Списък на фирми предлагащи desktop компютри

rujel

Well-Known Member
Има ли някой представа къде мога да намеря такъв, по възможност най-пълен?
 
Има ли някой представа къде мога да намеря такъв, по възможност най-пълен?
сайт с информация за компютърните фирми в БГ ли ще правиш? Те са 3-4 основни доставчика на компютърни компоненти в БГ като почнеш от МОСТ компютърс, Жар , Ардес ...всички други купуват от тях и асемблират
 
Мен ме интересуват основно по-дребните, които както казваш по-скоро са прекупвачи. Няма да правя сайт, но искам да се свържа с една две такива фирми и в зависимост от разговорите, то тогава да обясня (тук) за какво ми трябва този списък.
 
Мен ме интересуват основно по-дребните, които както казваш по-скоро са прекупвачи. Няма да правя сайт, но искам да се свържа с една две такива фирми и в зависимост от разговорите, то тогава да обясня (тук) за какво ми трябва този списък.
Pic computer

Ardes

JAR computers

Era computer

Smart Systems

Real Vision - техника втора употреба

PC Life - техника втора употреба
 
Тия Jar едно време се водеха към големите фирми, даже и аз съм работил с тях.
те и сега са едни от най големите след МОСТ . последната си конфигурация от там си купувах частите. Стоката им е качествена и на добри цени. За ресилъри дават и голяма отстъпка от 30-40%
 
я аз да питам тук с какви конфигурации сте ?
 
Кво беше това "конфигурации"?
Нещо за геймърчита ли?
 
я аз да питам тук с какви конфигурации сте ?
Кво беше това "конфигурации"?
Нещо за геймърчита ли?
една игра не съм изиграл през живота си , но си правя конфигурация винаги на компютъра за видео графична обработка както и за графични програми свързани с илюстриране , видеомонтаж и обработка на векторни изображения.
 

Горе