Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Re: От: От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

За това момче Беджев ли Бежов ли е, SEO-то e да регистрира сайта в социалки, дайте му някое момче за ръчен събмит ще се протрие от кеф!
Луди колкото щеш, или по-точно SEO разберачи.
 
От: От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Добавете към списъка: stanimirstoyanov.com и burgasnovini.com. Ето го и моят списък (около 100 сайта). Повечето ги има и в на колегата списъка, но съм добавил още около 20-30 нови сайта.

Предполагам вие сте собственикът на двата сайта.
Посочил съм в блога каква е минималната информация, която трябва да ми изпратите за да ви добавя в списъка. Не мога гадая всеки сайт какви изисквания има за статиите си - пишете ми на ЛС.

Цитат от блога:
"Ако предлагате гост блогване и желаеете да присъствате в списъка, пишете ми като споменте – URL, тематика/и, координати за връзка (email), на какъв език е сайта, минимално количество думи и брой връзки в статията."
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Съвет, вместо PR, сложи TF. PR е остарял фактор и не се ъпдейтва.
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Съвет, вместо PR, сложи TF. PR е остарял фактор и не се ъпдейтва.

Това съм направил, в моята статия :) TF и DA.
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Това съм направил, в моята статия :) TF и DA.


как си ги чеквал с http:// или без че има голяма разлика в показателите, с първото нагоре, с второто са както си ги написал
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

как си ги чеквал с http:// или без че има голяма разлика в показателите, с първото нагоре, с второто са както си ги написал

Без съм ги проверявал. Може някъде да съм го объркал, но ще са 1-2...
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Предлагам темата за вип !

А към автора и, поздрави и един съвет. Сложи и други параметри да улесниш хората.
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Предлагам темата за вип !

А към автора и, поздрави и един съвет. Сложи и други параметри да улесниш хората.

Ама това сериозно ?
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Извинявам се за оффтопика! Обръщам се към yachtingbg - Приятелю, ако искаш да получиш отговори на запитванията си към колеги от форума на ЛС, то постарай се да си почистиш входящата кутия, защото не можеш да получаваш повече съобщения.

+1 от мен и за v1ppers0nn. Хубаво е, че има и още хора, които се мъчат да създават и споделят подобни списъци. Те могат да са много полезни и да спестят много време.
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

в ниша е която се блъскат много пари
примерно дамски дрехи, дамски рокли и т.н.

ами ако е ниша, в която смяташ, ме има много пари, кво се занимаваш с гест блогинг. Прайш един burn site, блъскаш го със sape линкове (които работят много добре за България) и си ти.
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Съвет, вместо PR, сложи TF. PR е остарял фактор и не се ъпдейтва.

По време на подготвянето на списъка PR беше някакъв фактор (или поне беше края на "залеза" му). Съгласен съм за TF - листата е пренаредена по критерий Trust Flow.
Премахнат е сайта "goldflashgame.com" (не се зарежда).
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

в ниша е която се блъскат много пари
примерно дамски дрехи, дамски рокли и т.н.

Да ти кажа, наблюдавал съм развитието на сайт след гост блогинг в ниша часовници. Резултатът беше повече от добър. Номерът обаче, е че момчето наблъска социални сигнали на повечто статии, които публикува като гост и им добави по някой и друг елементарен линк. Така се изстреля в космоса. Дори и блоговете, в които бе писал се наредиха малко след него в първите 3 страници. Така вдигна и техния ранг и тръст, а те му наливат постоянно ранг, тръст и трафик.
Много хора мислят, че е достатъчно да пляснеш една статия в чужд блог и вече си готов с гост блогинга. Това е само началото и изобщо не е достатъчно.
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Предлагам платени публикации в почтти всички големи медии и в някои малко по-малки!
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

Списъка е актуализиран по Trust Flow.

Премахнати са 10 сайта, които не се зареждат:

  • blog4e.com
  • nuvo-music.com
  • zazdraveto.eu
  • easybiznes.com
  • ndelchev.com
  • smartablenews.com
  • vip4e.com
  • maxrandom.eu
  • zdrave365.eu

И са добавени два нови:

  • eu-bloger.eu
  • kajisigo.com
 
От: Списък със сайтове предлгащи гост блогинг

TF

при проверка с http и без дава голяма разлика, предполагам , че си ги проверявал без което дава доста по слаби показатели
 

Горе