Спимвам статии на английски!

iwmasac

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предоставям спин формат на английски статии. Бърза работа срам за майстора не важи при мен!

Цени:

Цените са изключително ниски, само 0.01$ на 100 думи.

Какво получавате?

Получавате спин форма на статия, от която можете да направите 10,000 различни варианта. На повечето думи синонимите стигат до 5-7. Статиите могат да стигнат до уникалност цели 80%, а най-ниската измерена уникалност е само 40%.


Нужно ли е да предоставя статия?

Ако не искате да предоставите статия, трябва да заплатите допълнително 5$ за 500 думи.

Първия с 15+ репутация и 49+ мнения в форума получава безплатно ревю.

За връзка с мен- ЛС

Начини на плащане- Paypal препоръчително, но може и Epay

За повече въпроси, моля използвайте темата!
 
От: Спимвам статии на английски!

Цени:

Цените са изключително ниски, само 0.01$ на 100 думи.

Т.е. 3 до 5 цента на статия? 5-10 стотинки за една статия?

10 000 различни варианта е просто израз или резултат от някакви тестове?

Предполагам използваш спинър - TBS?

Благодаря!
 
От: Спимвам статии на английски!

Bullblogger- Не, 0.01$ на 100 думи за всички варианти. Т.е. Предоставяте статия примерно 500 думи. Плащате 5$ и получавате спин формата на статията, която може да бъде трансформирана в 10,000 различни варианта.

Не използвам спинър за намиране на синоними.

Благодаря, за въпросите!
 
От: Спимвам статии на английски!

Bullblogger- Не, 0.01$ на 100 думи за всички варианти. Т.е. Предоставяте статия примерно 500 думи. Плащате 5$ и получавате спин формата на статията, която може да бъде трансформирана в 10,000 различни варианта.

Не използвам спинър за намиране на синоними.

Благодаря, за въпросите!

Благодаря за бързия отговор. Неудобно ми е но се опасявам, че пак не разбрах.

Цената е цент на сто думи за вариант? 10 000 * 0,01 = $100 на сто думи - в такъв смисъл не го разбирам. Ясно, че не е толкова.

Абе с думи прости - пет долара за спинване на една статия от 500 думи? 4 долара за 400 думи и т.н.?

Ръчно ли подбираш синонимите? На колко нива е спинната статията? Действително би било хубаво да дадеш образец, само че не е много удобно да го взема точно аз. Ако прецениш може да пуснеш в темата два-три варианта на вече спинната статия (т.е. не в спинтакс а в готови вариации) това ще помогне за продажбите. Иначе ще изчакам ревю.

ПП Задавам ти въпросите, които всеки би задал - ръчно спиннатата статия, ако е направена като хората, може да даде много читави резултати.
 
От: Спимвам статии на английски!

С прости думи една статия от 500 думи=5$.

Синонимите ги подбирам ръчно, като предоставям варианта, който е най-добър за четене (за читателя), варианта който е най-уникален и самата статия в спиннат формат.
 
От: Спимвам статии на английски!

iwmasac, може ли да ми пратиш на ЛС откъс от произволни 2 изречения на статия в спин форма за справка
 
От: Спимвам статии на английски!

iwmasac, може ли да ми пратиш на ЛС откъс от произволни 2 изречения на статия в спин форма за справка

Първия с 15+ репутация и 49+ мнения в форума получава безплатно ревю.

Аз това не съм го взел, така че ако авторът няма нищо против и още е свободно - вземи го ти
 
От: Спимвам статии на английски!

Да, валдес, ако жеалеш може да вземеш безплатното ревю!
 
От: Спимвам статии на английски!

Зле е обяснена офертата. Очаквам статиите да бъдат още по-малко разбираеми.
 
От: Спимвам статии на английски!

Няма аз да взимам ревюто. Английският ми не е на необходимото ниво за да дам адекватна оценка. Някой с добър анг да го вземе.
 
