Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Утре 25.06 към 19ч съм на Алба-та срещу общината с приятели. Някой, ако идва да се обади. Ще бъда черна фланелка на motorhead - първите 2 бири от мен ;)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Утре 25.06 към 19ч съм на Алба-та срещу общината с приятели. Някой, ако идва да се обади. Ще бъда черна фланелка на motorhead - първите 2 бири от мен ;)

А така :) Радвам се да видя хора като теб!!!

Аз лично не знам да ли ще успея, но ще го сложа като 2-ри вариант ако първия пропадне :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз няма да мога да дойда, но вдигам темата и дано други да дойдат
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Утре 25.06 към 19ч съм на Алба-та срещу общината с приятели. Някой, ако идва да се обади. Ще бъда черна фланелка на motorhead - първите 2 бири от мен ;)

Ето това е приказка. Браво от мен. Щеше ми се да го бях видял и да съм там де. :)

За сега планирам някъде след 23-ти да съм във Варна. Говоря за юли месец. Как те тогава? :)
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Несериозни хора сте деба :D
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Несериозни хора сте деба :D

Не е вярно! На 25 успях да отида до Албата в 9:45..но не видях човека с "черна фланелка на motorhead" ( а на миналата се разболях....шанс )
 
Re: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Несериозни хора сте деба :D

По-скоро сме сериозни. Последните 2 години винаги е имало. И тази ще има, просто ако трябва да седна сам да си пия в някое заведение и да чакам да дойдете. :) Пак няма да се откаже и за по следващата. :)
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Там бяхме до към 21:30, гледахме мача (масата точно пред телевизора до шадраванчето) ... явно за малко сме се разминали :)
 
Re: От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Андреев няма грешка. Там е на всички срещи. ;)

Дано се съберем тия месеци. За сега по план края на Юли. Как сте повечето тогава. ;)

Там бяхме до към 21:30, гледахме мача (масата точно пред телевизора до шадраванчето) ... явно за малко сме се разминали :)
 
От: От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Там бяхме до към 21:30, гледахме мача (масата точно пред телевизора до шадраванчето) ... явно за малко сме се разминали :)

Явно, нищо следващия път
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз съм на дискотека Зангадор последната седмица на Юли, така че не ме бройте. Иначе ако изместите срещата в Китен, там съм! :D
 
От: Среща в гр.Варна? Има ли навити :)

Аз съм на дискотека Зангадор последната седмица на Юли, така че не ме бройте. Иначе ако изместите срещата в Китен, там съм! :D

Не съм ходил в Зангадор - но от снимките които сега видях, изглежда доста приятно
 

Горе