Станете "Приятел" в Замунда.нет

От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

абсолютна файда е
не мога да си плащам трафика
чудя се що имам по 19 хиляди референтни посещения от замунда
а съм забравил че преди 2 години сложих там банер
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

И как е? Имаш ли впечатления от трафика там? Знам че там хората търсят безплатни филми за теглене, както и други такива мултимедийни неща, но все пак си е трафик. Нещо като цени, посещаемост, време за рекламата....Бих се радвал да се поразвие темата, като знаеме че Замундата и Арената, както и Датата носят не малко трафик. Това са сайтове в много голям процент директен трафик.;)
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

Сега ще видим дали ще има трафик към Дринк Блога :) Надявам се, че хората ще се интересуват от музиката ;)
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

всъщност по-горе се базиках, не знам как понякога базиците ми ги зимате за реалност.

имал съм 3 клика за няколко месеца, още ехе едно време като сложих тва нещо.. банер в замунда и станах "приятел"
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

всъщност по-горе се базиках, не знам как понякога базиците ми ги зимате за реалност.

имал съм 3 клика за няколко месеца, още ехе едно време като сложих тва нещо.. банер в замунда и станах "приятел"

:eek: и аз си вика баси....и се втурнах да се аддвам :mrgreen:
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

Значи явно няма смисъл, но все пак някое и друго посещение не е излишно ;)
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

Никакъв ефект, само си спомням че дадох няколко линка за да ми направят банер за там...
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

e toi i mopqt site e tam ima po 30-70 poseshtenia na den nishto poveche deto sa nekvi mizerni tarsat neshto free :d

ами 30-70 посещения все пак не са малко, както казах всяко посещение е добре дошло ;)
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

Аз имам също банер там за един от сайтовете ми ,но нямах много посещения ... :/ .. Все пак там всеки си е наблъскал сайтовете с банери и т.н и станаха за 2 г. адски много ... така че е малко вероятно точно някой да разглежда от толкова мн сайтове точно вашия.. ;)
 
От: Станете "Приятел" в Замунда.нет

Аз преди няколко седмици си пуснах сайта там. Още чакам да го одобрят! Нещастници, ще тегля само от Арена.
 

Горе