Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Всичко е прекрасно, и аз съм за задължително гласуване, но паралелно с това искам да си намалят субсидиите. Знаете ли какви пари ще вземат ако целия народ гласува... 12 лева на глас.
Прав си,субсидиите трябва да бъдат премахнати.Има партии,чиято цел е да минат 1% само,както има отбори,чиято цел е единствено оцеляване във висшата лига :)
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

WTF!В качеството си на какви САЩ забраняват и разрешават?!..

Погледни го от хубавата страна, по-добре да забраняват и разрешават сащ, отколкото македнци, шиити или суданци...
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Погледни го от хубавата страна, по-добре да забраняват и разрешават сащ, отколкото македнци, шиити или суданци...
И ние да се съгласим,да почнат с фракинга,защото те затова реват,и един ден някое от децата и/или внуците ни като се разболее от рак или левкемия,и да ги изпозастрелям всичките мърши,това няма да промени ситуацията.Важен е този момент сега,в настоящето.
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

И ние да се съгласим,да почнат с фракинга,защото те затова реват,и един ден някое от децата и/или внуците ни като се разболее от рак или левкемия,и да ги изпозастрелям всичките мърши,това няма да промени ситуацията.Важен е този момент сега,в настоящето.

Не ми пука дали ще фракат тук или другаде, все тая и без това целия свят е нафракан.. я виж азиатците, не им пука за никакви ценности за екология и за права на животните... само ние тук лицемерните бледолики пак се правим на по големи хора и от оня дето го няма. да фракат, в софия все едно не е нафракано тотално, там как не се раждат само урудчета не знам...
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Не ми пука дали ще фракат тук или другаде, все тая и без това целия свят е нафракан.. я виж азиатците, не им пука за никакви ценности за екология и за права на животните... само ние тук лицемерните бледолики пак се правим на по големи хора и от оня дето го няма. да фракат, в софия все едно не е нафракано тотално, там как не се раждат само урудчета не знам...
Ето ти линка за стъклата:
[video=youtube;AzjiW4U4V9g]https://www.youtube.com/watch?v=AzjiW4U4V9g[/video]
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

А за фракането какво значение има дали ще е на власт станишев бойко, али реза или който и да е друг куала лумпурец?

Ония щом искат да фракат, ще си направят сценария без значение кой е на върха на лапането у нас.
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Дам тогава чичко Тръмп искаше влиза в политиката - какво друго да каже. Едно 25% мито на Китайските стоки директно ги праща назад Хамериканците, а както вика дайте им пари на Хамериканците да купува да купуватнови имоти пак нови балони си надуват. Резултат ясен от тогава са минали 4 години изляха се трилиони долари в икономиката да имотите се движат нагоре - долара губи още пок. спобсност икономиката още по забатачена - хора с липса на емпирично макроикономическо познание не е добре да се слушат.
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

WTF!В качеството си на какви САЩ забраняват и разрешават?!..

Вика му се ембарго - а партньора ти да има такова ембарго не говори добро за бизнеса. Просто може да стане така, че ти наливаш едни пари и после да изпофалираш за едното нищо. А като гледам с ЮП нашите фирми ако подкарат в такъв вид каквто беше директно щяха си скофтят финансовото здраве. В случаят Данчо Ментата и компания ще направят нещо като хората за народа, начуквайки го на БСП. Утре какво да чакаме от комунистите - ел вот, забрана на изборен туризъм и т.н?
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Аз си мисля,че ако държавите от БРИКС+Иран и Беларус се откажат от долара,в Щатите ще стане по-кърваво и от Сирия.
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Аз си мисля,че ако държавите от БРИКС+Иран и Беларус се откажат от долара,в Щатите ще стане по-кърваво и от Сирия.

При скъсване на петродолара го имаш това!
 
От: От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

При скъсване на петродолара го имаш това!
Тогава Ротшилдови ще се крият като Садам и Кадафи,но в крайна сметка ще последват съдбата им,и без това са ГМО(кръстоска между братя,сестри,първи и втори братовчеди).
 
От: От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Тогава Ротшилдови ще се крият като Садам и Кадафи,но в крайна сметка ще последват съдбата им,и без това са ГМО(кръстоска между братя,сестри,първи и втори братовчеди).

Казах Петродолари - а не крах на фиатната монетарна система. Макар че ако долара го хиперинфлират всички ще го духат така, че и Ротшийлдс може ги удари - но те ще обърнат всичко в реални активи предварително, че няма много ги боли
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Въжето около врата боли,доколкото съм чувал ;)
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Въжето около врата боли,доколкото съм чувал ;)

За 300-400 години този клан бая въжета е виждало - библия могат да пишат ако са верни спекулациите.
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Защо не искаха задължително гласуване преди 6 месеца а? и си траеха докато чалмите им бяха в отбора?

Жалкари долни...

Последен отчаян ход, жалко чедругите педали няма да ги подкрепят...

Защото са гниди е за това... Ти от лъжци к'во искаш :(
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Всичко е прекрасно, и аз съм за задължително гласуване, но паралелно с това искам да си намалят субсидиите. Знаете ли какви пари ще вземат ако целия народ гласува... 12 лева на глас.
ами направи партия, ще си конкуренция на баба надка и синьо нищо!
 
От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Защото са гниди е за това... Ти от лъжци к'во искаш :(

Абе те че са такива, такива са :)
но да те питам, щом ще сме откровени... Ти за твоите хора тогава какво ще кажеш? Те как са?
 
От: От: Станишев за предсрочни избори и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО гласуване

Тоя искал да приспада по 10 лева от данъците :)
Това е подигравка? Но защо БСП не го предложиха, като това е готино за техния електорат. Предимно дядовците и бабите ще се радват на 10 лева намаление защото данъка им е 50 -100 лева.

Ако са пичове, нека да махнат 10% от ДДс и готово всички ще са доволни и ще гласуват доброволно, аз даже ще бия жената ако не иска да гласува, имам една бамбукова факла тук...
 

Горе