истински сладури....Също така ми изпратиха и списък с победителите ... Всичко е направено доста достоверно :):):) Аз за себе си реших да продължавам да си пиша с тях до момента, в който не ми поискат пари на ръка или номер на карта.

Айц, схемата е страшна.. !
 
От: Спечелих 500к GBP

аз имам поне 10 емайла и на десетте стотици награди спечелени ХАХА Е*А*ИИИ И КЪСМЕТААА СМЯТАЙ мнооо съм богат ей мнооо иииии чак не мога да се размина в нас от пари тцтцтцттц
 
От: Спечелих 500к GBP

аз си направих експеримента да им пиша на Микрософт дъра бура да ходя у африка си земам парите или в хотел в швейцария ли де беше за мои разноски + 500$ депосит в банката да било сигурно 4е съм аз ,КАК ГО НАРУГАХ оняя теглих му една дълга и широка българска приказка :)
 

Горе