Стар към нов WP - запазване seo

Maradona

Member
Здравейте, имаме стар сайт с много стара версия на WP, но много информация вътре и е генерирало никак лоша оптимизация, линкове и прочие. Правим нов сайт (визия), местейки го се притеснявам да не се загуби нещо от тежестта на стария.

Препоръки?

Благодаря предварително
 
Със сигурност слагате това:


В случай, че нещо изпуснете. Но реално мисля, че ще следвате в разработката на новия си сайт структурата, която е на новия. Аз така бих направил, дори с няколко малки неща бих се допрял до този плъгин. Но все пак го сложете за всеки случай.

Ще имате някакви сътресения, разбира се, но ако всичко по новия дизайн и сайт е изпълнено добре, ще се върне, дори има и би покачил позиции. Ако всичко е направено добре и не се пренебрегва нищо, то няма да има проблем да се премести изцяло съдържанието (да се обнови сайта) без да се загуби нищо от тежестта му в резултатите. ;)
 
Ииии в този ред на мисли, къде мога да видя тежестта на домейна, което ми е ужасно важно да не се загуби след смяната?

Благодаря за отговорите, пичове страшни сте! :)
 
Ииии в този ред на мисли, къде мога да видя тежестта на домейна, което ми е ужасно важно да не се загуби след смяната?

Благодаря за отговорите, пичове страшни сте! :)
 
Domain Rating
34


Backlinks

24K
92% dofollow

Linking websites

355
76% dofollow

Слабичко е или?
 

Горе