От: Спимвам статии на английски!

Няма аз да взимам ревюто. Английският ми не е на необходимото ниво за да дам адекватна оценка.

Точно това се очаква - да не го знаеш много добре. Много си подходящ даже. :mrgreen:
 
От: Спимвам статии на английски!

В интерес на истината, ако искаш наисина качествено ревю (и след като Валдес се отказва) дай го на Харкон. Грешка ще е да очакваш превъзнасяне до небесата. Напротив - очаквай приятна мелачка на услугата ти. За сметка на това ако качеството си струва, въпреки критиката, която така или иначе ще понесеш, ревюто на Харкон е добър измерител за всеки, който действително търси качество. Дай едно ревю накрая на някого и да видим за какво иде реч. И не се кахъри - въпреки унищожитената критика от Харкон, тези които имат хабер от статии на английски много добре ще разбеарат дали услугата си струва или не.

Успех!
 
От: Спимвам статии на английски!

harkon aко желаеш ревюто с удоволствие бих превърнал мнението ти в положително!
 
От: Спимвам статии на английски!

harkon aко желаеш ревюто с удоволствие бих превърнал мнението ти в положително!

Дай го на друг. За мен човек, който не може да си структурира правилно офертата, така че да бъда разбираема за всички, не е за този тип работа.
 
От: Спимвам статии на английски!

Дай го на друг. За мен човек, който не може да си структурира правилно офертата, така че да бъда разбираема за всички, не е за този тип работа.

Ц ц ц, вземи го де - вече мина един ден от оферата. Дори да го разсипеш от критика, ако става за нещо ще си личи от ревюто ти, това би значило много за всеки, който има хабер какво иска.
 
От: Спимвам статии на английски!

Ако пък смяташ, че си добър, нямаш нужда от нашето одобрение - публикувай някоя и друга спинната статия в Ezine, и дай линк тук.
 
От: Спимвам статии на английски!

Ц ц ц, вземи го де - вече мина един ден от оферата. Дори да го разсипеш от критика, ако става за нещо ще си личи от ревюто ти, това би значило много за всеки, който има хабер какво иска.

Статии за ревю взимам от хора, които поне малко ми вдъхват доверие. Нямам намерение да чета и коментирам по писания, които дори може да не са негови.
 
От: Спимвам статии на английски!

Статии за ревю взимам от хора, които поне малко ми вдъхват доверие. Нямам намерение да чета и коментирам по писания, които дори може да не са негови.

You must spread some Reputation around before giving it to harkon again.

шси излъскам егото и ще го приема за комплимент, ндей ми отговаря ако случайно си искал ревю от мене - остави простосмъртните да се радват, кво друго им остава
 
От: Спимвам статии на английски!

Какво точно не е ясно? Казал съм колко струва, казал съм какво преставлява офертата? Какво не ти стана ясно?

Реално офертата не е за писане, а за спинване, предоставям и спин формата.
 
От: Спимвам статии на английски!

Какво точно не е ясно? Казал съм колко струва, казал съм какво преставлява офертата? Какво не ти стана ясно?

Реално офертата не е за писане, а за спинване, предоставям и спин формата.

чеки, чеки, никой не се заяжда с теб. Дори аз, който имам някакъв хипотетичен пряк интерес да те дискредитирам, изобщо не подхождам негативно към офертата ти. Реално трудно нещо може да се доближи до ръчното спинване. Факт, е че ако ръчно се спинне една статия наистина както трябва тя може да произведе изключително читави копия.

В тази връзка едно ревю на някой наистина критичен потребител може да бъде и отличен старт. Ако предоставяш наистина качествена услуга мисля, че изобщо няма от какво да се притесняваш. Между другото наистина е добра идея да пуснеш поне части от статии (крайни копия). Така потенциалните клиенти ще се ориентират за качеството.

Успех с услугата и не се поддавай на провокации - ти си професионалист нали? Тогава действай като такъв!
 

Горе